27 ноября 2023

Автомобіль якої вартості Ви б купили при доходах в 40-50 тис. грн на місяць?

* при відсутності суттєвих заощаджень;
** дохід на одну людину, автомобіль особисто Ваш;
*** робота не вимагає наявності авто, дохід не залежить від наявності авто, до роботи можна дійти пішки / доїхати без пересадок гром.транспортом.
Результат:
вже голосів: 118
33 (27.97%) Ніякий
16 (13.56%) $4,000 - $6,000
16 (13.56%) $6,000 - $8,000
14 (11.86%) $8,000 - $10,000
12 (10.17%) $20,000 +
10 (8.47%) $10,000 - $12,000
7 (5.93%) $2,000 - $4,000
6 (5.08%) $15,000 - $20,000
4 (3.39%) $12,000 - $15,000
0 (0%) $1,000 - $2,000
Свята 27 ноября 2023
Для меня главное новый автомобиль.
Купила бы исходя из отложенных денег.
6 6
Ухахайкина 27 ноября 2023
У нас в семье доход на человека больше. Муж купил летом за 23 тыс авто. Я езжу на десятилетней и менять не собираюсь
Унция яда 27 ноября 2023
В кредит? Или как при отсутствии накоплений будет приобретаться авто?
По теме: в пределах 6-10 тыс смотрела бы первое авто с такими вводными.
Захекалася читать 27 ноября 2023
Малолітражку, бюджетний, розхід 5-6л, корейця якогось. Якщо не треба їздити щоденно, то дешевше на таксі і у вас не буде турбот про стоянку/помити/перевзути/відремонтувати ще й водій
2 1 8
Море_море_я_скучаю 27 ноября 2023
Це скільки ж при таких доходах збирати ті 20 тис, що зараз лідирують опитуванні..
У моєї сім´ї 50-60, авто за 4 т, б/у рено кліо 2008р.
4 2
5cmhybyna 27 ноября 2023
ніякий
Зам. зав. Анонима 27 ноября 2023
Так а сколько у вас есть денег на приобретение авто? Смысл этого опроса?
Унция яда 27 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Малолітражку, бюджетний, розхід 5-6л, корейця якогось. Якщо не треба їздити щоденно, то дешевше на таксі і у вас не буде турбот про стоянку/помити/перевзути/відремонтувати ще й водій
Вот не сравнивайте мобильность и общие комфорт со своим авто и такси. Ну неуместное это сравнение вообще.
1 1 3
Шиворот Навыворот 27 ноября 2023
Враховувати треба не тільки вартість машини, а і розходи на неї.
Ми купляли б/у машину за 6 тис.доларів в хорошому стані, з відносно дешевими запчастинами, на дизелі і з невеликим розходом палива.
А ще все залежить від того, чи хочете брати нову/б.у і одразу платити чи в кредит.
Крим мій 27 ноября 2023
Даже голосовать не буду, я нищебродка, сори.
Унция яда 27 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Враховувати треба не тільки вартість машини, а і розходи на неї.
Ми купляли б/у машину за 6 тис.доларів в хорошому стані, з відносно дешевими запчастинами, на дизелі і з невеликим розходом палива.
А ще все залежить від того, чи хочете брати нову/б.у і одразу платити чи в кредит.
Я думаю о новых с такой ценовой вилкой речь не идет, да и нафига?
Мию вікна у мороз 27 ноября 2023
У меня авто за 20+ кредит)
Первоклашка Я 27 ноября 2023
Максимально гарну на зиму, виходячи з можливо заощадженої суми
Захекалася читать 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Вот не сравнивайте мобильность и общие комфорт со своим авто и такси. Ну неуместное это сравнение вообще.
Вам треба порахувати скільки грошей на покупку/бензин/обслуговування/страхування/стоянка і час на помити/відремонтувати/перевзути, то для виїзду раз в неділю можна скористатись таксі.
personality 27 ноября 2023
Цікаво яке авто ви б придбали за тисячу баксів?🤦‍♀️
Пугачиха 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Вот не сравнивайте мобильность и общие комфорт со своим авто и такси. Ну неуместное это сравнение вообще.
уместное ..: выпивка , парковка ..дети в школу на такси, меме извозом не нужно
Унция яда 27 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Вам треба порахувати скільки грошей на покупку/бензин/обслуговування/страхування/стоянка і час на помити/відремонтувати/перевзути, то для виїзду раз в неділю можна скористатись таксі.
У вас есть персональное авто?
Night1990 27 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Цікаво яке авто ви б придбали за тисячу баксів?🤦‍♀️
З Європи можливо щось
Зажуженная Жужжа 27 ноября 2023
Очень маленький заработок, зачем вам при этом автомобиль? Если при таком доходе автомобиль не поможет его увеличить, то не стоит даже задумываться. Кроме стоимости самого авто, с ним идут регулярные затраты: страховка, бензин, ТО, ремонты (особенно если купите б/у), парковка и тд. Лучше 20 раз подумайте, насколько он вам нужен
1 3
Пугачиха 27 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Цікаво яке авто ви б придбали за тисячу баксів?🤦‍♀️
У меня сын с другом за 900 евро в Ллитве , 16 -летний опель корса гонять.Купили с другом
personality 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Вот не сравнивайте мобильность и общие комфорт со своим авто и такси. Ну неуместное это сравнение вообще.
Так з опису авторки виходить що їй вигідніше таксі.
Оплата паркінгу або стоянки мінімум 1000 грн, заправка десь 1000 в місяць. Раз в рік то 6К, дешевше не буде якщо стара тачка. Два рази в рік перевзутися 2600. От і порахуйте чи вигідніше старе авто, чи таксі. При умові що на роботу пішки
Шиворот Навыворот 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Я думаю о новых с такой ценовой вилкой речь не идет, да и нафига?
Ну, може, нова Таврія впишеться в ціну. Нова, щоб не заморочуватися з ремонтом.
personality 27 ноября 2023
Ответ дляNight1990
З Європи можливо щось
За тисячу? Ви смієтесь?
Захекалася читать 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Вот не сравнивайте мобильность и общие комфорт со своим авто и такси. Ну неуместное это сравнение вообще.
Ще забула за ризик дтп, можна щн збити когось, або створити дтп, так що з водієм таксі точно дешевше
Не худа ні разу 27 ноября 2023
Ми купуємо тільки нові з салону, б/у я не люблю.
Зараз залишили одне авто. Бо мені маршруткою швидше/зручніше, ніж машиною (Київ він дивний), а чоловік дистанційно вже 3 роки працює.
Просто наш старий акцент не міняємо. Бо в нього задачі відвести/забрати дитину в школу, 3-4 рази на рік з´їздити на дачу що в 40 км від дому, і раз на тиждень в магазин за продуктами. 10 років, 105 тис пробігу, на 100 тис завезли відремонтувати все, обійшлося 1 000 евро.

А взагалі рахуйте резина, перевзуття, мийка, ТО раз на рік, омивач. це вже дасть навантаження мінімум 1000 грн на місяць якщо розкидати. Я не вважаю, що потрібно витрачати на авто більше 20%, і більше 5ти років, бо потрібна буде заміна, або амортизація. І + бензин, тому затрати будуть більше 20% однозначно.
Ітого
60 (5 років у місяцях) * (50 000*0,2-1000) (20% від доходів - 1000 грн мінімальна середньомісячна на обслуговування)
60*(50000*0,2-1000)=60*9000=540 000 грн. / 37,5 = 14 400 $ це для мене стеля.
Захекалася читать 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
У вас есть персональное авто?
Є, 11 років вже і я уявляю, скільки грошей і часу додатково потрібно за цей комфорт. Сама вожу авто на всі обслуговування та ремонти, якщо у вас хтось це робить, то ви не бачите всієї картини.
Унция яда 27 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Ще забула за ризик дтп, можна щн збити когось, або створити дтп, так що з водієм таксі точно дешевше
Вам в тему на этой неделе про крахоборов таксистов.
Манкоголік 27 ноября 2023
У мене дохід 50+, авто купила за 15 тис, але ці гроші були відложені, я сама живу , обслуговувати авто хватає ))
Сколько_мне_лет? 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Я думаю о новых с такой ценовой вилкой речь не идет, да и нафига?
Что значит речь не идет о новой? сейчас даже на электрички цена упала за 15 можно взять, хотя вы же из богатой семьи
Захекалася читать 27 ноября 2023
Ответ дляУнция яда
Вам в тему на этой неделе про крахоборов таксистов.
Таксі не користуюсь, тему не бачила. Завжди є вибір: або 11 номер, або громадський, або власний, або Таксі.