Виниловая пластинка• 30 ноября 2023

Хто ці жінки, хто ліпить вареники

Хотіла зекономити, вирішила наліпити вареників. Вперше. З картоплею, залишилось вчорашнє пюре, додала туди зажарку цибулі з морквою.
Господи. Ліпила я ті вареники з 12 до 15. А вийшло всього - нічого, на 3 рази зварити.
Досить з мене такого квесту. Хазяйка, одним словом
СИРЕЛИ• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Я думаю я штук 100 зліпила
это ж сколько у вас пюре осталось, ведро ?

Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляВинник
это для тех, у кого пустая жизнь .
и нечем заполнить время
Нащо таке писати? Всі ми різні. В мене подружка навушники в уха, готує і лекцію слухає, як юла по життю, дуже активна
Тумба-юмба• 30 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
я б таки промовчала )))
а наготувати, начинку наготувати, зажарку,,, тісто намісити, розкатати... не тільки ж ліпити !

вареники - то не нігті нафарбувати, що за 10хв можна встигнути ))
зараз вам адепти борщу за 5 хв дадуть прочуханки!
Фляшунька• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ось я зробила фото. При варці вони зовсім не змінились у величині, хіба що ну зовсім трошки. Тож яких 6 штук?
Нормальний розмір.
СИРЕЛИ• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Сколько у вас вчерашнего пюре было? Ведро? 😂
мы с вами прям дуэтом.
Сорока-ворона• 30 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
12 штук це 450 г, їм нормально, їли б ще
мої менші за розміром ніж ці магазинні, я їх не зважувала, тому не знаю скільки там.
Поняла. Значит, я не так люблю вареники. Вот пельмени - да, 15 штук запросто сьедаются ))
Країна мрій• 30 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
я б таки промовчала )))

Я в курсе. Я не далее, чем в прошедший четверг как раз с картошкой лепила и грибы с луком и сметаной к ним тушила. И так получилось случайно, что и время засекала, так как позвонила вечером мужу, чтобы спросить, когда он будет. За три часа я еще успела пирог сделать и утку замариновать. И поверьте, я не сама спритна жіночка на світі)
Баррикадница• 30 ноября 2023
и не надо никакого пюре:пару картошек в микроволновке испечь,а вот зажарку, уж будьте любезны))с почеревкой и лучком...
и тесто заварное еще с вечера тестомес наколотил.
лепить легко, а не три часа.

зато у вас блюдо получилось чуть ли не бесплатно и на три раза семье поесть.
ах, да ваше драгоценное время, за которое зарабатывают тысячу в минуту)))
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Кому как. Я не лепила сама и не собираюсь. Для меня стрес раскатывать тесто, ненавижу просто. Но вот блины жарить люблю. Под аудиокнигу на литр молока - легко. А для кого-то и блины подвиг, покупают.
О, мне тоже блины норм, ненавижутесто руками колбасить, даже рецепт пасок нашла чтобы без рук)

Країна мрій• 30 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А я блины не люблю жарить. Есть в принципе тоже. А вот вареники леплю, хотя тоже их не ем практически. Максимум пару штук.
люблю_тортики• 30 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
мені все рівно, то їх проблеми - хай жують свої півфабрикати з сільпо, хз з чого зроблені там...
ЖонДуан• 30 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну дивіться порція вареників 6 штук)), то як по 30 вареників на душу?
ви рахувати вмієте?
100варен/3рази=33/3чол/11шт по 11 шт. Може вони маленькі. Моєму малому 6 то так, на один зуб
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
А что? По 33.33333 - в прогрессии :)
В периоде)
Сорока-ворона• 30 ноября 2023
Ответ дляВинник
это для тех, у кого пустая жизнь .
и нечем заполнить время
Да как сказать.... Сидя/лежа набирать буквы в телефоне, общаясь с неизвестными, которых никогда не увидишь - тоже заполнение. И хз, что продуктивнее )
люблю_тортики• 30 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
і скільки по часу?
бо хтось писав 1,5 години - ну смішно ж ))
картоплю почистити, відварити, заправити, зажарку - аналогічно, з грибами повозитись, тісто наготувати,,,,
за такий час - ніяк не реально , так шо фантазії не умісно

а якшо лиш наліпити - то й 1 год буде більш ніж досить,
100шт в мене десь 45-50хв займає, знаю бо то якраз тривалість 1ї серії ))) - тільки ліпка, уточнюю
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
я б таки промовчала )))

Та то мабуть з тих, хто борщ за 15 хвилин варить)
Сорока-ворона• 30 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В периоде)
О как :) Спасибо ))
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ага, в них ще скороварки і духовки все самі роблять
Країна мрій• 30 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
і скільки по часу?

На все это у меня ушло как раз 3 часа. Это вместе с грибами, уткой и пирогом. Вы так пишете: сварить, как будто это сверху сидеть надо и на это отдельное время уходит. Пока картошка варится, можно и тесто замесить и лук обжарить.
Там автор писала, что вареник лепить 1 минуту. Это явно перебор. Никто не лепит один вареник минуту.

Тумба-юмба• 30 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не повірите, я тут начиталася про мультиварку, яка сама все робить. Увімкнув та забув. Та й пішла купила. З розмаху у калюжу ще мене ніхто так не приземляв як та мультиварка
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
і скільки по часу?

Ви Шумахер для мене
Тумба-юмба• 30 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
у всіх свій ритм. та і автор не спец у ліпці, вона вперше робила
Я, наприклад, руками вже давно не замішую. Все міксерами роблю, єдине, що повернулася до ручного перебивання картоплю на пюре.
Але це реально розкластися, скластися, навіть з міксерами, як білка в колесі те все робиш, а вони потім сідають - раз і нема.

Мене найбільше дратує те, що швидко їдять і прибирання того борошна, стільниці, качалки.

Дівчата є качалки не дерев´яні, а такі щоб в посудомийку покласти?
Сусідка зверху• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
За часів мого дитинства це був спосіб поспілкуватися.
Сідали всією родиною я , бабуся, мама, тітка і ліпили.
Гомоніли за ділом))

Як гра в Брідж десь в Австралії
Да. В 90-е во время отключений света , мы как раз и вареники лепили и общались.
Кудесница_с_пургеном• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Гуртом воно то да. Я вже і серіал включила. Але 3 години самій на 3 рази поїсти то якось не дуже
Скільки ж ви за раз їсте? Каструлю?
Маргарита и Мастер• 30 ноября 2023
Ви поштучно ліпите? Вареничницю купуєте - і прискорюєтесь, як гіперлуп маска
Хочу наколоти губи• 30 ноября 2023
У мене бабуся робить пухкі вареники на пару. З такими ще можна заморочитись, бо виходять дуууже смачні.
Якщо звичайні, то простіше купити.
Просто зробити смачну зажарку на шкварках до них.
Takamaka• 30 ноября 2023
Інколи можу психанути і наліпити вареників, пельменів або насмажити гору тоненьких млинців. Знімаю стрес таким чином. Прикро тільки, що готувати довго, а їсти швидко))
оксюморон• 30 ноября 2023
Та дайте той рецепт на кипятку що ви кажете хороший)
постою_послушаю• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Не лепите. Покупайте. Кто хочет и любит, тот лепит. Странный вопрос
Любит? Не верю
Однозначно• 30 ноября 2023
Моя бабуся вареники робить. Та ще й на пару. Смакота)) і швидко так раз, два