Сестра звільнилася з роботи і вирішила,що приїде у місто,де ми з чоловіком живемо,тут роботу шукатиме і в нас житиме.
Два дні в нас,два в мами. Я не в захваті. Вона там живе ні за що не платить. Думаю,в нас вона так само житиме.
Завжди недо...• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Сестра все таки
У чикотило тоже была семью и дети итд... Но за свои поступки и выбор в жизни,пусть решает сама .
Свободная комната,я так понимаю, у вас для работы. Вот так и скажите. - Нет!
Ответ дляЗавжди недо...
Да. Я не розумію,чого коли я до себе в дім приїжджала,мені правила вона там керувала,а я у себе тепер в домі маю їй підлаштовуватися
Бессмертный пони• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Да. Але вона знає,що там є вільна кімната. Вона вже з речами приїхала літом,але не дочекалася власника на роботі ,поїхала назад. Але приїжджаєш і планує знов їхати
Собственника чего она не дождалась на работе ? Простите , вы так сумбурно пишете , что ничего непонятно .
Ответ дляБессмертный пони
Сказала,що передумала там працювати. Вона хоче працювати тут і жити в нас і я так розумію платити вона нічого не буде .
Ответ дляБессмертный пони
Навіть і платити,але ми з´їхали від свекрухи і живемо окремо,щоб робити те,до ми хочемо. А з сестрою це вже буде каша
Завжди недо...• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Сколько вам лет?
Вам к психологу нужно, научиться выступать свои границы.
Ответ дляЗавжди недо...
Сколько вам лет?
29. Та я вмію виставляти. Просто коли я в батьків вдома виставляла ,сестра кричала ти винна,що ми з зятем сваримося. Бо йому слова не можна було сказати
Бессмертный пони• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Так надо было и вам на нее накричать . Я смотрю , она у вас совсем берега попутала . Скажите ей твердо и четко ’Фёкла , ты у нас жить не будешь и это не обсуждается !’ . Явится - не впускайте , даже двери не открывайте . Надеюсь , ключей от вашей квартиры у нее нет ?
Ответ дляБессмертный пони
Ні. Слава Богу . Ми просто недорого платимо,хазяї знайомі і вона каже класно вам. Приїжджає ,коли хоче в місто і до нас ночувати. Ще образилася коли я сказала ї йти або заходиш сама,або не заходь. Дождалася 12 ночі в нас під парканом і каже а куди він тепер піде
Регионщица• 29 ноября 2023
Я бы её вообще в квартиру не пускала. Взрослый человек должен рассчитывать на себя.
Ответ дляРегионщица
А я пустила,бо переживала
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Сестра все таки
Бред. У вас все таки еще есть своя семья. А сестра ваша из тех людей, которые совсем не думают о других. Если бы наоборот ситуация, она бы вас точно не пустила к себе! Да, жалко что так в семье, но так бывает. И чем скорее вы это выкенете из головы, про все таки сестру, тем вам скорее станет легче жить
Регионщица• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
А я пустила,бо переживала
Чего переживать. Она постоянно манипулирует всеми. Где будет ночевать мужчина, вообще не ваши проблемы.
Ответ дляРегионщица
Можливо
Ответ дляsur_sur
Человек занимается репетиторством))
Так,і що тут такого?
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Автор, каждая ситуация в жизни даётся неспроста. У вас был негативный опыт в прошлом с первым браком. Потом жизнь в том таборе, с той сестрой в том числе. Сейчас у вас наладилось, встретили мужа, живёте семьёй. И вот вам испытание - научиться говорить нет и выбирать между своими интересами и своей семьи и такой сестрой с ее интересами. Вы должны сейчас сделать правильный выбор.
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
И вы сестре кстати сделаете тоже медвежью услугу, если сейчас пойдете на поводу. Она так и не научится самостоятельной жизни. Может посмотрите с такой точки зрения что вы откажете ей же во благо и вам так станет легче
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вона не розуміє. В кімнаті цвіли стіни років 4,вони з зятем ремонт не робили,тато мій і чоловік цього літа зробили,тато все за свій рахунок. Зять навіть не приїхав допомогти. Спали всі на кучі,меблі виносили з її кімнати,коли ремонт закінчився,мав бути ремонт в іншій кімнаті,але вона речі місяць складала,похолодало. Ремонт тато відмінив. Все що але сказала, головне,щоб я в своїй кімнаті була,інше мене не хвилює
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так, дякую. Це правда,просто мене дивує вона,живе безкоштовно з батьками,тратить на поїздки,суші,одяг. А як ремонт то папа
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
И так она и не изменится, если вы там все вокруг будете продолжать ее жалеть. Родители - то родители, и их выбор. У вас есть выбор не терпеть этой фигни в своей жизни и семье.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Тобто те,що мій чоловік проти,щоб вона з нами жила то все таки нормально? Кожен раз коли вона приїжджала ми сварилися,двічі він йшов до мами ночувати
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
На самом деле таких много, в каждой семье свои кадры. Короче, ну не надо оно вам. Как хотите, но не пускайте.
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Да, это абсолютно нормально. Держитесь его, он шарит)))
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Та він дуже хороший. Готуємо вечерю разом,продукти тільки разом купуємо,підіймати мені нічого не дозволяє
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Ну вот, не гневите Бога с той сестрицей, не разрушайте свое счастье
Бессмертный пони• 29 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Конечно , нормально .
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це точно. Вже була б зруйнувала
Ушла и Пришла• 30 ноября 2023
Ответ дляZxcvbnm123Qw
Вона не хоче знімати
Мало ли что она хочет...а ваш муж не хочет с ней жить,так и скажите четко и ясно.Если хочешь,могу помочь снять или сама выруливай.Все ,точка.Если будете сопли жевать,кто и что там хочет,то живите с сестрой и не возникайте,ведь она так хочет)
Ответ дляУшла и Пришла
Вона не розуміє як це не хоче