Не обижаюсь• 29 ноября 2023
У кого свекруха живе поруч, а вам з дітьми не допомагає?
Живе в сусідньому домі .. ні разу не прийде не посидить з малим
Зашиваюсь
Мой_ужин• 29 ноября 2023
Теж живу поряд, онуку беру раз на місяць, бо працюю. Невістка дома сидить, вважаю, якщо треба допомога, попросять.
Найщасливіша• 29 ноября 2023
жили через 2 будинки (для Киэва дуже близько), ніколи не допомогала, а я і не хотіла. Коли потрібно було за дитиною подивитись, то возила її своїй мамі (10 хвилин на машині), бо знала, що їй в радість, вона сама завжди випрошувала. а тут і не цікавилась ніколи малою свекруха.
мистерЛяпсус• 29 ноября 2023
Ответ дляУхахайкина
мой кум называет тещу-тещенька)
Это же из юморесок Винокура.Мой тоже тещу так называл. Тёщенька любимая)))
Ухахайкина• 29 ноября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Точно, я и забыла))
Забрала і не сказала• 29 ноября 2023
Жила в доме напротив,приходила 2 раза по 10 минут,ребенок в это время спал. Но,я и не просила помощи. Считаю, это дело добровольное. Но и так понятно было что она не хочет по её постоянному - я своих детей вырастила. Вот только она со своими родителями жила когда детей рожала и у них были бабушка и дедушка, даже две пары,а у нашего, выходит,нет бабушки)
волосатое стекло• 30 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Воно то наче і так, але більшість пораднтць підтвердять, що їх в свій час виховали саме бабусі в основному. І їхні мами наче так і треба приймали цю допомогу. І на ціле літо в село спихували дітей.
І ніхто про це не згадує навіть. Це було наче так і треба.
І просто дивно як сучасним бабусям просто самим не хочеться з внуками побути. Це ж таке щастя, вони такі потішні
Так почему родная мама не хочет побыть эти счастливые моменты с ребенком,а кому угодно спихивает?)
Свисток ля-минор• 30 ноября 2023
Ответ дляволосатое стекло
Мені цього не зрозуміть. Пле психологічна розгрузка всім потрібна. Бо з дітьми стаєш як натягнута струна, от от можеш розірваться.
Ми ж жінки не роботи.
Але прчмо напостійно спихати я не знаю і не уявляю нащо
Ми ж жінки не роботи.