Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023

Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?

Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?

Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
автор Вимагаю спілкування • 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А чужое брать желание было?
Я взяла не навмисно.
Мені воно потрібно було для роботи.
Так, не перевірила, що не все віддала.
Але і ми були годину на території, і ніхто нам не подзвонив.
Спасу мир• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Написали, привозьте. Ну ок. Але я хочу, щоб хтось підійшов до зупинки, бо йти до них 15 хвилин.
И 15 мин для вас - это так принципиально? Вам сложно ходить, какие-то проблемы?
Спасу мир• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я за собою провини не відчуваю, тому вибачатися недоречно. Бо людина сама не догледіла.
Сама не догледила, что вы их вещи прихватили? Такого я ещё не слышала.....
Ответ дляМатьЧасть
У меня такого не было, но уж если бы случилось и я бы была бедная как вы...
Позвонила бы и сказала, что не могу привезти, приезжайте сами.

Вы позвонили, переложили ответственность за решение на них и теперь вам это решение не нравится.

Выбеюирайте себя - свое время и силы
Я відправлю НП, краще вже доставку оплатити, ніж пертися Бог зна куди.
Ответ дляСпасу мир
Мені ця річ потрібна була для роботи, вони мені її дали, а коли йшли, я не перевірила, чи віддала. Так краще?
Я не крала їх речі, мені воно не потрібно. Заспокойтеся вже. Розвели срач.
Ответ дляСпасу мир
Туди ще доїхати потрібно. В одну сторону 30 хвилин тільки їхати.
Спасу мир• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тому що вона мені була потрібна на той час.
Я в шоке. Неужели такие наглые существуют??? Умышленно взяла без спроса чужую вещь, потому что она была нужна, а теперь ещё хочет, чтобы люди за ней куда-то там ехали. Вот это именнл из серии ’наглость второе счастье’
Ответ дляСпасу мир
Я в шоці з вас, що ви доросла, а читати не навчилися.
У чому наглість? В тому, що ця річ потрібна була для роботи, вони мені її дали? Де наглість? Так, я не перевірили коли йшла, що не все віддала. Але і ми були на території ще годину і нам ніхто не телефонував.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Так от воно в стало ясно. То ви взяли чуже, а потім зробили вигляд, що люди не догледіли. Чому ви не зателефонували їм і не сказали, що їхнє у вас?? То ви винувата на всі 100
Оце фіфа• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Вони вам дали , а ви повинні віддати, це ваш обов´язок і як віддати, це ви повинні думати, а не вони. Враження, що вам від сили 18 років
Спасу мир• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тільки свідомо я не брала і воно мені не потрібно.
Адміністратори як раз і повинні після перевірити все.
Вы написали, что взяли вещь, потому что она вам тогда была нужна. Это было несвидомо? У вас ещё и с психикой проблемы?
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А ви читати вмієте?
Я вже писала, що вдома вже обнаружила, що їх річ у мене і написала їм.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну забула. Таке буває.
Таке називається вкрасти. Покористуватися в потім сказати ой… випадково. Ви були в коматозному стані і не розуміли, що робите?
Ответ дляОце фіфа
А я у вас питала про свої обовʼязки? Ні.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Не читала всю тему, не хочу витрачати свої 15 хвилин. Але — Автор ви просто вкрали. Ви не випадково загребли купу речей і чужу в тій купі. Ви свідомо взяли предмет чи що там, покористуватися в свідомо забрали з собою. Як можна використати чиєсь і потім пхати в сумку, типу не помітила?
Оце фіфа• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ні, ви просто сказали, що якби випадково взяли чужу річ, яка була вам потрібна для роботи і тепер не хочете їхати повертати.
Ответ дляСпасу мир
Ще раз.
Мені ця річ потрібна була для роботи, вони мені її дали. Після закінчення ми (я з клієнткою) покинули приміщення і були ще у холі деякий час, скласти речі потрібно було і коли я складала не перевірила, що я не віддала. Я ж не писала, що це їх вина, чи ще щось. Так я не перевірила, чи віддала. Ми вийшли з приміщення в ще годину перебували на території, але нам ніхто не дзвонив. Я б одразу перевірила і занесла.
З психікою проблеми у вас, якщо ви клеїте це на мене.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
От вперед і їдьте. Це суто ваша провина і так, ви винуваті. І ніяк інакше. Ппц і вона ще шукає тут виправдання. Сподіваюсь що вас більше не пустять на поріг тієї установи де ви були.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не читайте. Гарного дня.
Конфиденциальность• 26 ноября 2023
Тобто Ви випадково взяли чуже і не вважаєте, що повинні віддати своїми силами? Що значить їм більше треба? Це ж Ви забрали! Звичайно Ви маєте віддати, причому так, щоб це їм не доставляло незручностей, а не Вам!
Ответ дляОце фіфа
Ні, я такого не казала, що я випадково взяла річ яка мені потрібна для роботи. Я написала, що я випадково забрала річ. Але для роботи вони мені її самі дали, а мій провтик, що я не перевірила на місці.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
А ви читати вмієте?
Ви коли в сумку цю річь поклали, ви були не в собі? У вас був мішок речей і ця загубилась?? Ви свідомо взяли не своє. Тому що це все балачки про «дома обнаружила» і спроба себе виправдати
Спасу мир• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну да, вам же видніше.
Я забирала свої речі. Так, у мене був мішок речей.
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Не читайте. Гарного дня.
Навіщо читати виправдання простої крадійки? Спочатку ви вирішили взяти чуже. Потім думали що може не помітять тому що вам ця річ потрібна. А потім хз що сталос, що ви вирішили зробити із себе святу. Ще раз - сподіваюся що вас не пустять більше туди
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Якщо ваша думка така, то що ви тут робите?
Йдіть по своїх справах.
Мені ця річ потрібна була для роботи, мені її дали. Коли складала речі, я не перевірила, чи все віддала. А вдома коли все дістала, обнаружила не своє і написала їм. Але ж вам видніше як все було.
Оце фіфа• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ще раз.
Якщо все було як ви описали, то де-факто ви цю річ украли. І повертати чи ні, це вже справа Вашої репутації
БезПаспортаНеПродаю• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
Ну ви хабалка то зрозуміло. А мені з вас просто смішно. Ви плутаєте агресію і прямоту. Я терпіти не можу хитрозроблених і тих хто бере чуже. Можете брехати кому завгодно що там і як ви взяли і не побачили, типу руки кладуть в торбу, а ви в той час відвернулися, типу не бачите.
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
Я не воровала. За клевету на мене - скарга на вас. Я вже писала. Більше не хочу.
Гарного дня. Питання з людьми я вирішала. Дякую.