Невгамовна сила• 27 ноября 2023
1996 рік. Памʼятаєте цих дівчат?
Мені було 11
Мріяла бути однією з них 🤩
Невгамовна сила
• 27 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
майже не слухала Юрченко і інших
А от Скрябін, Юлія Лорд, Океан Ельзи - таак
Він тоді був в топі хіт параду
Я ходила в школу на другу зміну
А вранці дивилась хіт парад
Я ходила в школу на другу зміну
А вранці дивилась хіт парад
Та не реву я• 27 ноября 2023
і остання пісня з мого спаму. Загалом старі пісні вертають в той чудовий підлітковий час. і настрій піднімається
Невгамовна сила
• 27 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Тільки прочитала назву теми і відразу зрозуміла про кого мова.
Ви крута )
Невгамовна сила
• 27 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
майже не слухала Юрченко і інших
Старий Океан 👍 так
Але, останні пісні слухати не можу
Крім -Місто Весни .
Але, останні пісні слухати не можу
Крім -Місто Весни .
Та не реву я• 27 ноября 2023
Ответ дляВсеЧетко
А должен? Я еще люблю классическую музыку, закончила с отличием музыкальную школу по классу скрипки. Почему я должна менять свои предпочтения? )
не знаю. стільки є всього різного і цікавого. нового і старого
Та й вподобання відповідають внутрішньому стану. Колись тягне на класику, колись на щось депресивне. на роботі на якусь транс-техно-електро
Гарнюнька• 27 ноября 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Я більше запам´ятала чомусь хеппі нейшн)
А я вот эту
Семицветка• 27 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
А як кому Земфіра зараз ? Вона не в рф?
С Ренатой во Франции вроде живут. Мне она нравилась в начале 2000х. ’До свиданья, мой любимый город’ была моя любимая песня)
Упругая попка• 27 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
После них, точнее после беби спайс пошла мода на платформы, у меня была пара
Мода циклична. Я в 1977 _ 1979 платформу носила.
Невгамовна сила
• 27 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Мне приснилось небо Лондона ..
Зараз моя дочка часто грає пісню - прости меня моя любовь. Дочь подросток/самоучка гитарная ….
ВсеЧетко• 27 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
Ну, Вы же не думаете, что я слушаю Enjoy the silence 24/7?) У меня сложились определенные предпочтения, которые уже не изменятся.
БЦАшка• 27 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Мне тоже казались не красотками, все никак не могла понять, когда Бекхэм сказал, что увидел по телевизору и решил его))
Он красавчик такой , а ее никак не могла понять
Но она конечно self made woman, группа однодневная оказалась, распалась никто успеха не достиг, пытались еще несколько раз по одному подняться, но только у Джерри получилось it’s a raining man и все
А Виктория конечно бронепоезд
Вот,да) Барышня оказалась пробивная, умница она
Упругая попка• 27 ноября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А мне ДДТ и Пинк Флойд. Да, не там написала, тут и слов таких не слышали....
Ну шо вы так плохо о коллегах по форуму думаете.
Семицветка• 27 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Мне приснилось небо Лондона ..
Супер
. Молодчинка! Я всего 2 песни на гитаре осилила в 15-16. И на этом всё.
Невгамовна сила
• 27 ноября 2023
Ответ дляСемицветка
Супер
🤷♀️
Нірвану ще грає і Riptide
Небагато . І то дуже під настрій
Нірвану ще грає і Riptide
Небагато . І то дуже під настрій
Саджу все зарання• 27 ноября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Viva forever
Вірите, теж в голові зразу ’Ааааста маньяяяна...’ зазвучало)
БоВжеВільна• 27 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
А цих хлопчиків пам´ятаєте?)))
еврібадіаааа єє
Показушница• 27 ноября 2023
Мне в 96 году было 25 лет, не знаю ни одной их песни
Не до них мне было
Невгамовна сила
• 27 ноября 2023
Ответ для vihola
Це 28 років тому, незабаром буде 30, капець.
Аааа побігла плакати
Ответ дляВсеЧетко
Вообще, не вставляли. Мне было 15 и меня почти все женские группы бесили . Депеш мод ван лав
У нас не було хорошої музики. Я довго думала, що музику не люблю в не розбираюсь. Але потім познайомилась з класикою (вініл було простіше дістати), а там виявилось, що в світі не лише Сердючка та іванушки))) як згадаю. - брррр
Пластилин_Колец• 27 ноября 2023
У батьків був кіоск з жуйками. От в 2000-му році я про гурт і дізналася. Пісні не цікавили, а більше наклейки з гарненькими дівчатами. Тоді чомусь подобалася Джинжер, руденька. Сестра прочитала в журналі Огонек, що вона знімалася в еротичних фотосесіях до слави, і ми, діти, були в шоці🤭
Дуже подобається тембр Мел С. Взагалі, всі якось виділялися, не було явного лідера у гурті, кожен мав текст, соло. Добре, що не було соцмереж, їх любили, а не писали коментарі, що та гладка, та худа, а та руда.
Ответ для vihola
Я вас памʼятаю, в мовних темах топите за російську.
За права людей. Чхала я на російську. Але свідомо збіднювати свою мову, бо якісь там слова співзвучні з російськими - треба теж мати видатні здібності, як на мене. З нашої туди пів словника перетягнули. То все зараз викинем чи офіційних вказівок почекаєм?. А польські, угорські, французькі та всі інші куди?