13чудоСВЕТА• 29 ноября 2023

Мужчина странно себя ведет

То активность как не обращать на него внимание,то нереально дозвониться-уснул,разрядился телефон и прочая дичь
Natalia505• 29 ноября 2023
А як треба?

Успокойся_Успокойся• 29 ноября 2023
Гуляє, мій один раз пішов на п´янку теж його навчили мені так брехати, я влаштувала скандал, що треба класти телефон так, щоб було чутно, більше таких зальотів не було в нього
Люблю_смаколики• 29 ноября 2023
Дайте людині поспати. Здоровий сон- запорука здорової ерекції.
Соседушка• 29 ноября 2023
Ой, сколько у вас открытий в жизни ещё будет по поводу проведения мужчин.
Нормальных среди них единицы
Небалувана Галя• 29 ноября 2023
Ну це життя. Зараз на роботі, погане самопочуття, гарний настрій, вільний час.
Natalia505• 29 ноября 2023
Мені реально цікаво,як по вашому має вести себе чужий вам чоловік? Є якісь стандарти?
Успокойся_Успокойся• 29 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Natalia505• 29 ноября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
Якось по іншому поставте запитання. Спробуйте сформулювати без хамства, може я вам відповім. Якщо захочу.))
ОноВамнадо• 29 ноября 2023
Веде як хоче,має право.

Шалена невинність• 29 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
я навіть страхаюсь уявити, як вона візьме його за горло, коли в них почнуться справжні відносини
Трусиковед• 29 ноября 2023
Мало информации, что там у вас происходит. Могу предположить, что дрессировка в стиле ближе-дальше, теплее-холоднее. Вам оно надо?
автор 13чудоСВЕТА • 29 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Нет,не надо конечно
Разгуляшка• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Слухайте, форум для того і створений, щоб люди задавали питання , які цікавлять
Якщо людина не розуміє, чому не може спитати…багато таких жінок на початку відносин
автор 13чудоСВЕТА • 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
С чего вы взяли,что его кто то за горло брать собирается?)
Разгуляшка• 29 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Та є тут такі, сильно розумні всезнайки)
Шалена невинність• 29 ноября 2023
Ответ дляРазгуляшка
ну так, всі чоловіки однакові, як і жінки, тому поради досить універсальні
Разгуляшка• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Думаю, що все д таки мають свої звички у поведінці і т.д.
На це впливають багато факторів
автор 13чудоСВЕТА • 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Ну я например за горло никого не беру,вы об этом написали,значит вам такое поведение знакомо)уже видите не одинаковые
Шалена невинність• 29 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
ви вже зараз мозок виноите, а що буде далі?

автор 13чудоСВЕТА • 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Я?)кому?
автор 13чудоСВЕТА • 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Как что будет дальше,ничего,как все не подошедшее пойдет в магазин на возврат по гарантии)если такое будет продолжаться.есть девочки,которым такое отношение ок,и им ничего не надо-подберут
Разгуляшка• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Вам виносе?
Разгуляшка• 29 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я б вам порадила ще подивитись на те, чи буде це на постійній основі чи ні) тіпа тільки коли йому треба чи просто реально спить , чи втомився і т.д., чоловіки також не залізні)
автор 13чудоСВЕТА • 29 ноября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Вот пока наблюдаю.а там посмотрю на ком остановиться)