Я вся ваша• 28 ноября 2023

Нельзя спать в одном доме с умершим?

Как быть?
5cmhybyna• 28 ноября 2023
хату бажано теж знести і збудувати наново!

Злюка бобер• 28 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Автор, хотите уйти- уходите. Но ника правил и ограничений по вашей теме не существует. Все кто хотят спать, могут спокойно спать в одном доме с умершим
Я ще й на тому ліжку спала, на котрому і тато, і мама померли. Чого мені боятись рідних людей? Як казала моя бабця, ’дитино, боятись треба живих, мертві вже нікому шкоди і кривди не заподіють’
ДинамоКит• 28 ноября 2023
Ну як вам сказати,Якщо спати хочеться спіть.А якщо не хочеться моліться.Головне щоб покійник не бкв у кімнаті один.Не тому що не можна,а тому що за покійників моляться постійно поки не поховають.Зробіть чергування на ніч.
Жертва интернета• 28 ноября 2023
Пам´ятаєте, у Гоголя домовина з мерцем в храмі всю ніч стояла.
Задолбулька• 28 ноября 2023
Ответ дляНеначасі
Они убиты горем, понимаете?
И не видят смысла жить, хотят вместе с покойным уйти
Ну это моя версия
Я не знаю что ими движет, горе что де еще
Я була на похоронах дітей і молоді але такого не бачила. Була, що мама двох синів ховала.
Скромняшка• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Для чого вони це роблять?
От горя и тоски за умершим
Неначасі• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Я бачила як брат брата хоронил и к нему в гроб залазил рядом и обнимал, це жах
Khmelnichanka• 28 ноября 2023
В сенсі?
Навпаки, чула, що померлиому в своєму домі не треба бути наодинці.
Тобто, для цього люди цілодобовоо і йдуть до житла і, сидять бвля ромерлого ´чергують’ там з ним.

З особистого: моя мама після смерті у нашій квартирі не була.

Так склалось.

Після моргу її відспівували в церкві і прощплись з нею саме там.

Докорів совісті з цього приводу не маю.
Задолбулька• 28 ноября 2023
Ответ дляНеначасі
В нього з психікою мабуть не гаразд

Задолбулька• 28 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
От горя и тоски за умершим
І що допомагає?
Скромняшка• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
В нього з психікою мабуть не гаразд
Каждый проживает горе по своему, не осуждайте
Неначасі• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
В нього з психікою мабуть не гаразд
Главное, чтобу вас було гаразд и крыша не съехала
Пусть все будут здоровы, прости господи
Скромняшка• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
І що допомагає?
Кому как.
Регионщица• 28 ноября 2023
Душа не умирает. Вы будете ночевать с мертвым телом. А душа где-то рядом. Если этот кто-то вам дорог, чем это может быть страшно? Цените эти моменты. И при жизни и после.
Калиопа• 28 ноября 2023
Навпаки раныше з покійним вночі сиділи і молитви читали.
МЕСТО_Встречи• 28 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
а якщо не закрити дзеркала, що буде?
це з циклу ’не можна на поминках виделкою їсти’
Не знаю, наскільки ви у це вірите, але байдуже. Це об´єктивно так. Дзеркала - це портал, і душа може загубитися у них.
ХикориДикори• 28 ноября 2023
Можно. Люди просто боятся смерти и придумывают забобоны. Ну и просто чувствительному человеку может быть сильно неприятно
Злюка бобер• 28 ноября 2023
Ответ дляКалиопа
В гости звали?• 28 ноября 2023
Навпаки з покійним сиділи вночі і читали молитви. Все ок, нічого страшного.

Регионщица• 28 ноября 2023
Это проводы. Проведите того кто умер физически. В новую жизнь. Даже если он вам чужой. Тем более если кто-то дорогой.
Регионщица• 28 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Мертвых не нужно бояться. Они все жили, любили, страдали как все мы. Но их время здесь уже закончилось. Только это отличает их от нас.
Новорічна пальма• 28 ноября 2023
Чомусь пригадала історію знайомої
30 грудня раптово помирає чоловік
Похорон 31 і вранці помирає мама
Ховали обох 31
Добре, що бабуся була старенька - організували все швидко
Файно Замало• 28 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
У сусідів ночують
Вперше таке чую!Похоронила двох бабусь , дідуся, тата, маму , брата, навпаки не можна покійного лишати самого !А читати непреривно псалтир
Регионщица• 28 ноября 2023
Ответ дляФайно Замало
Саме так. Душі там одиноко зараз та лячно. Вона сумує.
Миссис Буркул• 28 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Золотые слова
Новорічна пальма• 28 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Погодьтесь, це просто теорія - на практиці таки для будь-якої людини провести час з покійником випробовування ще те(
Борщик• 28 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
І що допомагає?
У вас досить правильний нік
Регионщица• 28 ноября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Для мене це практика. І я точно знаю що життя після фізичної смерті є.
Куратор дебошей• 28 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
У сусідів ночують
А сусіди в іншому будинку живуть?
Новорічна пальма• 28 ноября 2023
Ответ дляРегионщица
Нарахунок закінчення фрази - згідна на 100%