короткопамятна• 28 ноября 2023

Зеленский

Только без ’а сами не видете’, ’а что в стране творится’, всегда что-то творилось, мне хотелось бы узнать конкретнее, что именно он не так сделал или что сделал хорошо
Color never seen before• 28 ноября 2023
Ответ дляМанула
І це теж ... незрозуміло коли він був щирим до преЗЕденства чи зараз? Іноді думки приходять, а якщо зараз це лише гра відповідно моменту?
Зеленский актер и не нужно ждать от него искренности. Он просто в образе: что в квартале, что в предвыборной программе, что сейчас
mari_klim• 28 ноября 2023
Ответ дляPlacid
война началась в 2014
В 2010, вообще-то, когда в управление нашей страной хлынули российские граждане.
Placid• 28 ноября 2023
Ответ дляmari_klim
ну то что они хлынули еще не называется войной. подготовкой - да.
Spicy -02f0• 28 ноября 2023
Ответ длякороткопамятна
Не надо любить, он же вам не муж, за что его ненавидеть?
За шашлыки
Soufit• 28 ноября 2023
Ответ дляolly_bijou
Пряма мова Зеленського. 19 січня 2022 року
’Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Видихнути. Заспокоїтись. Не бігти по гречку і сірники.
Що робити вам? Тільки одне. Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні.
Не накручувати самих себе, на все реагувати мудро, а не емоційно!
Не думати тривожно і постійно ’Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому’. А знати. Розповідаю.
22 січня ми відзначимо День Соборності України.

Відкриємо Запорізький міст. За рік – збудуємо найбільшу трасу в Україні від Ужгорода до Луганська.

Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, вагони, літаки і танки.

В квітні - відзначимо Великдень.

В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо. Ми будемо здавати ЗНО, вступати до університетів, планувати відпустку, копати городи, одружуватись і гуляти весілля.
Про весілля не збрехав)))
Spicy -02f0• 28 ноября 2023
Ответ дляАнастасияSК
Я и вижу, первое предложение - что ваша хата с краю и вам наверное всё равно под кем жить, абы не было войны.
Нет, просто хочется родных рядом живых и здоровых.
Piracanta• 28 ноября 2023
Ответ дляВозрастная
Не голосувала за нього (за Порошенка також - той взагалі мені огидний). Сприймала спочатку скептично. На початку вторгнення він гарно себе показав, вважаю. І не тому, що не втік, а своєю наполегливістю, його виступи в Конгресі, в парламентах інших країн були блискучими. Окремий респект - його спічрайтерам. Ось ці його поїздки і виступи всюди - то було дуже важливо тоді, здавалось, він у кожну шпарину пролізе, щоб донести інформацію і наші потреби до західного суспільства. А потім... Я вже не раз писала - все що затягується в часі, все що не вирішується швидко на війні - здувається як гумова кулька, на жаль. + підключилась корупція (бо у нас корупціонери довго ’дзьобом не клацають’ - все швиденько освоюють). Наскільки він сам причетний до корупційних схем - не знаю, не маю інсайдів. Але думаю, що він далеко не фігура номер один в тих всіх підкилимних іграх. Там вистачає ’сірих кардиналів’. Шкода. Через нерішучість (розрахунок? прорахунок?) західних партнерів ми втратили багато можливостей, які вже більше не з´являться.
Ми завжди страждаємо через свої ж прорахунки і майже дитячу довірливість. Спочатку повірили в Будапештський меморандум, потім у всебічну підтримку західних союзників. Що стосується Зеленського, то в мене до нього немає ненависті. Лише здивування, навіщо нам у такі важкі часи при владі настільки некомпетентна людина. І як показало життя, його команда творила сама ті неподобства, за які він так критикував свого попередника. І слова ’я ваш приговор’ звучать як знущання.
your style• 28 ноября 2023
Ответ дляallaM4321
наверное за то, что он в войну не сбежал (хоть и предлагали), не спрятался, не сдал нас. Вы думаете легко уговаривать все страны помочь нам? Попробуйте на его место.
та в нього літак вже на мазі був. Яке не здав нас. Йому реально не дали драпнути. Ну що ви , чес.. слово:( Так він знав, чому він умовляв ті держави: бабосікі річкою потекли. Тому й не втік- бонедали-бобабло
Spicy -02f0• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Если все трубили и даже сам Байден говорил о вторжении, то почему Зеленский и компания ему не верили?
В смысле не верили, они сами говорили что знали несколько месяцев заранее, но не хотели рушить экономику.
Abrado• 28 ноября 2023
Ответ дляWomAnn
А ви і далі радійте нинішній владі. Поки вони Україну не знищать. Може тоді до вас дійде
Я ніде не писала, що радію владі, більше того, я була в шоці коли люди голосували за Зеленського. Але зараз, максискм що я можу - вийти на Хрещатик і протистувати проти вкладання (розкрадання) грошей на бруківку! На сьогодні це мій максимум. Від нас чекають 3то майдану, раша спить і бачить розгалуження спільноти і ви сидите і просто точите ляси, на радість ерефії. Як що ви можете діяти, то дійте, огранізовуйте спілки, мітинги, добивайтесь зустрічей, тощо, а не тіліпайте язиком.
сладика• 28 ноября 2023
Не люблю за те, що обіцяв шашлики - а по факту збрехав, зараза
Soufit• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Як не вірили? Військові готувались до повномасштабного. На полігонах з вересня тренувалась мобілізовані. Ну може вони за вашою логікою, таємно від влади це робили.
Piracanta• 28 ноября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
То есть, знали и фактически не готовились к обороне?
your style• 28 ноября 2023
Ответ дляhelena81
Я на его место не хотела, я понимаю, что не смогу управлять страной, не имею ни опыта, ни знаний, реально себя оцениваю, да и никто меня не проспонсирует в президентской компании, войну остановить не обещала.А раз он пришёл на это место, многое наобещал,но не выполнил, соответственно и получил такое отношение.Не можешь, не уверен, не берись.
Як це не берись?:) А шапочку Наполеона приміряти?
Інно4каа• 28 ноября 2023
Ответ дляNikalive
Всех как послушать, так никто за него не голосовал.... А где же тогда эти 73%???
вони просто стидаються свого провалу
Авокада• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
знали,а нам втирали про шашлыки.
и ещё хватило наглости тому Зе это озвучить.
что знали, но вам не сказали патамушта экономика...
Spicy -02f0• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Выходит что так , это не повод для того, чтобы его недолюбливать?
Мама девчонок• 28 ноября 2023
Ответ дляkanni
Так а почему не взяли-то за 3 дня тогда, если такой был план Зе? Всего-то пару приказов отдать надо было
Тому, що люди накази виконувати відмовлялись. Мої родичі, які мають бойовий досвід, організували тероборону у Баришівському районі. Їм наказували не чинити опору на рівні району. Типу на рівні Борисполі буде захист. Але вони відмовились виконувати такий наказ і частково стримали русню на рівні свого району, далі від Києва.
Бессмертный пони• 28 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
А вы не помните , как в начале полномасштабной войны кто-то из зеленых говорил , что ничего не сказали , потому что иначе люди начали бы євакуироваться и их пришлось бы давить танками ?
Авокада• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Да вроде бы что-то готовили, ежедневно были сообщения, что к нам поступает оружие. Насчет того, что они прошли херсонскую область, зашли в запорожскую, у меня и у самой вопросы, не понимаю до сих пор, почему границы не укрепили. Задавала тут вопрос как-то этот, мне объяснили, что таким бы образом, они разбили нашу армию сразу же. Я не военный эксперт, в этом мало что понимаю.
так готовили,что аж по Оболони чужая военная техника каталась((
сладика• 28 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
вони просто стидаються свого провалу
Хто розмінував Чонгар? Чому не попередили про наступ? Чому стільки людей загинуло в Бучі?
Що зробив для України? Боневтік. А що мав?
your style• 28 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я оце читаю і у шоці як птчали його ненавидіть. А ще ж на початку війни казали весь саіт стоячи аплодує Володимиру.
Я голосувала за Петра але я щиро не розумію чого аж так проти Зе всі ополчились. Да, були допущені ромилки, непрофесійна команда.
Але як треба було діяти йому з тої хвилини як стало відомо про війну по пунктам можна?
А якби був інший президент, то може б вже не було всієї лівобержгої України. Хіба ні?
Чи думаєте інший війну недопустив би?
Я дуже хотіла, щоб виграв Петро ті вибори тоді, але по правді не знаю чи не було б ще гірше.
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
І він теж в заручниках цієї сьогоднішньої ситуації. Що він саме зараз робить не так як менеджер в політисній своїй діяльності, поясніть? Як треба?
Без стьобу і ругані поясніть, будь ласка , як йому закінчить цю війну?!
2 варіанти:
1.Він іде на переговори і війна закінчиться так як є зараз з цими кордонами. Наслідок- його розривають.
2. Воюєм далі, але перспектив нема, фронт роками на місці, мужиків не лишається за пару років. Наслідок -його розривають потім.
У нього вибор без вибору, його розірвуть. Бо шансів виграти цю війну у нас немає. А всіх собак, що б він не зробив і не вирішив, спустять тільки на нього
Та не переймайтесь за нього. Хоча мені подобається ваш пункт : його розривають. Як закінчити війну? - а як? Ніяк. Не треба було васькатись з путькою, не треба було мир шукати в отих дибільних очах, не треба було оте арахамію замість нормальних дипломатів видвигати. Гидота просто
Piracanta• 28 ноября 2023
Ответ дляSoufit
За моєю логікою, якщо знали, то де окопи, бліндажі, мінування та інші оборонні споруди хоча б на кордоні з Кримом? 27 лютого росіяни уже йшли у нас колонами танків по капітально відремонтованій трасі Миколаїв - Кривий Ріг. Як за два дні вони опинилися аж Миколаівській області, яка не є прикордонною? Ну от як?!
Авокада• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
При чому тут при владі????? Ви не зрозуміли. Я за те, щоб ГОЛОСУВАЛИ тільки ті, хто з вищою освітою і ті, хто складуть іспити. Не ВИБИРАЛИСЬ, а ГОЛОСУВАЛИ
а я за те,щоб голосовали только синеглазые.
если у вас карие,то вы мимо...
Piracanta• 28 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
Помню, конечно.
your style• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Я більше скажу. Або кримінальна відповідальність за кожен крок, або як у Турції раніше - руки відрубали. ))))))))))
Вони з відрубаними руками будуть красти, ці потвори.
Авокада• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
а також іспит зі знання історії України та знання державної мови. Для тих , хто счас начне скакати за притиснення. Державну мову ЗОБОВЯЗАНІ знати всі громадяни. Спілкуватися в побуті хоч китайською. Це вже особисте право
какие іспити))) вы даже здесь посмотрите: в обычных словах делают ошибки, не говорю уже о знаках препинания (сама не особо заморачиваюсь).
your style• 28 ноября 2023
Ответ дляБессмертный пони
я пам’ятаю. Було
your style• 28 ноября 2023
Ответ дляlisenok_8282
тобто ви хочете сказати, шо він навмисно сдав Марік? для чого? що мало бути далі?
для того, що все це договорняк
Placid• 28 ноября 2023
Ответ дляCvetochek...
за коррупцию.
Янык просто нищеброд который еще докладывал в казну по сравнению с Зеленским и его шайкой.
Не, ну друг он конечно хороший, пристроить многих своих друзей, они яхты за миллионы покупают, виллы. Бюджет деребанится даже теми, кто до него раньше доступа не имел.
А народ терпит, на дроны свои копейки скидывает)) Пока миллиарды воруются)
Покорное милое несчастное стадо
у вас в семье никто не воюет?