Тро Нью-Йорку• 28 ноября 2023

Кому прямо очень сильно нравится свое имя? Как вас зовут?

Захекалася читать• 28 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Тина
Крис, Криста
укр вариант - это хрипящее ХХХРРРыстина - терпеть не могу
ХХХХРРРРРыстя
Все равно что-то не то 😅
Galinka-cranberry• 28 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
)))
Дякую, мій розумовий рівень трохи піднявся вгору завдяки вам!
Запам‘ятаю про італійську та подвоєння літери л.
Не розумію об що ви поранились, в мене не було цілі когось образити, визначити це ім‘я як якесь що має не подобатись тощо.
Якщо що – в мене бабуся Галя)
Не сприймайте близько
Мене запросили на ДР жінки , я не в Україні, коли я сказала, як мені звуть , один хлопець, не українець, прямо в очі засміявся і сказав, що італійською це значить курка (сама коректність), і сміючись запитав, що на моїй мові це ім`я означає. Пояснювати треба було англійською, якою я не дуже володію. Думаю, що він не дуже зрозумів, що я намагалась йому довести. Просто якщо ви будете переводити імена на інші мови, то майже половина буде смішною для іноземців і вони будуть співзвучними до інших слів. Як і у нас до речі. Ви мене не образили. В мене також бабуся з таким ім`ям була.
Капитошечка• 28 ноября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
И я Светлана. К фамилии и отчеству подходит идеально.
Только проблема сейчас возникла, как на украинском обращаться ко мне друзьям и знакомым: СвЄта, СвІта або СвЕта )))
Многие пишут Света, как было и по-руzzки )))
лана
Шиворот Навыворот• 28 ноября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Нєєєє, то не Свєта ваапщє ))))
Яка ще Лана? )))) з лану до столу? )))
Ну лана, пошли Светлана
Капитошечка• 28 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Мій розумовий рівень виходить на наступний левел
Тобто не французька і не італійська?
Цікаво)
ну, итальянский - пошел от латыни
поэтому первоисточник - латынь
ее называют - мертвый язык
зато итальянский - живой и жесты, жесты, главное )))
Шиворот Навыворот• 28 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
я багато світлан, котрі себе лана кличуть
Однажды одна представилась: Мила. А потом оказалось что Людмила, а я думаю, какая ты Мила, ты Люся натуральная))))
(Ну она себя так вела, что негатив вызывала))))
Капитошечка• 28 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Тобто не французька і не італійська?
Цікаво)
на французсклом курица - пуле
є таке слово в закараптському - пулярка
ото воно і є )))
Капитошечка• 28 ноября 2023
Ответ дляGalinka-cranberry
то он просто не культурный

если переводить все эти янтари, яблоки, судаки, апрели, июни - то тоже можно смеяться
но это не от большого ума
Я натуралка• 28 ноября 2023
Я Настя, для мене то нормальне ім´я, але сильно дратує коли називають Настасья, або Анастейша. 🤬
Ясамаякрасивая)• 28 ноября 2023
Мне нравится мое имя, я не вижу себя ни с каким другим. Плюс нравится, что в каждом языке есть версия моего имени, есть универсальная международная версия, поэтому моим коллегам с разных стран легко запомнить и писать его. Ну а здесь обгадят любое имя, вроде бы люди сами себе его выбирали при рождении.
Протру пилюку• 28 ноября 2023
Ответ дляGalinka-cranberry
Я мабуть в цій ситуації навіть не намагалась щось там пояснити
Я вмію таке обличчя робити, що очі ледь не закочуються як в радянської ляльки такої 😁

Ну добре, я справді про ім’я без якогось злого підтексту)
Огірок та Помідорчик• 28 ноября 2023
Віта Василівна.
ПешитеБесАшипок• 28 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Меня немец про имя Анастасия переспросил: как-как, Анестезия?
Миззери• 28 ноября 2023
Валерия -нравится
Лера не очень
На украинском Лэра вообще ужас
Муж называет Лёлик нравится)
sergla• 28 ноября 2023
Ответ дляВесела моль
Елена.
От Олена не дуже. Єлєна, Елена - так.
Тре буде в паспорті змінити.
У мене в паспорті українською саме Єлєна, подобається
Пукимончиг• 28 ноября 2023
Александра
Emilii• 28 ноября 2023
Емілія