ХикориДикори• 27 ноября 2023

Дочь хочет такую стрижку. Получится из таких волос?

ЭмчЭндЭм• 27 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
фото
Нет! Чтоб волосы так лежали, как на той стрижке, Вашему ребёнку придётся их либо ровнять каждый день, либо делать кератин.

Ms. Скромность• 27 ноября 2023
В моєї каре коротке. Кожного разу після миття вкладаю. За коротким волоссям треба більше догляду, здається. Але дитина в захваті) нехай, такий вік. Я б дозволила будь-яку стрижку
Чарочка діда• 27 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Ей 11, красить не будет
А что не так в 11? Моя красит ещё с 10 лет. Концы осветляли и были синие. Красиво было.
У вашего ребёнка волнистые волосы,они не пойдут для такой стрижки. Их вообще из-за пористой структуры трудно во что-то оформить. Так что для экспериментов окраска концов/пряжей самое то. Только у мастера делайте
Эта_Шикарна)• 27 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Надо консультироваться с хорошим парихмахером
Но если покрасить волосы,укладывать будет проще
У нее возраст экспериментов,пусть пострижется так
Навіщо фарбувати, у дитини гарний колір, палити волося дарма. Я розумію, коли сивина.
Туся муся• 27 ноября 2023
Якщо в дочки пористе, хоч трохи хвилясте волосся, результат буде зовсім не такий, як на фото.
Конфиденциальность• 27 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
фото
Покрасить(только не блонд) ближе к натуральном, чтоб убрать эту зелень и стрижка по плечи.
У подруги такой волос . Это для неё идеально.
Конфиденциальность• 27 ноября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Если хороший мастер и краска ничего не парепалится. Что за стереотипы? Конечно, если из Евы краситься всем подряд и волос не останется.
Сама собі лікар• 27 ноября 2023
Всі ті корейські стрижки на пряме волосся. Дівчинці таке вийде ніяк, хіба без кінця укладати, але вища вологість, і все. Хоче експериментувати, хай полюбить своє хвилясте і від нього вже шукає. Тут важко радити, бо обличчя треба бачити
ПриснитсяЖЕ• 27 ноября 2023
Автор, нехай донька спробує!!! З таким волоссям допоможе справитись утюжок.

Та не реву я• 27 ноября 2023
Моїй 11 років, теж таку стрижку зробила. Я не можу дивитися на неї....... а вона в захваті, неможе натішитись. Волосся було нижче талії, а зараз кубло на голові🫣
Эта_Шикарна)• 27 ноября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Та Ви що? З яких пір хімія краще за природну красу? Ото стереотипи.
Усатая полосатая• 27 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
фото
краще не треба. У доньки хвилясте, швидше за все пористе волосся. Я сама таке маю. Коротка стрижка при такому - це укладка щодня утюжком і додатковими засобами. При вологості 70+ на вул. воно все одно буде крутитись, як не випрямляй. Але якщо дочка прямо дуже хоче - то хай вчиться на своїх помилках. Чому ні? Я колись теж собі з довгого до пояса обрізала майже каре та ще й з чолкою. Ото я намучилась і напроклинала той час)
Усатая полосатая• 27 ноября 2023
Ще хочу додати. Може дочка хай гляне відео в ютюбі/тік тоці про curly girl method? В мій час цього не було і взагалі хвилясте і кучеряве волосся то було максимально убого і не модно А зараз дуже багато дівчат і жінок слідують цьому методу і пишаються своїми кудряшками. Там теж потрібна укладка і певний час затратити, але це хоча б буде підкреслювати індивідуальність і волосся не буде пошкоджуватись.
Слоник-тоник• 27 ноября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Так тут нет кудряшек как таковых
У меня тоже такие волосы
Мядуза аля моргонер• 27 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
А какая ей стрижка подойдет на такую структуру волос?
Помилка: на себе міряти волосся іншої раси (вибачте). Воно ніколи схоже лежати не буде.
Хоче підстригти коротше? Хай почне з модного каре під 90ті, такого товстого об‘ємного, трохи ніжче підборіддя.
Мядуза аля моргонер• 27 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
эта стрижка называется Маллет. Поищите в интернете, есть разные варианты. Моей дочке 10 лет, выходили на эту стрижку из короткого каскада. И у нее тоже густые и жесткие волосы. Смотрится очень хорошо.
У вашей девочки шикарные волосы, можно стрич что угодно и этот малет тоже будет хорошо.
Мы своей еще и пряди покрасили как у корейских девочек. Вы главное, мастеру фотку покажите, что вы хотите.
Mullet це як було в Боно в 80тих. Це суто чоловічій варіант. Ці корейські варіанти звуться к-поп або 2-block, або дівочій просто layered bob with bangs.
Мядуза аля моргонер• 27 ноября 2023
Хай з такого почне.
Конфиденциальность• 27 ноября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вам показать мои волосы?
ЧукИГеки• 27 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Стрижки на основе каскада / супенчатой стрижки.