Виниловая пластинка• 30 ноября 2023

Хто ці жінки, хто ліпить вареники

Хотіла зекономити, вирішила наліпити вареників. Вперше. З картоплею, залишилось вчорашнє пюре, додала туди зажарку цибулі з морквою.
Господи. Ліпила я ті вареники з 12 до 15. А вийшло всього - нічого, на 3 рази зварити.
Досить з мене такого квесту. Хазяйка, одним словом
Бува і таке• 30 ноября 2023
Если под стакан тесто вырезать, то быстрее в разы получается.

Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Та це реально жесть якась
Я така як Ви. За все життя пару раз вареники і пару раз пельмені. Ну його нафік.
Советничаю тут• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Чому одна? Я наліпила 100 вареників. Нас троє. Дівчата, що у вас у всіх з математикою?)
Ото у Вас опєчатки)))
Ну Ви просто писали вище, мабуть теж з опєчаткою, виправили тоді ’самій’ на ’сама’. То так вас і зрозуміли як Ви писали
автор Виниловая пластинка • 30 ноября 2023
Ответ дляБува і таке
Я під склянку вирізала
Країна мрій• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Я під склянку вирізала
И 100 вареников 3 часа лепили?
Сорока-ворона• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А что? По 33.33333 - в прогрессии :)
Ответ дляКраїна мрій
И 100 вареников 3 часа лепили?
Да. 1 хв 1 шт, десь так
люблю_тортики• 30 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мій каже, що не вміє.
Зате їсти з сином уміють ого як. По 40 штук кожен за раз і заглядають чи ще є.
Все. Магазинна порція - 12. Вперед і з піснею. Я більше наліплювати не буду.
то вже надто жорстоко,,,, навіть в гестапо так не знущались,, їсти магазинні вареники ))))
woman Warrior• 30 ноября 2023
Мой страшный сон.
лепка вареников и пельменей.
в жизни не потрачу на это время и силы, если можно купить.

Советничаю тут• 30 ноября 2023
І сама ліпка, наприклад мене, не смущає. Рутинна робота під серіал.
А от робота з тістом. Поки його вимісиш, викатаєш, пів кухні засрано. Тоді ще відмивати все.
Країна мрій• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Да. 1 хв 1 шт, десь так
Тогда вы лепили бы 1 час 40 минут. А у вас вышло в 3 раза дольше.
Галя-краля• 30 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
А де Ви купляєте?
Я в Німеччині живу, у нас тут є в Кауфланді великий вибір)
Я навіть на свята запікаю їх в горщечках із сметаною та грибами, дуже зручно та швидко🤣🤣
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Мой муж свято уверен, что я🤣🤣
Не лепила и не собираюсь начинать, заморозка наше все))
Надя, Ви?
Ответ дляКраїна мрій
Я все разом за 3 години. Зажарка, заміс тіста, розкатати, повирізати склянкою
Фляшунька• 30 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Я ж пишу, вийшло штук 100. Нас троє. Там на третій раз комусь і не вистачить
По скільки штук Ви за один раз зїдаєте? У нас дома кожний по 10 штук максимум. Синові 13 років, йому навіть вистачає 6-8. Чоловікові трохи більше 12-14 штук. Мені 10. Тобто варимо завжди 30 штук. На 3 рази вийде 90 штук.
Галя-краля• 30 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Надя, Ви?
Гадаю, не тільки Надя така розумна дружина👆🏻
Плекаю думи• 30 ноября 2023
Читаю тему і згадався анекдот, як три коти одному доказували, хто із них лінивіший
Бува і таке• 30 ноября 2023
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Это ж сколько вы едите тех вареников, если вы их лепили 3 часа и вам их хватит на 3 раза . А так леплю и вареники и пельмени. Кладу в морозилку и всегда есть запас, чтобы быстро их потом сварить. Но я делаю это регулярно и поэтому быстро)
Тю. Ну якщо сім´я три-чотири людини, то наскільки їх вистачить? На рік?

Ответ дляФляшунька
Вони маленькі, мені і сину по 10, чоловіку 20. Я б ще штук 5 з´їла б
Тумба-юмба• 30 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
40 вареников за раз? И даже 12 шт. - это же много...
12 штук це 450 г, їм нормально, їли б ще
мої менші за розміром ніж ці магазинні, я їх не зважувала, тому не знаю скільки там.
Ms. Сама прямота• 30 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Це я вчора собі на яйця наступив і ліньки було встать?
Плекаю думи• 30 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
ага
Тішуся неперетішуся• 30 ноября 2023
Мовчіть бо хочу вареників
люблю_тортики• 30 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
я б таки промовчала )))
а наготувати, начинку наготувати, зажарку,,, тісто намісити, розкатати... не тільки ж ліпити !

вареники - то не нігті нафарбувати, що за 10хв можна встигнути ))
Наполеон Бонапарт• 30 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А ми колись ліпили з мамою, старшою сестрою і я вчилася заліплювати, теплі спогади, а коли ліпиш сама то так самотньо, я одного разу як замімила тіста, багато начинки зробиоа, то просила чоловіка щоб допоміг бо сама я вже не могла осилити, нічого ліпили обоє).
Да, з мамою в дитинстві і в мене швидко виходило)
Ms. Сама прямота• 30 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мовчіть бо хочу вареників
Я вже теж
Завтра зроблю
З солоним сиром
Сорока-ворона• 30 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Свекровь рассказывала. Покупала готовое тесто и пекла пирожки. Муж обожал, всем хвалил. Но все удивлялся, почему она никогда не печет при нем :)
Фляшунька• 30 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мовчіть бо хочу вареників
Треба мати запас в холодильничку. Зараз можна ще зварити, не чекати ранку.
Ось я зробила фото. При варці вони зовсім не змінились у величині, хіба що ну зовсім трошки. Тож яких 6 штук?