Булькаю• 29 ноября 2023
Развелась из-за форума
есть тут те, кто принял окончательное решение разводится благодаря советам здесь? а то я уже на грани..
Булькаю
• 29 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Автор, а ви з чоловіком хочете розлучитися, бо тут чогось начитались? Чи писали, що у вас, та вам надавали порад?
писала, але порад не просила а просила розказати як у інших в родинах. на багато речей відкрились очі )
Чумацький Шлях• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
треба розводитись коли є запасний. Цього піів і на аліменти, наступного обробляти. І шукати третого лоха
Мужик, Ти задовбав. В кожній темі не в тему
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 ноября 2023
если полагаться на форум, то обвинять в своих решениях будете также форум.
БершкомангоЗар• 29 ноября 2023
Если бы я слушала форум, то лет 10 была бы в разводе, работала бы проституткой. Другого тут не советуют.
Стигла полуниця• 29 ноября 2023
Я спрашивала тут как то, да, знала и сама, но хотелось взгляда со стороны, а то вдруг я виновата вся, а он несчастная бусинка)))
Но посоветовали адекватно)
Раздражевская• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
наоборот некоторым женщинам советчица открывает глаза, взгляд со стороны на ее семейную жизнь
Ну такоэ. Я про свою семейную жизнь такого наслушалась (в ответ на один или пару коментов, не в моих темах), что думаю, как так, что с мужем свои не знакома, да и с собой в общем тоже?)))
БершкомангоЗар• 29 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Ну очі то відкрились. Але ж ви повинні розуміти що в кожній ізбушке свои погремушки. Ідеальних чоловіків, та жінок не буває. Якщо вам тут розказують казки про красиве життя, то половина з них тролі, в яких дома не краще ніж у вас.
Жена аллигатора• 29 ноября 2023
Очень странный вопрос.Своя голова на плечах,решение принимаете вы,а не форумчане.
Булькаю
• 29 ноября 2023
Ответ дляГубка Боб
А що думати взагалі нічим?))))
я ж не питаю поради. я цікавлюсь досвідом інших
Булькаю
• 29 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
вы тему читали? я прошу не советов, а примеров
БершкомангоЗар• 29 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Досвід інших, то іх фантазії. Йдіть краще до психолога на группову терапію. Там ви почуете наскільки щасливі ті кого ви вважали щасливими.
Губка Боб• 29 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
А, зрозуміло. Так це ваша тема сьогодні була - сину 6 міс, чоловік балується інтим переписками?)
Душка-свекрушка)))• 29 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Подруга моя, завдяки форуму вичислила свого чоловіка, що гуляє. В неї тут теми не було, але дівчина одна писала про чолрвіка та командировки. Глянула в його історію в компі, а там бронь на букінгу, купівля авіабілетів. Подруга щось в голові почала прокручувати, і накрутила таки. Полізла провіряти його почту, історію. Понаходила там таке, що досить на 10 розлучень. І купував ювелірку, і літав відпочивати з своєю коханкою. А до цього кричала, який у неї Серьожа вірний і люблячий, бо душа в душу 20 років. А с коханкою він 5 вже був
Розвелась. Каже, якби не порадниця навіть в голову не пришло б дивитися його гаджети і компи.
хто його зна як їй зараз краще чи ні?так жила й не навіть не здогадувалася, скоріш завсе щасливою почувалася раз його нахвалювала, а зараз все скоріш за все одна
Кидстаффовка• 29 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Тут багато прибріхують..живіть своїм умом.
БершкомангоЗар• 29 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
5 років вона була щаслива, в неї було все добре. Чи добре їй зараз?
Пульт от линолеума• 29 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
так. але хочу провести статистичний аналіз рішень інших
До войны практически каждый второй брак заканчивался разводом: вряд ли они все советчицы.
Большинство,написав проблему, ничего менять не будут: поплачут/поноют и опять нырнут в свое вязкое болотце.
Женщины которые принимают решение разводиться обычно осознают всю жопу их отношений и им не нужны чужие советы: что только мнение ’а как бы вы поступили?’
Кидстаффовка• 29 ноября 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Одна поки. Так, погано їй було довго. Але зараз вже почала зустрічатися. Це 4 роки пройшло
Кидстаффовка• 29 ноября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Наче вже оклигала. Ну є навіть коханний. Каже, що він їй припав до душі. Страждала довго.
БершкомангоЗар• 29 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Отож . Насоветували.
Кидстаффовка• 29 ноября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Отож . Насоветували.
Їй не радили. Сама знайшла тут тему, а радили іншій дівчині, та що тему створила. Тут була дуже велика тема, як її чоловік літав з коханкою у Єгипет відпочивати. Жінці брехав. Я вже не пам´ятаю. Наче казав теж у командіровку. А моя подруга поначиталась тут, що той дівчині радили, і собі давай перевіряти чоловіка, який в цей час був ніби то в командіровці.А чоловік моєї подруги настільки її вважав за тупу курку, що нічого навіть не видаляв всі роки.
Життє Бентежне• 29 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
так а шо зараз той чоловік? живе з коханкою? одружився на ній? а розвод як пройшов?
Маю рацію• 29 ноября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не правда, ещё рожать третьего советуют
Ну да, а когда родит, потом скажут ’Нахрена рожала, если устаешь, ещё и муж гавно, не помогает, короче все равно разводиться.’
Крошечка-хаврошечка• 29 ноября 2023
Добро пожаловать в секту РСП.
Сейчас принцы и олигархи начнут ухаживать и обеспечивать. Буквально завтра с утра самого.
Ласую колобками• 30 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Если бы я раньше знала про советчицу либо она существовала 20 лет назад то я бы и вообще замуж не выходила ни первый ни второй раз
Почитав Советчицу начинаешь понимать, что лучше завести трех котов