Карамелька• 28 ноября 2023

Що не так з Булуваною Галею?

Чому я прийшовши додому не можу запекти Киш готовий, а в цей час відпочити? Чому я не можу супу їхнього зварити чи пельменів?
Звісно не завжди, але часто)
Але тут дівчата вважають це майже гріхом?
Нафіга стояти на кухні цілодобово, а потім хизуватися домашніми?
Домашнє, це коли і самка і телятина своя) молочка зі своєї корівки.
А все що викопуєте і готуєте з цього - це не домашнє.
Добрий ранок
Само_достаточная• 28 ноября 2023
А хто вам сказав, що особисто ви «не можете»? Вам хтось забороняє?

Я не їм цю продукцію, бо 3 роки тому дуже сильно отруїлися всією сім’єю їх варениками з м’ясом та дерунами, але якщо в вас з ними все гаразд, то звідки істерика про «не можу»?
талый снег• 28 ноября 2023
Ответ дляСвята
Вы можете все что угодно. Но качество там ужасное, вкус тоже. Я лучше у соседки куплю реально домашнее
А у соседки коты есть? А то Вам сейчас наваляют про шерсть ... :)
Мамина квіточка• 28 ноября 2023
теж так думала... не прокатило, 2 чоловіка пішли від мене через їжу, від куми моєї також...
Глаголиця• 28 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Я брезгую. А ви варіть, чому ні?
Ой.. .
Глаголиця• 28 ноября 2023
Я люблю хінкалі хуторок, зелені. Нямка
Джавеліна• 28 ноября 2023
В мене клієнтка з майбутнім чоловіком познайомилася у магазині Галі. 40+ років, розлучена давно, а тут такий приємний чоловік не знав, що саме обрати. Вона підказала, пошуткувала, що смачно, як в неї)
Так і розмова зав´язалася.
З власного досвіду, у відділах готової їжі та напівфабрикатів дійсно переважають чоловіки.
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Ответ дляГлаголиця
Ой.. .
Ну шо ви ойкаєте? Ну я не хочу наліпленого кимось, руками якими ж..пу чухали, в носі ковирялись і одночасно ліпили. Я вже мовчу про те, що м´ясо на фарш там навряд хто миє.
А вы хочете, то беріть.
До чого оцей ваш пост?
Miss-Miss• 28 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Домашнє - це коли в тісті масло вершкове, а не рослинне, мʼясо, а не подрібнені відходи з хрящами, картопля без крахмалю, відсутність барвників і хімічних добавок. Ви відчуваєте різницю?
Працюю в Галі. В тісто по рецептурі масло ніяке взагалі не входить, тільки в кіші вершкове. Мʼясо кожен день привозять свіже, не відходи з хрящами. Барвників не використовуємо взагалі. З приправ тільки сіль, перець. Відчуваєте різницю? Для чого писати те, чого не знаєте?
delphoto
Налогообложу• 28 ноября 2023
Вам ніхто не заважає-робіть ,як вважаєте за потрібне. Брала 1 раз пельмені-несмачні. І жінки,що ліплять-мені не сподобались Тому я більше туди навіть на заходжу.якщо схочу полуфабрикати- тоді беру згідно ДСТУ, в пакуванні.
Наездница• 28 ноября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Автор, я сама дуже рідко готовлю. Коло дома Новус зі смачною кулінарією. Ввечері їду додому - зайшла та купила зі знижкою 40% (після 20:00). І це є ціна собівартості продуктів.
Все цього дня приготування. Бо точно бачу, що до дев´ятої вечора зі такою знижкою все вимагається під чисту.
Стала там даже борщи брати.
Класно Вам)
Наскільки легше жити з таким сервісом!
Кумедний ґудзик• 28 ноября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Жодного разу не пробувала ту Галю. Один раз зашла- ціни і вийшла.
Но тут частенько нахвалювали цю продукцію.
+++ Так, мені шкода грошей , кілька разів брала- ціна не відповідає якості. А в Новусі коло нас смачно, після 20 беру часто
ГоловнаЯ• 28 ноября 2023
Фу, гидота. Не смачно... автор купуйте і їжте що xочете
Шикаю і викаю• 28 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
С их ценами и качеством? Данунах. Раньше заходила 500 грн. - еле тащила домой, еды на неделю. В последний раз зашла - хинкали, зразы, рыбные котлеты итог 1500 грн. ОК, ясно, понятно - сама справлюсь. Оно правда того не стоит. Лень готовить - в Сильпо куплю готовое или доставка из любого ресторана, Галю все равно нужно размораживать, жарить, варить...
Ну поставить сварить хинкали или голубцы стушить в мультиварке - не так сложно и долго. Особенно когда пришла с работы, есть нечего и все ложками по тарелкам торохтят: мама, ням-ням! )))
Сарафанное радио• 28 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А картопля без крохмалю це як?
Проня_Прокоповна• 28 ноября 2023
Ответ дляСарафанное радио
А картопля без крохмалю це як?
Вы наверное далеки от производственных процессов и не знаете как ведро жидкого картофельного пюре на воде нужно загустить ведром крахмала, доводя до нужной консистенции. Желательно модифицированным
Рекламама• 28 ноября 2023
Ответ дляДжавеліна
Так і розмова зав´язалася.
Як не зайду хазяюшки стоять в черзі))Чоловіки теж є звісно

В нас все смачно, бо я з Луцька.
Але тут читаю що в ін містах гидота
Тигрик 62• 28 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Я солянку терпеть не могу
Да и думаю у них зажарка есть в составе, а я никогда не обжариваю овощи в супах/борщах.
Ну и зря. Зажарка сохраняет вкус и цвет овощей.
Щас ухожу• 28 ноября 2023
То у вас тараканы в голове. Ешьте то, что вам подходит и все. Галя балованая или Света рукожопая неважно - вам вкусно и хорошо.
Значит надо• 28 ноября 2023
Ответ дляMiss-Miss
А куди ж Ваші фото поділися?))
PORKA• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
а дома убить вечер на лепку, готовку и перемывание кастрюль?
Можно наготовить много и наморозить. И зачем вечером? В выходной день пару часов уделить и приготовить на неделю.
_Злата Ibra_• 28 ноября 2023
Я редко готовлю, мне лень. Люблю когда мне готовят
Захекалася читать• 28 ноября 2023
Ответ дляСвята
Да ну, мне у соседей ещё противнее, одной рукой мужу на...вает, второй лепит, да ну))
Захекалася читать• 28 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Я брезгую. А ви варіть, чому ні?
А хлеб сами печёте?
Бронетапці• 28 ноября 2023
Ответ дляMiss-Miss
Але ж не смачно. Ну от реально, так тут нахвалюють цю Галю, пару разів купила, ніхто не зацінив.
_Злата Ibra_• 28 ноября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Я пельмені обожнюю, налисники, сирники, котлети та ін.
Але не оте, що в Галі
А где? Я очень люблю блины с начинкой мясной и тд, но домашные, когда мама и бабушка делали,. Сейчас сама живу, не готовлю такое, лень, а хочется(
_Злата Ibra_• 28 ноября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ото б я переживала,що про це хтось думає...роблю ,як мені зручно!
І купую,і готую сама
От проблеми)
Правильно
Сарафанное радио• 28 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я може і далека від виробництва, але картопля це в принципі крохмальний продукт. Хіба що вивели якийсь новий сорт, що в собі крохмалю не містить. «Картопля без крохмалю» звучить як «повітря без кисню» приблизно
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А хлеб сами печёте?
Да. Показать?
Захекалася читать• 28 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Да. Показать?
Нет
Поліцейський патруль• 28 ноября 2023
А не надо с кем-то советоваться-ешьте что хотите и помалкивайте. Все эти фукательницы только на словах умные, а на самом деле руки из ж... у многих и им даже до Гали далеко
Я готовлю сама и люблю это, но иногда покупаю про запас что-то у Гали и в морозилку кидаю. Я нашла одну точку где очень вкусно готовят и не жлобятся, поэтому когда там бываю, то беру всё что нравится и уверена, что будет вкусно. Кухня там открытая, видно что чисто и девочки лепят вручную варенички и прочее