Я вся ваша• 28 ноября 2023

Нельзя спать в одном доме с умершим?

Как быть?
КонхфЭдкаТузик• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Я була на похоронах дітей і молоді але такого не бачила. Була, що мама двох синів ховала.
Ник вам очень подходит. У нас в городе сын тренера по гребле утонул. Отец раз десять прыгал в яму не давал закопать. Это огромное горе и потеря.

Задолбулька• 28 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Для всіх батьків смерть дитини горе і втрата. Можливо відчував провину за смерть сина.
Попадалочка• 28 ноября 2023
Ответ дляЛетчица
Наоборот, считается неправильным оставлять одного покойника, свечи зажигают, молитвы читают. Я помню, когда умерла бабушка, мы ехали за 500 км, так родственники ждали нас в квартире, прка мы не доедем
Да, у нас тоже нанимают специальных бабушек, они сидят ночь со свечками, молитвы читают.
Попадалочка• 28 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А поховати труп нє?
Ну не всегда так быстро получается всё организовать. тем более в военное время.
Дюймовочка• 28 ноября 2023
Такого не чула. В нашому селі навпаки прийнято, що покійник має побути ще ніч вдома. Помирали бабусі, батьки. Всі були вдома, ніхто нікуди не йшов ночувати. Покійник в окремій кімнаті, горіла свічка, хто міг спав, хто не міг чергував. Страшно і жутко від самої ситуації, ніякого страху іншого не було.
ДелайКак_Я• 28 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Бабуся померла в 18.00. Коли ми мали її поховати, щоб не ночувати з нею?
Одразу викликається поліція і санбригада.
ДелайКак_Я• 28 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Если не кремируют, то до похорон человек в гробу находится дома 1-2-3 дня. Это распространено в селах.
Когда у мужа умерла мать, мы спали с ней в одной хате, ничего не случилось. Мне наоборот было как то спокойно.
У меня Мама умерла дома, сразу вызвали полицию, та - санбригаду и увезли труп, дело было в вечернее время.
Скромняшка• 28 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Не знаю як у вас, а в Київі 2 бригади, що вивозять тіла, одна на лівому березі, друга на правому. Приїзжає поліція, вони дають добро на вивіз тіла. І вивіз тіла можна чекати декілька годин, а то і більше. В очікуванні можна і переночувати.
Скромняшка• 28 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ну там в селі де свекруха жила, так не заведено. Відвозять на розтин, якщо потрібно, а потім все одно вдома у гробу тіло лежить. Так прийнято.

ДелайКак_Я• 29 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
1. Не в Київі, а у Києві.

2. Шо Ви мені розповідаєте, я з обома бригадами стикалась і знаю усе з власного досвіду.
ДелайКак_Я• 29 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Жесть.