Научительница• 28 ноября 2023

Знаю, что тут есть те, кто продает в инстаграм

Если не секрет, сколько вы сейчас отдаете за рекламу?
Можете сказать анонимно примерно общий выторг за месяц и сколько реклама?

А то я уже что-то не понимаю, постоянно растет
120-120-120 (не худею)• 28 ноября 2023
20 % от товарооборота
Я-ваш шанс• 28 ноября 2023
Витрати на рекламу близько 100 Дол
Чистий дохід десь 200-250 Дол
Продажі дуже впали
Фокус-Покус• 28 ноября 2023
У меня есть страница , но я сейчас не покупаю рекламу . Подружка отдано где-то дол 100 за месяц- ну такое , может дол 300 чистыми если наторгует - хорошо .
Зоряний Шлях• 28 ноября 2023
А мне интересно, цену на товар пишете или ’відповілі у дерект’? У таких продавцов что-то покупать сразу желание пропадает...
120-120-120 (не худею)• 28 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Ми в самій рекламі робимо кнопку ’У магазин’ і в тексті пишимо на кшталт: ’Натикайте на кнопку, щоб дізнатися ціну і отримати більше інформації про продукт’. Ціну в рекламі не вказуємо, тому що гарна реклама працює роками і краще її не правити. А ціни за рік змінюються, нажаль. До того ж буває розпродаж, тож ціна буже нижче заявленої.
Зоряний Шлях• 28 ноября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мене більше на самій сторінці дивує коли ціни немає. Зараз всього є великий вибір, не пишите ціну, і не треба, куплю там де пишуть)
Сунуся в чужі справи• 28 ноября 2023
Растет, потому что черная пятница и Новый год впереди. Все рекламу пихают.
Зайченя• 28 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А чому не замовити в нормальтному інтернет-магазині, де є і ціни, і все інше? Чим в Інста краще?
Сунуся в чужі справи• 28 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Ага, бісить, коли бачиш товар в рекламі, переходиш на сторінку глянути скільки коштує, а того товару і на сторінці знайти неможливо. Йду звідти відразу.
Зоряний Шлях• 28 ноября 2023
Ответ дляЗайченя
переважно так і роблю)
автор Научительница • 28 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Пишу всегда цену в посте плюс в шапке профиля сайт с актуальными ценами. Иногда еще и на фото цена.
И все равно куча неадеквашек в истерике цену спрашивает)