Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023
Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?
Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?
Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Вашем случае извинилась бы и предложила отправить вещь НП за свой счёт.
Объяснила бы, что привезти не имею возможности.
Дальше, если вещь нужна, вам дадут адрес отделения.
Или скажут забить
Питання вже вирішено.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Если я ворую чужие вещи, хоть и случайно, то еду к ним и возвращаю. Если далеко, отправляю почтой
Декілька років тому, моя знайома захватила з собою мої ключі, то їздила я самостійно за ними, бо вони мені були потрібні. Бо вона не могла привезти, їй не зручно було. Всі такі умні поки не вас стосується.
ГАрного дня
всемВсёИмного• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Почитайте тему, я вже відписувала. Повторювати більше не збираюся.
Гарного дня!
Я читала. Вы украли вещь у человека и аргументируете это тем, что они не досмотрели. Тогда и воров, которые мобильники воруют можно оправдывать тем, что они украли, потому что владельцы не досмотрели. А то, что вы пишете, что не вы одна такая, так понятно, что воров у нас предостаточно
всемВсёИмного• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ГАрного дня
Я вам сочувствую, что у вас такие наглые знакомые. Советую вам с ней больше никогда не общаться. Я бы ей все высказала сразу же
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Тільки я не воровала. Це якби людина і не знала, що ця річ у мене, то так, це крадіжка, а ця річ мені необхідна була для роботи і МЕНІ ЇЇ ДАЛИ, я коли уходила не перевірила, чи все повернула. Я просто про неї забула і запихнула разом зі всіма речами. ВСЕ! Що ви ще від мене хочете?
Це не слон, щоб його помітити. Так, не перевірила. Питання з людьми вирішила.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама прийму рішення з цього приводу. Мені порада не потрібна. Дякую
Киця-бриця• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ГАрного дня
А до чого тут ваша знайома?! Це ж не вона хоче, щоб ви їй привозили щось таємниче.
Авторе, а чого ви огризаєтесь? Ви тему самі створили, нормально на питання не відповідаєте, то що хотіли почути?
Забризкана водою• 26 ноября 2023
Я удивлена мягко говоря. Если бы я случайно что-то забрала , и мысли бы не возникло права качать удобно мне или нет. А если бы кто-то забрал мое и потом сказал тебе надо ты и едь это было бы последнее наше общение.
Вільний митець• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
У мене йти бажання 15 хвилин по приватному сектору немає бажання. Тим паче є свої справи.
У ваших рук було бажання загребсти чуже, а у ніг немає бажання іти нещасні 15 хв?
Якесь у вас тіло розбалансоване
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Я нормально відповідаю на питання.
І з людьми я вже домовилася. Питання вирішено. Про це вже написала. Чого Ви продовжуєте писати.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Якесь у вас тіло розбалансоване
Читайте тему.
Більше повторювати не збираюся.
Питання вирішено з людьми!
Гарного дня
Більше повторювати не збираюся.
Питання вирішено з людьми!
Гарного дня
ВундерКИНГ• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я і планую завезти, але щоб хтось вийшов до зупинки. Бо до них йти 15 хвилин. Не зручно взагалі.
про свої зручності/не зручності в даному випадку треба забути... ви ж в них річ поцупили, тоді було зручно...
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Ну це ви, а це я.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
ПИТАННЯ ВЖЕ ВИРІШЕНО!
ВундерКИНГ• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ПИТАННЯ ВЖЕ ВИРІШЕНО!
дуже рада за вас))))
Киця-бриця• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я нормально відповідаю на питання.
Ого, все дуже сумно, я бачу. То закрийте тему.
А, і обов´язково напишіть, що самі знаєте, що робити
ВундерКИНГ• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ПИТАННЯ ВЖЕ ВИРІШЕНО!
яка нервная тетя)))))
Вільний митець• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Читайте тему.
Більше повторювати не збираюся.
Питання вирішено з людьми!
Гарного дня
Більше повторювати не збираюся.
Питання вирішено з людьми!
Гарного дня
Читала.
Ваше ’випадково прихопила’ не враховується.
Річ не вміє сама застрибувати в сумку (кишеню), тому ви несете відповідальність і несете річ господарю.
Це очевидно, що за дитячий садок?
Киця-бриця• 26 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
яка нервная тетя)))))
Весела тітонька, я хоч посміялася зранку)
ВундерКИНГ• 26 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
та я не все успела прочитать,написала комент, она мне сразу ответила... а вижу тут мексиканские страсти))
ЯспАкойнаЯ• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я за собою провини не відчуваю, тому вибачатися недоречно. Бо людина сама не догледіла.
Може людина просто не думала що ви не чиста на руку, що за вами виделки слід перераховувати.
Забризкана водою• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну це ви, а це я.
А кто именно виноват в том , что вы не порядочная ?
всемВсёИмного• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Когда вы не возвращаете чужие вещи, это означает, что вы их своровали. Если я соседке дам миксер попользоваться, а она его мне не вернет - это воровство, несмотря на то, что я сама ей его дала.
Вы сами создали тему, а теперь недовольны ответам
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Вже написала, щоб закрили. І вже декілька раз написала, що питання вирішено.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
яка нервная тетя)))))
Бо не треба задовбувати!
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
🤦🏻♀️
А вам аби звинуватити! А те, що таке могло випадково трапитися, ні? Не розглядаєте? Тільки звинувачувати можете!
Ця річ потрібна для роботи і їх видають за запитом, і не дивляться «чиста на руку» чи ні. Ви коли в ресторан приходити, може вам виделку не давати, тому що ви не чиста на руку, можете вкрасти.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Задовбали.
Як би я не була порядною, то не йшла б на пошту відправляти. Тому ваші звинувачення залиште при собі. Звинувачувати кожен може! Так, я провтикала, але я і вирішила це питання.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Бо тут окрім звинувачень більше нічого і не було. Тільки лайном облили. Ну звісно хто що має.
Тільки я не воровала, а завтикала коли збирала речі. І вже відправила його НП. Спіть спокійно.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Читала.
Це очевидно, що за дитячий садок?
Гарного дня!
Обстановщица• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Воно того не варте. Поліція навіть не відкриє справу.
Тим паче, що я нічого не крала.
Спочатку потрібне було, а тепер ні?
Парасольку прихопили? Ну повернуть туди, де взяли