сою не люблю• 29 ноября 2023

Відміна покупки олх-доставкою

Замовила товар, в оголошенні було вказано, шо товар надсилається міст експрес. Продавець підтвердила покупку, але написала, що міст експрес не надсилає. Я тепер не можу відмовитися самостійно від покупки? Вона не відповідає. Купила би в іншого продавця, але получається, що поки вона не зробить відміну, гроші я не отримаю?
Кава з адреналіном• 29 ноября 2023
Отримаете через 5дней
Лорка-хлорка• 29 ноября 2023
да отмените сами
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
да отмените сами
А як? Вона підтвердила і я не бачу тепер кнопки, щоб відмінити
Лорка-хлорка• 29 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
а.если подтвердила-то пишите или звоните- в заказе есть её тел .вам на почту должен прийти вариант заказа
мадам Везувий• 29 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Я писала продавцю і просила відмінити замовлення
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую. Писала їй лише на олх, подзвоню
Наполеон Бонапарт• 29 ноября 2023
По моїх стопах...
Я продавець. В спілкуванні з покупцем (там є номер тел.) Ми домовились про інший варіант. Покупець не може змінити. А я можу відмінити замовлення. Все) І відправитти за його бажанням.
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
Я їй написала, але відучора мовчить
мадам Везувий• 29 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Я їй написала, але відучора мовчить
Телефон є?
Губи з філером• 29 ноября 2023
Треба завжди попередньо домовлятися про доставку , тим паче на олх
Губи з філером• 29 ноября 2023
Якщо вона сама не відмінить то вам повернуться кошти тільки тоді коли закінчиться строк на відправку
ЗавЛабСнаб• 29 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
По моїх стопах...
А зачем вы ставите отправку, которой не отправляете? Я бы пожаловалась
Оченьценная• 29 ноября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Продавец, ставлю потому что отправляю большинство вещей любой почтой, но кроме сезонных вещей, которые у меня по 1 шт и надо продать сейчас, а не ждать пока она туда-сюда 7-15 дней покатается.

А в аккаунте нет функции отключить неподходящие типы доставки для конкретного объявления.

Но если прилетает заказ на такие объявления, отклоняю его.
Оченьценная• 29 ноября 2023
Автор, не совсем понимаю зачем продавец подтвердила заказ? Ошибочно что ли (не заметила какая служба доставки)?
ФФФФристайла• 29 ноября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я ставлю доставку усю.
Але! В кожному лоті є опис- якою саме доставкою відправляю.

Бо є дорогі речі- там тіки Нова пошта. А є хлам- там Укрпошта.

Окремо на кожен лот зробити свою доставку неможливо!

В навіть з моїм описом знаходяться ті- хто жмакає ту доставку лох- що саме вони хочуть... Як це назвати- я не знаю.
ФФФФристайла• 29 ноября 2023
Ответ дляОченьценная
В мене таке було.
Замовили втіхаря містом, але я той лот не відправляю містом (в описі перші рядки: відправка Новою поштою).

Зворотнього зв´язку немає від покупця, його контактні дані я не бачу. І що я роблю? Я підтверджую доставку, щоб побачити його телефон і зв´язуюсь та кажу- що саме лише Нова пошта і я підтвердила тому - що інакше не можу йому ніяк відповісти!

Чи є якісь ще варіанти?))

Людина зрозуміла, переоформили Новою поштою (я відминила міст).
Оченьценная• 29 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
В мене таке було.

Чи є якісь ще варіанти?))

С недавнего времени при отмене заказа вы, как продавец, можете выбрать: «Не отправляю этой службой доставки».
Покупателю придет уведомление.

А дальше это уже вариант выбора покупателя захочет ли он заказывать другой службой
Мольфарочка• 29 ноября 2023
А чого вас тільки Міст влаштовує ?
ФФФФристайла• 29 ноября 2023
Ответ дляОченьценная
Покупателю придет уведомление.

Таке собі.
Завжди зворотній зв´язок вирішував проблему.
Наполеон Бонапарт• 29 ноября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ничего не ставлю.
Это сайт по своих доплатах от сотрудничества с компаниями
Попихтю та й годі• 29 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
А чого вас тільки Міст влаштовує ?
Дешево коштує через олх
Слоник-тоник• 29 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
надо отключать способы доставки, которые вас не устраивают
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Там вказано всі способи - міст, нова пошта, Укрпошта. А виявляється їй підходить лише нова
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ длямадам Везувий
Телефон є?
Так. Не бере трубку. Повідомлення читає
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Капєць. Я би вже в іншого замовила, а тепер чекати...
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ дляОченьценная
Я так думаю. Бо спочатку підтвердила, а потім написала що лише нова пошта
автор сою не люблю • 29 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
А чого вас тільки Міст влаштовує ?
Тому що 15 грн доставка. Нова від 50. Минуло разу було 75 грн коли я замовляла