kanareyka_tweety• 30 ноября 2023

Яким ви бачите найгірший для України сценарій закінчення війни?

Моя думка: захоплення всієї України та капітуляція Києва неможлива. Втрата Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Одеси теж неможлива.
А що можливо? Втрата залишку Донецької області й припинення війни під якісь гарантії НАТО з неприйомом нас у це НАТО. Це і є, на мою думку, негативний сценарій, коли Україна сумарно втратить уже 25% своєї території.

Те, що нам не дають елементарних снарядів, вказує, наскільки Америці на нас стало байдуже. До речі, рашка чекає приходу Трампа, а я думаю, що Трамп якраз може показати себе краще й рішучіше, ніж Байден, щодо України (так, як це було в Сирії). Трамп значно помʼякшив риторику щодо нас і навряд дозволить диктаторам принижувати Штати. Але це все одно буде нескоро. Та й він не погидував свого часу зустрітися з Ким Чен Ином, а це так собі гордість. Трамп дуже ірраціональний, невідомо, що в нього в голові на ту чи іншу мить. Водночас Байден дуже раціональний, але нерішучий.
5cmhybyna• 30 ноября 2023
Удалено администрацией...
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Чиїх чоловік?
Манюнайтед• 30 ноября 2023
Запад с нами!!
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляМанюнайтед
Запад с нами!!
Гроші і снаряди де? Почитайте сьогоднішні зведення Дипстейту і Машовця.
Решка7777• 30 ноября 2023
Диктатура цифровая полная тотальная под соусом ВП, если с этой властью
ЛераС• 30 ноября 2023
Трамп розглядає все зі сторони прибутку, і якщо йому буде вигідно, то він знову активно буде топити за рашу. Тому, я б не покладалася на тимчасове пом´якшення його риторики
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
Ця тема про війну! Про кордони
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Ця тема про війну! Про кордони
Про кордони та війну, і про те,що бачу
TaFo• 30 ноября 2023
я уже не знаю.
надеешься, надеешься. думаешь, все, пик пройден. а потом фуяк... и опять дно
Екатерина27• 30 ноября 2023
У меня в голове один сценарий хуже другого. Я вообще хороших сценариев не вижу и не верю в них.
golublexa3• 30 ноября 2023
Що війна не закінчиться і буде вялотекучою на протязі десятиліть.
Allbina• 30 ноября 2023
найгірший сценарій вже був 1918-1921 рік
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
А виробництво поставити в Україні власне,за два роки..хто винен?
І аби не було, так стоять непрацюючі підприємства МО
Оксана-004e• 30 ноября 2023
Найхудший сценарий - не вернём захваченное, постоянные обстрелы прифронтовых зон и через пару лет они идут дальше
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляAllbina
тоді не було стільки массової зброї(
TaFo• 30 ноября 2023
я вот как дура верила, что победим, в наши прекрасные земли, заводы, и тп пойдут инвестиции. станем Дубаем цветущим.
а потом началось...то барабаны в метро, то миллиарды на мыльные оперы.
мы никогда не выгребем. прям обреченность.
я может и пессимиздю, но блин. тут последнее донатишь
Ello• 30 ноября 2023
Афганистан -2, 10 лет войны ни за что ни про что.
golublexa3• 30 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
тоді не було стільки массової зброї(
Тоді причина втрати державності була не в зброї.
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляEllo
Нас не підтримуватимуть стільки років. Війна в Європі нікому не потрібна, це не Азія і не Афганістан
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляgolublexa3
я не гарний історик того періоду, але потім почався тоталітарна закрита держава сталіна
Zaviriuha• 30 ноября 2023
Вважаю найкращим варіантом для нас не втратити ще більше територій, не втратити ще більше людей, не втратити всю країну. Я вважаю, що з цією владою нам ні війни не виграти, ні домовитися не вийде. Якщо буде продовжуватися так як є зараз, то для нас буде дуже погано.
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Що пропонуєте? Як ви бачите закінчення війни?
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляTaFo
в Києві Дубай..міст на острів Оболнь,дуже важливо(
виканастя• 30 ноября 2023
раша никуда не спешит и нацелена на долгую войну, про перечисленные города даже не знаю(
Живу в Днепре и со страхом думаю о том, что город захватят, как Мариуполь. Жить в раше не хочу.
Екатерина27• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
А она и не в Европе. Война в Украине. Европа при этом отлично живет.
Ello• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Війна в Європі нікому не потрібна.... та забудьте цю приказку, всім пофігу
golublexa3• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Яке може бути закінчення війни, якщо не одна із сторін не хоче її закінчувати...
Allbina• 30 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
тоді не було стільки массової зброї(
від цього результат не був ліпшим, да й загиблих також.
На Аскольдовій Могилі
Поховали їх —
Тридцять мучнів українців,
Славних молодих...

Я підлітком коли вчила історію, мене дуже зацепило все, що було у 1918 році. Читала багато, від наших історичних пам´яток, до днів Турбіних.
Для мене це була така несправедливість, такий жах. Стільки боротьби, стільки віри, стільки смерті. Навіть ніколи і не думала, що схоже буде повторюватись.
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ длявиканастя
я в Киеве, танк 25.02 перед окнами помню и бояться всегда буду
tatavit• 30 ноября 2023
Ваш сценарій дуже оптимістичний. Песимістичний - війна на багато-багато років.