Чорнобаївка• 27 ноября 2023

Як назвати вулицю?

Наша вулиця буде переіменовуватись, це вулиця у тихому районі, приватні будинки. Називалась на честь рос.вченого, який жив у 18 сторіччі. Влада просить мешканців присилати пропозиції.
Не прохожу мимо• 27 ноября 2023
А у вас місцевих видатних людей не було, щоб увіковічнити? Поцікавтеся історією свого краю
Мюллерная• 27 ноября 2023
Я бы называла чем-то ботаническим) шоб потом не переименовывать при смене власти - абрикосовая, тополевая...
Кукусикиииииии• 27 ноября 2023
Назовите именем моей бабушки. Мне будет приятно. Степанида Борисовна Вовк.
А шо сталося?• 27 ноября 2023
Героїв Крут
Вареничніца• 27 ноября 2023
Щось нейтральне треба обирати. Пшенична може. Бо замахали під кожну владу змінювати назви.
Королева краси• 27 ноября 2023
Пройдусь по Абрикосовой, свернул на Виноградную.
Оранжевая, Тихая, Зеленая, не привязывает к историческим личностям
СережкинаЯ• 27 ноября 2023
Ответ дляКоролева краси
И ещё южная, северная….
Брюнетка в Мармеладе• 27 ноября 2023
Счаслива
Вареничніца• 27 ноября 2023
Та я впевнена, що нейтральну назву не оберуть. Треба ж екшн при зміні влаштувати.
Леопардові панчохи• 27 ноября 2023
Не факт,що їх цікавить насправді ваша думка. Там вже є варіант. Просто щоб не казали, що не запитали
Я погнала• 27 ноября 2023
Ванільна, дубова, блакитна, яка завгодно тільки без прізвищ та імен
Счастье_же_вот_оно• 27 ноября 2023
Стільки героїв полягло, а ви ще досі не знаєте як назвати вулицю
палка-копалка• 27 ноября 2023
Вул.Миру!
Або Перемоги,Переможна вулиця.
Думки матеріальні!
Трейдер кріпти• 27 ноября 2023
Можна: Затишна, Тиха, Добросусідська, Ясна.
Ласковая_львица• 27 ноября 2023
Вул.Тиха
КвартираЧья• 27 ноября 2023
може там ще хтось жив крім російського вченого? або якась історична назва була?
user771• 27 ноября 2023
Назвiть: Садова. Виноградна, Затишна. I це буде назва котру не буде переназивати кожна наступна влада.
user771• 27 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Вул.Миру!
Або Перемоги,Переможна вулиця.
Думки матеріальні!
Чтобы не пришлось каждый раз объяснять имени какого мира, победы кого над кем и т.д. Любят наши чинуши такое дело.
Трейдер кріпти• 27 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Я колись пропонувала назвати вулицю на честь жильців першого будинку, ті люди з першого будинку звісно погодилися, а громада вирішила назвати по іншому. Ну головне ж було у всіх запитати, але рішення прийняти самим.
КвартираЧья• 27 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
а як давно ця вулиця взагалі існує?
Кидаю курити• 27 ноября 2023
Вул.Затишна
Борисфенка• 27 ноября 2023
А раніше як називалася? Чи новобудови?
Закуйовджена життям• 27 ноября 2023
вулиця Сонячного світла чи Липневого меду)
Трейдер кріпти• 27 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
а як давно ця вулиця взагалі існує?
Ще з 50 років до перейменування мала назву Ватутіна, а зараз має назву Хлібопекарська, хоча пекарні по вулиці ніякої на часі немає, але бабуся казала, що ніби вона чула, ще від своєї матері, пекарня по вулиці колись давно була.
КвартираЧья• 27 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
чим Хлібопекарська погано?
Області пітьми• 27 ноября 2023
Удивительно, что о таком спрашивают. Жители нашей улицы обращались с просьбой вернуть ей историческое название , но назвали в честь нового героя, погибшего в 2014 году.
Трейдер кріпти• 28 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
чим Хлібопекарська погано?
Нічим, дуже хороша назва.
Але те що громада запропонувала людям внести свої пропозиції, то вони зовсім їх не зацікавили, ніби назва Хлібопекарська вже була наперед ними самими обрана, а нам вони чомусь навішали, що ми маємо право самі вирішувати, як саме назвати свою вулицю.
Дивні вони якісь.

Спочатку пропонують, а потім ігнорують.
Але головне що назва має свою історію.
Губной рояль• 28 ноября 2023
Заможна
Щаслива
Затишна
Райдушна