Трільчиха• 29 ноября 2023
Вы одинаково любите своих детей?
Стало интересно , подруга недавно жаловалась мне что любит одного ребёнка больше чем другого , ей стыдно из за этого но сделать она ничего не может. Вот как у вас на этот счет ?
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ніхто не любить всіх своїх дітей однаково. Хоча можуть казати інакше, але завжди є більш любимі діти
Завжди недо...• 29 ноября 2023
Я люблю одинаково. Но младший любит больше меня, а старший- полностью папин сына
MacOS-ница• 29 ноября 2023
Моя мама брата любила і любить більше ніж мене, хоча я їй в усьому допомагаю, а він, алкаш, тільки нерви тріпає, але все одно від бідний-нещасний, а я погана.
Дівчина заглядєніє• 29 ноября 2023
Когда сын был маленьким, то любила его больше. Он был нежным, ласковым обнимакой. Да и люблю я малышей. Он и сейчас любитель пообниматься иногда, но уже не то. Сейчас одинаково совершенно.
тяжкаялюдина• 29 ноября 2023
У меня один ребёнок ❤️
Мама больше заботы и внимания уделяла брату)
Свекровь без ума от дочери
Хз, как это работает
Свекровь без ума от дочери
Хз, как это работает
ВундерКИНГ• 29 ноября 2023
Так. Мені чесно незрозуміло, як можна любити по-різному. Мене це завжди дивувало
Пластилин_Колец• 29 ноября 2023
Старшему 11, младшему 1. Люблю обоих. Но в силу возраста любовь проявляется к ним по разному
Пластилин_Колец• 29 ноября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
У меня один ребёнок ❤️
Свекровь без ума от дочери
Хз, как это работает
Свекровь без ума от дочери
Хз, как это работает
Вы старшая?
Трільчиха
• 29 ноября 2023
У меня вот например вообще нет детей, только питомцы , не люблю человеческих детей, вот стало интересно как это вообще работает
тяжкаялюдина• 29 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Вы старшая?
Да)
И младшие - двойняшки. Брат и сестра. Вот к брату всегда мама теплее была
когдадеЦкие• 29 ноября 2023
Я думаю сила любові однакова, але прояви різні-це норма. Просто неможливо однаково любити різні особистості. Але у мене теж свекруха любить одного сина більше за іншого. Я теж батькам постійно робила зауваження що виглядає ніби вони мене люблять більше ніж сестру, але батьки кажуть що люблять однаково просто підростання сестри припало на їхню фінансову скруту. Зараз дійсно сестрі вони допомагають більше, бо мають змогу. А я вже доросла дівчинка з своєю сім’єю. По любові, наші батьки навчили нас любити і одна одну і батьків. Сестра виросла з відчуттям здорового егоїзму, що я вважаю позитивним.
тогдалия• 29 ноября 2023
Старшему 22, младшей 14, люблю одинаково, но проявления любви отличаются. Старший с девушкой живет, ее тоже люблю. Они все мои роднулички
Бабуся мороз• 29 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
Мама завжди казала, що любить нас з сестрою однаково. Колись післухала мамину розмову з подругою, де мама казала, що коли завагітніла переживала, що не полюбить молодшу дитину, так як старшу, але коли народила зрозуміла, що любить однаково. Можливо через це ми з сестрою близькі люди, в мене навіть ніколи не було ревнощів до неї, як буває в дитинстві у старших дітей.
В чоловіка помітно, що молодшого сина батьки люблять більше. Маю знайому, яка доньку любить більше ніж сина.
По собі судити не можу, бо маю одну дитину
Санта Барбара• 29 ноября 2023
Можливо сила любові і однакова, але прояви різні. Старший більше бісить, бо важкий характер з РДУГ, тому аноді здається, що люблю менше. А менший більш ніжний та мамин, з ним я більше відчула радість материнства. Але коли хтось хворіє чи стається якась ситуація, що стосується одного,то звичайно більше тягнусь до того, хто потребує і при цьому відчуваю більше любові. Я не знаю як це працює, якось так.