Смажена полуничка• 27 ноября 2023
Тиск 82/44, слабкість… у кого буває такий тиск? Чим піднімаєте?
У кого буває такий тиск ? Що допомагає підняти ?
Пэрисхилтонша• 27 ноября 2023
Ответ дляНенька наша
Вино, кофе.
Мені зовсім не піднімає, точніше піднімає тільки нижнє і тоді ще гірше стає
Смажена полуничка
• 27 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
90/50
Рідко 90/45
Погано почуваюсь, тремтять руки, голова болить
Рідко 90/45
Так і в мене , ще й німіють руки… ще як 90/55 то нормально себе почуваю , нижче -погано .
Смажена полуничка
• 27 ноября 2023
Ответ дляБідося
Слишком низкое, идите к врачу
Та вже купу аналізів здала , обстежень пройшла… у мене завжди був низький тиск , а це останнім часом взагалі
Дай подивлюся• 27 ноября 2023
Горячий черный чай, от кофе меня тошнит сразу. Горячий душ, черный шоколад, настойка элеутерококка. Такое давление раньше было часто, сейчас стала больше ходить каждый день, самочувствие в целом стало более стабильное.
Вакцениро Вона• 27 ноября 2023
У мене зараз такий, завжди допомагає підняти солоний огірок, оселедець. Щось солоне
Вумна, аж страшно• 28 ноября 2023
Бывает такое. Зарядка активная, но сильно ничего не поможет. Связано с погодой обычно.