Відповів всім• 28 ноября 2023
Ну что за...., есть вообще ещё мужики?(((
В шоке со вчера
Звонит якобы ’ухажер’ вчера утром, метель, гололёд, все такое, ООО, думаю, беспокоится, может на работу повезёт, и слышу, зая, я тут машину на сто сдал, может ты меня заберёшь?(((
Что за такой?(***
Сиджу тихенько• 28 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Это ж вроде психолог
та не, его давно не видно было
Добродійка• 29 ноября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Так. Бо це елемент гри, у яку ми граємо на початку стосунків. Павич трясе хвостом та пушить його. Хтось бодається рогами, щоб показати, який сильний. Чоловіки возять зай у хуртелицю. Не навпаки.
Можна скільки завгодно кричати про рівноправність, але поки ми все ж очікуємо від чоловіків маскулінних якостей
Ага, от тільки по факту у нас вже третя війна, у нас чоловіки стають рідкісним видом, і завжди знаходяться жінки, які і відвезуть, і нагодують в в ліжко покладуть, тобто капець як демпінгують... а чоловіки з радістю цим користуються.
Відповів всім
• 29 ноября 2023
Ответ дляДобродійка
Тадам)))
Он сегодня хотел встретиться, но! мне надо было приехать к его работе)))
Добродійка• 29 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Тадам)))
Ага, погода жахлива, він згоден з вами зустрітися, щоб його жопу хтось довіз додому з роботи))) Ми так теж робили 30 років тому))) Але я дівчинка і це наче було логічно))
Я не знаю, як зараз бути молодим жінкам....
Відповів всім
• 29 ноября 2023
Ответ дляДобродійка
Видимо да(