Жінка з перцем• 29 ноября 2023
Что делать..!!? Муж проглотил коронку от зуба
Теперь испражняется в миску,чтоб ее найти.
Вельми шановна• 29 ноября 2023
Ответ дляЖінка з перцем
А Вам читати глупости комфортно? Ситуация 1000% правда,муж без зуба ,плак-плак.
Поставте чоловіку металокераміку і в г..ні не прийдеться порпатись амебіазному. Це ж треба таке...🤭 . Потім в рота ставити?
Вельми шановна• 29 ноября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Какати на ситечко...
І пінцетіком перебирати, на лампочку підсвічувати)) 🤢
ГугелП@лАмался• 29 ноября 2023
Ответ дляВельми шановна
Ну чого...можна й пальчиками...Лайно його,коронка його...Он там вище пані на чуже дитяче лайно блю...ий рефлекс має...а тут своє...рідненьке...