Виниловая пластинка• 30 ноября 2023
Хто ці жінки, хто ліпить вареники
Хотіла зекономити, вирішила наліпити вареників. Вперше. З картоплею, залишилось вчорашнє пюре, додала туди зажарку цибулі з морквою.
Господи. Ліпила я ті вареники з 12 до 15. А вийшло всього - нічого, на 3 рази зварити.
Досить з мене такого квесту. Хазяйка, одним словом
я Кукарача• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
А ще був обовʼязково один вареник сюрприз із сіллю. 🤣
У нас был с ватой))
энциклопУдия• 30 ноября 2023
Ответ дляАлесс
25 років замужем)
Двічі ліпила вареники. Ну їх)
У мами классні виходять,на парУ,великі,пухкі
Двічі ліпила вареники. Ну їх)
О, і я так. Теж не розумію, як це швидко наліпить на всю сім´ю, хоча мама ліпила багато і швидко на так само людей, як в мене в сім´ї.
Бандитка Сью• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Перевод продуктов.
АБВГДэшница• 30 ноября 2023
У меня свекровь делает ооочень быстро. За минут 20-30 успевает и тесто замесить, и начинку сообразить и слепить. Но у нее всегда мало начинки. Оно и понятно, сложно залепливать вареник, который нужно держать всеми пальцами одновременно, да так чтоб начинка не просыпалась и при этом не порвать тонкое тесто. А мне не нравится на тяп-ляп. Я люблю чтоб начинки побольше, чтоб тесто тонкое. Готовлю не часто, но с любовью. Да и потом, вареников по гуцульски все равно в продаже не найти. Потому только домашние.
пАлАвинкА• 30 ноября 2023
якщо вам подобаються ліплені брудними руками після туалету з начинкою з гнилі - смачного, купуйте 😁
вже таке елементарне нормальна хазяйка наліпить
пАлАвинкА• 30 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мій каже, що не вміє.
Зате їсти з сином уміють ого як. По 40 штук кожен за раз і заглядають чи ще є.
Все. Магазинна порція - 12. Вперед і з піснею. Я більше наліплювати не буду.
По 40 вареників це свині якісь, це не їдять а жруть без поваги до вас
Вилами по Воде• 30 ноября 2023
Меня тесто не любит. Поэтому таким не занимаюсь(муж налистники жарит) 👍😀
Хитрушка-чекушка• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ось я зробила фото. При варці вони зовсім не змінились у величині, хіба що ну зовсім трошки. Тож яких 6 штук?
Нормальні вареники для порції в 6 штук. То ви їсте як слони.
Сладко-соленая• 30 ноября 2023
Для мене це справа вихідного дня, якщо завожуся. Бо теж на пів дня роботи для мене
Тоскующая• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
За часів мого дитинства це був спосіб поспілкуватися.
Сідали всією родиною я , бабуся, мама, тітка і ліпили.
Гомоніли за ділом))
Як гра в Брідж десь в Австралії
Гомоніли за ділом))
Як гра в Брідж десь в Австралії
Я так скучаю за теми временами! Свою дочь не могу приучить к этому) слепит 2 вареника и уходит)))
Я включаю себе любимый фильм и совмещаю приятное с полезным)
сказочное_Бали• 30 ноября 2023
Вареники ліплю, донька любить допомагати, а от пельмені - ні за які гроші.
Галя Балувана - бееееее, пару раз купляла - жахливі
Херсон це Україна• 30 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Это ж сколько вы едите тех вареников, если вы их лепили 3 часа и вам их хватит на 3 раза
. А так леплю и вареники и пельмени. Кладу в морозилку и всегда есть запас, чтобы быстро их потом сварить. Но я делаю это регулярно и поэтому быстро)
можно рецепт теста на пельмени
Херсон це Україна• 30 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Я в Німеччині живу, у нас тут є в Кауфланді великий вибір)
Я навіть на свята запікаю їх в горщечках із сметаною та грибами, дуже зручно та швидко🤣🤣
а як?
Анти-анонім• 30 ноября 2023
Я когда-то лепила пельмени - мучилась. Пришла соседка, предложила помочь. Она как машинка - у нее вылетали пельмени из рук со скоростью звука. За 10 мин я налепила 5, а она штук 100 наверное.
Оказалось, что она жила на крайнем севере. И в начале морозов они всей семьёй лепили пельмени в бочку, которая стояла на балконе. А потом зимой как из морозилки доставали и ели. И она их миллионами перелепила - рука набита.
Для нее сделать вареники или пельмени, как для меня кашу сварить.
Ананомчикус• 30 ноября 2023
Муж когда-то захотел домашних пельменей. Решили, что все вместе будем их делать, чтобы много получилось.
В результате, мужу срочно понадобилось в гараж, сыну тоже куда-то срочно надо было. Я, конечно, их налепила, но больше я на это не подписываюсь. Идите в магазин или лепите сами.
Айболитная• 30 ноября 2023
Та да! Ну ладно там пельмени, типа хорошее мясо в них засунуть ( но я и этого не делаю, но вареники…
Инста_Богиня• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Робіть вареники на пару, вони збільшуються в об´ємі й смачніші
Посудомойка• 30 ноября 2023
Ответ дляИнста_Богиня
А нащо щоб збільшувались?
Инста_Богиня• 30 ноября 2023
Ответ дляПосудомойка
А нащо щоб збільшувались?
Бо вареники - це не пельмені. Інше тісто, спосіб приготування та смак)
Значить ви несмачно приготували. Ще ні одні вареники куплені, навіть ті які продає хтось хто ліпить, в моєму житті не були смачніші за вареники, які готую я. Ніякої моркви в вареники не додаю, тільки смажена цибулька, багато чорного перцю... смакота. А до них сметанка, або часник перетертий в макітрі. І для того щоб нагодувати сім’ю і ще залишиться на другий день підсмажити. йде 1 година. Це не багато. Я звикла готувати їсти, бо сама смачно люблю поїсти. І, до речі, зекономити навряд чи вийде. Не раз переконувалася, що приготувати домашнє чи спекти виходить так само по ціні як покупне.
Алекс-1022• 30 ноября 2023
Простите но так как вы не работаете, то три часа выделить на что-то стоящее (если это так по вашему мнению) это вообще ничего
Ну конечно на кровати полежать это приятнее признаю:)