Пописанная парта• 25 ноября 2023
Говорю своему мужчине, что мне скучно, когда он без выходных на работе
А он мне говорит твои проблемы,видимся редко,по вечерам он приходит с работы (поест и спать).Досуга нет совместного.Я просто внутри вою.Мне тоскливо.А у вас как?
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Смысл в выборе подходящего партнёра, а не в хватании того,кто не успел убежать.
То ви советуєте їй шо?
Звожу з розуму• 25 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Подруг нет,1 была и то в ином городе уже семейная.Родные тоже далеко
А вы в каком городе, сколько лет?))
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
То ви советуєте їй шо?
Советую ей самостоятельно организовывать свой досуг,а не тухнуть дома. Ну и думать о том,согласна она , что так будет всегда, и сможет ли она принимать это с радостью?
пы.сы. ничего не изменится. Не можешь принять и полюбить- уходи
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Так а нашо мужик в хаті якшо від нього польза.. Прийшов спати?
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляішо
я так розумію, з ваших дописів, що ви самотня і поради такі, щоб ви в цьому світі були не одна
Ішо.. Шо ??)))
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А нашо жінка в хаті? Яка від неї Польза? Нити, що їй скушна?
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ми версію мужика не чули, даєм совети автору, але тут явно варіант прийшов.. нажерся, поїб... ся і спати...
Патика-мотика• 25 ноября 2023
Рассталась с таким. Что с ним, что без, все равно одинока. А так хоть появилась возможность встретить подходящего мне партнера, а не тухнуть и всё тащить на себе
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А що це міняє? Не подобається- зроби собі сама як хочеш, чого нити?
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Сама собі зробити можна завжди, нащо мужик рядом? Шо б він був для чого, якшо даже погуляти з ним не можна???
Сільський ансамбль• 25 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Я не говорю уволиться,но после работы куда то ж выходить надо.А то что секс и спать все.Больше нет никаких развлечений
те що виходити надо звучить якось не дуже цікаво. як примусовість. працювати треба. а виходити має хотітись. інакше смисл...
от чоловік ваш перегружений роботою. і йому не хочеться нікуди виходити
якби мене кудись витаскували, бо комусь надо, я би теж не була б рада
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Автор не може сама собі зробити нічого, навіть вибрати того, хто любить гуляти, вона не змогла. Поки не навчиться, то буде сидіти і скучати, бідося
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
У кожного в житі були і є’ проколи’, з ними люди ростуть і розвиваються, ідеальних нема.. Тому автору треба шо? Правильно, зібрати його шматьйо і зай спить у мами вдома
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Він і так спить у себе,а автор сумує у себе). Навіть речі збирати не треба.
Але автор рішуче сподівається перетягти чоловіка на сторону веселощів своїм невдоволеним виглядом.
Сегодня я не я• 25 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Мені б теж таке не підійшло
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ну то автору треба просто найти собі нового члена свого общества, з ним і тусить
Сегодня я не я• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
А что вам мешает сделать самой себе весело? Почему ждёте,что мужчина будет выполнять роль аниматора?
Жесть. А нах він треба тоді? Щоб прийшов і завалився спати? Думаю і поговорити з ним немає про що..
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
В автора нікого і нічого нема, тому вона і ниє. Ще трішки і чоловік сам розірве відносини, ех...
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Так хіба не ви самі такого вибрали? Так , саме ви, така ж нужна,з котрою поговорити нема про що,в якої нема ніяких інтересів, окрім чекати і нити?
Муркамурковна• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ну і ок
Сегодня я не я• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Это надо у нее спросить. Он не связывает и не заставляет тухнуть. Она это делает совершенно самостоятельно
Тк у них немає СПІЛЬНОГО часу, лише сплять разом вночі. Що це за життя?
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Це саме те життя,яке обрала автор і продовжує обирати
Сегодня я не я• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Я не автор. В мене нормальний.
Сегодня я не я• 25 ноября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Тут погоджусь. Він не зміниться, його все влаштовує.
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я не автор. В мене нормальний.
Ви вибрали того, хто вам підходить. І автор теж може
Мамзелькіна• 25 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Так і автор не зміниться
Пописанная парта
• 26 ноября 2023
Ответ дляГоворилка
А до знакомства с ним как Вы развлекались?
Мы студентами были то развлекались часто.В Кино ходили,театр,концерты,выставки