Вимагаю спілкування• 26 ноября 2023
Як повертаєте чужі речі які випадково прихопили з собою?
Це дійсно не спеціально, так сталося. Річ для мене ніякої цінності немає. А для тих людей вона важлива.
Як ви повертаєте, везете самостійно, навіть якщо вам не зручно?
Викликаєте таксі, щоб передати і оплачуєте його?
Або таксі за їх рахунок, ну так, неприємна ситуація, але їм же більше треба?
Я була колись у схожій ситуації, мої речі прихопили і сказали, тобі треба ти і їдь. І я їхала, бо мені було треба більше. Але мені не дозволяє совість, сказати людям так само. І не дуже хочеться в ущерб до свого часу ставитися. Оплатити таксі я не можу, це надто дорого для мене.
Але думаю, попросити тих людей хочаб підійти на зупинку, щоб віддати.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Як би ви вчинили?
Дякую.
Дуже прошу без осуджень.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Удалено администрацией...
Це Ви про себе?
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Вони самі написали, що таке трапляється, і в цьому нічого немає страшного. Домовилися на НП.
То вас пошкудували і тему вашу читали
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
Удалено администрацией...
У чому позоритися?
В тому, що спитала пораду як краще, а облили лайном? Тут напевно завжди такий контингент.
Залишати собі я і не збиралася, бо я сама їм написала. Мені воно ні до чого.
Допоможіть знайти• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Воно того не варте. Поліція навіть не відкриє справу.
Тим паче, що я нічого не крала.
Як не крали? якщо вкрали.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляТріль!
То вас пошкудували і тему вашу читали
🤣
Гарного вам дня
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Як не крали? якщо вкрали.
Читайте тему, я вже відповідала на це.
Гарного дня
мадамГрицацуева• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Читайте тему, я вже відповідала на це.
Гарного дня
По криминальному кодексу как раз это воровство. В чистом виде.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Да, хожу. Днепр, Цунами
Рекомендую
Ні, дякую.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Успіху вам. Гарного дня
Тріль!• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
🤣
Гарного вам дня
І вам. Надіємось на вашу порядність
Бабуся Бетман• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я за собою провини не відчуваю, тому вибачатися недоречно. Бо людина сама не догледіла.
Ну то взагалі не вертацте, буде тій людині наука на все життя,ви її вчитель в цій ситуації.
(Ні)
ГЛЮкоза• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
А що вони мали написати? Ввічливі люди
За чий рахунок НП?
мадамГрицацуева• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Успіху вам. Гарного дня
Спасибо. Вот собираюсь ехать зимнюю куртку покупать. Надеюсь, что-то найду.
ГендиреХтор• 26 ноября 2023
Автор вже годину тут сидить і триндить, могла уже зїздити туди і назад.
дуже цінно час проводить.
Зараз на дієті• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я не писала, що мені все не так. Я також ціную свій час. І це не я недогледіла свої речі. Пройшла година з моменту я ми пішли, і нам ніхто не зателефонував, а ми ще були на місці.
Типу Ви після гостей перераховуєте скільки парасольок в хаті і чи на місці ключі в вазочці?
Чи документи на столі перераховуєте після ділової зустрічі?
вентиляторная• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
вентиляторная• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну бо ми ще були годину у них і ніхто не подзвонив, що чогось не вистачає. То з чого б це раптом.
Удалено администрацией...
вентиляторная• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Тому що вона мені була потрібна на той час.
А, так вы её умышленно украли? Я бы вас в полицию сдала.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Я вже писала.
А развє, коли крадуть зловмисно потім пишуть, що випадково забрали? Дуже сумніваюся. Ні, не крала, так сталося, що не подивилася, що у мене залишилася ця річ. Просто заговорилася з клієнткою. Ми у них ще були годину на території, нам ніхто не дзвонив, я б одразу перевірила і занесла.
Я була не у гостях, це не друзі і не знайомі.
вентиляторная• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я вже писала.
Удалено администрацией...
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
Звідки у вас стільки жовчі?
Я і не збиралася залишати собі, а перша їм і написала. Нічого? Досить мене поливати лайном! Скарга на вас
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А що вони мали написати? Ввічливі люди
За чий рахунок НП?
Звісно, що за (додумайте самі, ви це любите робити)
Ви не переживайте, я вже спитала у колег, і у декількох колег таке траплялося. Тому чому тільки ви вирішили, мені облити брудом.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
(Ні)
Мені воно не потрібно.
І хочу зберегти нормальні відносини і повернутися до них.
Тільки вже зі своїми речами, щоб не брати у них.
Вимагаю спілкування
• 26 ноября 2023
Ответ дляГендиреХтор
дуже цінно час проводить.
Це моя справа як проводити свій час.
На вулиці холодно, немає бажання виходити.
парИла я парИла• 26 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Це моя справа як проводити свій час.
А чужое брать желание было?
МатьЧасть• 26 ноября 2023
У меня такого не было, но уж если бы случилось и я бы была бедная как вы...
Позвонила бы и сказала, что не могу привезти, приезжайте сами.
Вы позвонили, переложили ответственность за решение на них и теперь вам это решение не нравится.
Выбеюирайте себя - свое время и силы