Чарівне зіллячко• 28 ноября 2023
Дістався у спадок будинок і біля нього 3 га землі від бабусі. Хочу бізнес! Але..
який?Допоможіть з ідеями.Деяка сума на розкрутку є
Не будь КакСвета• 28 ноября 2023
Ви думаєте за агробізнес? Свій город хоча б є? Минулі роки було дуже вигідно посадити часник. Прибуток 300% (якщо він виросте великий, але ХЗ як це зробити).
Якщо в довгу перспективу, то горіхи.
Якщо це південь України, то виноград
Ще можна свиней завести, якщо вам взагалі немає чим зайнятися
Якщо в довгу перспективу, то горіхи.
Якщо це південь України, то виноград
Педиатор_я• 28 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
А сумма за бизнес-идею и бизнес-план есть?)
Тоже смеюсь)))
Бизнесмены, блин)))
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Якщо в довгу перспективу, то горіхи.
Якщо це південь України, то виноград
Якщо в довгу перспективу, то горіхи.
Якщо це південь України, то виноград
И что с тем виноградом делать?) Ну т это - засадить 3 га хорошим сортовым виноградом и правильно вырастить его, это недешевое удовольствие.
Love_Love_Love_• 28 ноября 2023
Ви навіть запит нормально сформулювати не можете, чим вам допомогти?
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Тоже смеюсь)))
Бизнесмены, блин)))
Ага, люблю эти темы. И так, невзначай: подкиньте идею по бырику)
Само_достаточная• 28 ноября 2023
Вигідно: лохина, малина сортова, равлики, сортові квіти, продавати цибулини. Це з того, що бачила, що пішло в людей
Педиатор_я• 28 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А она понимает что то в этом?
Был пай много лет. К земле не имела дела. И тут такое...
Вопрос ещё в доках... Но я молчу-молчу...
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Автор, хотите идею и бесплатно? Сдайте эти 3 га местным фермерам в аренду, а из домика сделайте дачку для себя. Это лучшее, что Вы можете сделать.
Просто красавица• 28 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
А между виноградом ремонтадную клубнику
Педиатор_я• 28 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Классные темы) на дурачка съезжают. Скажите как разбогатеть) смешные люди.
Само_достаточная• 28 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
А она понимает что то в этом?
Зараз стільки інформації в доступі, що можна розібратись, було б бажання
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Ответ дляПросто красавица
А между виноградом ремонтадную клубнику
И лаванду. А по периметру оливки.
Педиатор_я• 28 ноября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Действительно. А ещё разная земля для разных культур.
Ананасы- самый классный бизнес. Автор, берите на заметку.
Бринзолетта• 28 ноября 2023
Найкращий варіант це здати в оренду місцеву фермеру. Якщо ви ніколи не були повʼязані з землею це не для вас.
Тантрический кекс• 28 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
А плюсика в карму вам мало?!
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Авокадо ещё. И эбеновые деревья. )
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
А плюсика в карму вам мало?!
Кармические плюсики не принимают в качестве всеобщего эквивалента.
Педиатор_я• 28 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Авокадо ещё. И эбеновые деревья. )
Рис.
Автор, смотрите сколько идей. И бесплатно. Сразу боХатой бизнесменшей станете.
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Рис.
Ещё можно кофе. И звероферму с мусангами. Вообще, озолотиться.
Само_достаточная• 28 ноября 2023
Ще можна вулики с бджолами, в мене знайомий навіть грант отримав, але вчився кілька місяців на те
Админко• 28 ноября 2023
Мені син років 3-4 тому наполегливо радив купити капібару для розпліднення.
Але він не подумав, що і партнера для цієї справи потрібно
До речі, жалкую - вони такі милі )