Не обижаюсь• 29 ноября 2023

У кого свекруха живе поруч, а вам з дітьми не допомагає?

Живе в сусідньому домі .. ні разу не прийде не посидить з малим
Зашиваюсь
Яичница с беконом• 29 ноября 2023
а вы просили ее посидеть с внуком? или думаете, что она сама должна захотеть? я всегда прошу, мне еще никто ни разу не отказал, ни свекровь, ни моя мама. Та даже подружки))
Коварная Зая• 29 ноября 2023
Моя з сусіднього дому допомагає. І навіть інколи сама просить дитину дати. 9 онуків, допомагає з усіма.
Не розумію, ну то невістка, їй можна не допомагати, але ж діти - то онуки, невже не хочеться з ними побути?
Банка з медом• 29 ноября 2023
Тут вас не поймут. Здесь никто никому не должен.
Оле Лукойе• 29 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Чи то я розбалувана і мені вона нічого не винна?
Так, вона вам нічого не винна. Абсолютно. Як і ви їй.
Куда ж без меня• 29 ноября 2023
У мене свекруха поруч живе, теж раніше ініціативи сама не проявляла, але як згодом я з´ясувала( трохи випили з нею і по душам поговорили)), що вона нам заважати і турбувати не хотіла, їй не зручно, вона дійсно скромна і сором´язлива.
Тепер якщо щось треба, то телефоную і прошу, вона радо допомагає і посидіти, і приготувати, можу просто подзвонити і сказати, що ми дуже хочемо її борщу чи котлет)))
Амелі на мілені• 29 ноября 2023
Все иногда зашиваются
Но я уж если что как-то решу этот вопрос без свекрови))))
Посидеть с внуком только под моим присмотром
Нахрен оно надо:
А, не слушаешься, всё! Бабушка больше не приедет. И не буду с тобой дружить!

Или к примеру. Не давайте больше конфет, он съел достаточно. Через полчаса гора обёрток. Я же сказала не давать.
– ну он просит..
Мой завтрак• 29 ноября 2023
Все мы разные.
И обижаться на то, что человек не соответствует Вашим представлениям взаимоотношений между бабушками и внуками НЕ СТОИТ.
Это только Ваши представления.
Не заздріть тьоті• 29 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А де свекор, його доглядаєте?
Свекра немає вже, він теж участі ніколи не приймав. Більш того навіть коли мої діти більш старші гуляли на вулиці, то навіть не здоровались з ними. Я не проти , таке життя, і їх вибір. Для них існувала тільки внучка від дочки. Ось вони хай і доглядають, ну і чоловік це його обов´язок, він син.
Коварная Зая• 29 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Я не люблю просити
’Кто просит молча - подыхает молча’
(с)Киплинг
Багряна осінь• 29 ноября 2023
в мене маман така, живе в іншій половині дому, не допомагає ніяк. Не працює,відносини типу нейтральні,не сваримось. Єдина внучка до неї проситься, а та двері на замок закриває, типу дома немає. Мені її допомога не треба, сама справляюсь, але інколи все ж треба шоб хтось зі школи зарав. Прошу чужих людей.
Мой завтрак• 29 ноября 2023
Ответ дляБанка з медом
А почему должны понять. Вы же не хотите понимать, что кто то имеет право жить не так как Вам представляется.
Нет желания, значит его нет.
И это не осуждается.
Свисток ля-минор• 29 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Вот знаете, если подумать, то разве ваша мама и мама мужа прям уж так и должны вам помогать с ВАШИМ ребенком? По сути, это ваш ребенок. Своих детей ваши мамы уже вырастили.
Воно то наче і так, але більшість пораднтць підтвердять, що їх в свій час виховали саме бабусі в основному. І їхні мами наче так і треба приймали цю допомогу. І на ціле літо в село спихували дітей.
І ніхто про це не згадує навіть. Це було наче так і треба.
І просто дивно як сучасним бабусям просто самим не хочеться з внуками побути. Це ж таке щастя, вони такі потішні
Коварная Зая• 29 ноября 2023
Ответ дляБанка з медом
Она не должна. Но и автор не должна к ней хорошо относиться тоже.
Но я согласна, что если автор не просит, то сама виновата 🤷🏼‍♀️ не все страстно желают нанести счастье и причинить радость
Я_и_моя_собака• 29 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Да, да, да, потішні не те слово.
Свисток ля-минор• 29 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Да, да, да, потішні не те слово.
А чого ні? Як можна не любити власних онуків?
Мой завтрак• 29 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
А почему автор должна к ней плохо относится. Автор живет своей жизнью.
Свекровь своей. Она ей мешает ?
Наверняка• 29 ноября 2023
Ответ дляПикарда
У моего брата такая жена - все должны ей помогать с детьми, нарожала 3. Меня хватает не надолго. Когда-то говорила что, ’своих не имеешь, на моих в старости не расчитывай’. Глядя на нашу семейку Адамсов, хорошо если те дети будут помогать хотя бы своим родителям. Это не мои дети, я их не рожала и не просила никого рожать, соответственно тратить кучу свободного времени на них не намерена
У меня сестра такая. Родила второго почти в 40. И считает, что все должны кружить ее ребенка. Бежать по первому зову на ДР племянника, и плевать ей на твои не могу, занятость, болезнь -- должна и все, потому что это ребенок и ему нужен праздник. Часами слушать как недооценивают ее деточку в саду и в школе плохие учителя и воспитатели.
Амелі на мілені• 29 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Як?
Легко)
тогдалия• 29 ноября 2023
Ответ дляНаверняка
Бедный ребенок...
Я тоже родила в 40- но подобных загонов у меня нет.
Готова до другої• 29 ноября 2023
Нельзя жаловаться, но говорю факты. У меня мама и папа жили рядом аерез 2 дома, трое внуков, сидели очень редко. Приходили на др и новый год. Наняли няню, царствие Небесное, вынянчила и помогла всех поднять , уже все взрослые. Няне было 82 года , недавно умерла.
Коварная Зая• 29 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Свекровь своей. Она ей мешает ?
Но ведь не должна, если так рассуждать. Никто не обязан хорошо относиться к другим просто так. Что за мазохистско-мизогинная позиция, что женщина всем что-то должна, а ей - никто?

Вспоминаю почему-то ’гимн советчицы’, который тут сбрасывали)
13чудоСВЕТА• 29 ноября 2023
Моя більше всіх кричала, що буде з дитиною допомагати. За півроку пару разів погуляла, решту часу вона була зайнята своїми справами. Коли ми поверталися до Києва вона так плакала, що ми тепер будемо далеко і вона не буде бачити онучку. За рік приїхала аж 1 раз до нас, так сумує за онучкою. Але мені вже не треба її допомога, бо вона тільки на словах. На ділі в неї коти, собачки, і чоловік (не тато чоловіка).
маминаБубочка• 29 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Я не люблю просити
А як ваша свекруха повинна додуматись, що вам потрібна допомога? В неї зв´язок з космосом, чи вона відьма, та повинна читати думки на відстані?
Я ще розумію, коли чоловіки так вважають, що жінка повинна сама здогадатись, про те що він хоче, бо в них не так багато тих бажань. Але ж ви жінка! Жінки не дають, а получають. А тому вміння просити та поясняти іншим, що ти хочешь, то найперше чого повинні вчити у школі, чи навіть в дитячому садочку.
Коплю на груди• 29 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Такі потішні, шо автор, она же мать, чогось зашивається. А чо не тішиться?
ВыФсеВрете• 29 ноября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Моя бывшая свекровь жила в 3 остановка от нас, у неё было пенсионное, ездила бесплатно. Но она ездила за старшей внучкой каждое утро, чтоб отвести ее в школу, забрать со школы и поделать уроки. Там жили родители девочки, бабушка и дедушка и тётя, отвести ребёнка в соседний двор не думаю, что было проблемой. Моя же в это время, будучи 5 летним ребёнком весь день была закрыта дома, по Вайберу общались большую часть дня, оставлена была еда по судочкам и тд. Сама сидела 5-6 часов в день. После развода ещё пыталась настроить ребёнка против меня, была послана и искренне не понимает, почему она везде заблокирована и не имеет доступа к ребёнку!
Она и недолжная вроде как сидеть, но блин, если со вторым ребёнком кучу взрослых, а у второго никого, ну вот не знаю, я б так не поступила, правда… неадекватно это!
После развода ...ахаха
Вкуси мене• 29 ноября 2023
Ваша свекруха читає Совєтчіцю, тому виконує всі правила й поради, не порушує вашу зону комфорту...))
Коплю на груди• 29 ноября 2023
Ответ дляВкуси мене
Да, шо б свекруха не зробила - все не то і все не так.
Добре, шо я буду тещею. Мужики бояться і пікнуть про тещу)))
ВыФсеВрете• 29 ноября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Знаєте і мене багато років назад аналогічна ситуація була, ніколи з дітьми не була. Це мої діти і ні я ні мої діти від неї допомоги чекали. Але зараз діти дорослі, вони її майже не знають і з нею не спілкуючись, і настав час коли вона сама і хоче допомоги. Але ні я, ні мої діти їй теж нічого не винні. В неї є внучка від дочки, на яку вона тратила весь свій час, тому хай допомагає. Як няньчити внуків так нічого не повинна, а як допомогти на старості так згадала
я так думаю,что если есть внучка и дочка,то уж без вас точно разберутся.
вам бы за своими родителями успеть...
а то и там и даже тут предполагаете что будут просить вас обеспечивать уход)
Аноним_1857• 29 ноября 2023
Можливо їй з вами важко сидіти, бо ваш дім і ваші правила її напрягають?(у мене з моєю мамою так, вона приходить і мені важко)
Є інші варіанти. Можна запропонувати погуляти разом на вулиці і можливо їй сподобається і вона братиме і вигулюватиме дитину.
Також важливий вік. З маленькими дітьми багато ньюансів а десь з 5 років зовсім все по іншому(зараз моя мама бере онука і у них своя культурна програма: музеї, виставки, планетарій). Або ж їй зручно чи навпаки не зручно приводити до себе додому.
Проговоріть акуратно ці моменти (що їж важко і погано, а що легко і з задоволенням), можливо вона боїться туалетних справ чи годування.
ЯблокоРаздора• 29 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Я не люблю просити
Нпймите няню