Катеринка030• 30 ноября 2023

Ну почему так?( а? Купила у бабульки орехов принесла домой ...

А они в плесени
Обычно в магазинах покупаю , а тут увидела бабушка стоит мёрзнет
И обидно теперь мне ((
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
:))) из жалости к кассирам! насмешили:))) бабки продавали, продают и продавать будут...ничего не поделаешь
Та хай продають. Я точно не купую і не буду, а інші самі вибір роблять, що купувати.
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Або думаєте що можете )
Я можу. Що ви думаєте не мої проблеми
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Візьміть в руку домашнє яйце і магазинне і ви все зрозумієте.
Домашнє м´ясо свині від вирощеного на преміксах зможете відрізнити? Я можу.
круто. я вообще не разбираюсь в мясе
Обижулька• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Дури? Це ви якраз автора дурой обізвали. Бо вона таки купила ті горіхи. А якби хтось із жалю в неї не купував, то фіг би та бабка там сиділа.
Якраз жінки і не дури, бо вірять , що все ок. А бабки хитрожопі продають, бо купують із жалю де хто.
Автор развернула и увидела плесень, никого не кормила, зачем выдумывать и фантазировать? Вы такой же продукт можете купить в магазине, полно просрочки и тухлятины. И я как бы вашего совета не просила , вы можете проходить мимо бабушек ваше дело.
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Знову питаю - це має її виправдати?
Для себе можна, що завгодно споживати. Нв продаж - лише у відмінному стані.
Ваша ж свекруха для себе ж готує, то її вибір і спосіб економити. Не від гарного життя.
А такі бабки, як у автора, все прекрасно знають і розміють, але просто хитро зроблені.
Я просто не зрозуміла, що зараз суд над бабками :)
Напланетянка• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Я можу. Що ви думаєте не мої проблеми
Та я взагалі про вас не думаю ))) Просто найчастіше така самовпевненість вкрай хибна. Але хіба ж вам це доведеш ))))
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
кто бы не продавал отраву - их действия не катируются как нормальность. не важно бабки это или тетки или юные мальчики.
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Просто навіть не знаю, що там такого важкого, щоб не могти розрізнити
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
А що ви мені доводити збирається))
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Та чого тільки не наслухаєшься від розумних покупців , поки продаєш))). В 90ті батьки продавали свинину. Звісно комбікорм, премікс в кормах був, бо треба було ж бігом вагу кабанчику набрати, та на продаж. Батьки чесно казали, що кормили не кисляком, картошкою та кукурузою. А всі добавки харчові були, лабораторію м´ясо проходило, ще і вважалось гарним по аналізам. То знатоки приходили, тикали пальцями, нюхали, та казали:’ відразу видно, що кукурузкой кормили, гарне м´ясо, я домішки відразу відчуваю’)))) Мама тільки пличима знизувала.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Якщо ви замітили, я не з вами спілкувплась, ви влізли , так би мовити)))
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Ну це як половина чи більше людей вважає, що на ринку продають квашену капусту.
Щас ухожу• 30 ноября 2023
Ой, автор... Сегодня меня сзади на новой почте подталкивала бабушка прям в спину, а я в тот момент посылку получала, оплатила и ждала квитанцию. Попросила ее не толкаться и отойти, а не тереться сзади как будто пытаясь меня ограбить, так она сказала чтоб я себе оградка поставила и с ней ходила. Я ей пожелала чтоб это она себе оргадку поставила и с памятником.
А вот не так давно другая бабушка, услышав что я с сыном разговариваю на русском, обсыпала нас матюками с самыми ужасными пожеланиями и куда она нас только не отправляла... Мы еле от нее ушли подальше.
Кароче, что-то у них похоже с головой.
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Чого там тільки немає. Просто ми його не бачимо, бо це бруд з рук. Але він є.
Та я все вже розумію. Я сама не чистюля ані разу. Але... У нас прям в місті біля дороги кізочки пасуться🥰 а потім же хтось від них купляє дитині домашнє молочко на ринку через 2 зупинки 😂
Хай мені сто пятьсот разів скажуть, що магазинне, то не молочка і тд і тп, не буду платити таким хитрожопим з ’домашнім’. Бо якраз дурепи ті, що вірять, що ’домашнє’ краще. Бо домашнє і кроплять, і антибіотики двють королям й птахам, щоб не здихали... А магазинне то зле гмо, там все з порошку і тд🤦‍♀️
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
о боги.....а какую????
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
О, це да. Оцет рулить там у всіх салатах.
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Через це моя сім´я свинину не вживає давно.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Кароче, что-то у них похоже с головой.
омг....сочувствую вам. совковые человеки не понимают фразу - личное пространство...
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
о боги.....а какую????
Оцет.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Оцет.
и помидоры?
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Так і яловичина ж на гормонах, ви не знали? Чи теж відрізняєте? За курей мовчу, той же премікс у домашніх. І гормони у фермерських.
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
о боги.....а какую????
Мариновану
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Кароче, что-то у них похоже с головой.
На пристойних укрпоштах для пенсіонерів окрема черга :)
Щас ухожу• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
У них личного пространства нет, они прям трутся в спину куртка об куртку.. бо это ж очередь. А мне это неприятно. Ну хоть бы 50 см от меня стояла.. но нет же, будет впритык стоять, матами укроет, свою неряшливость вознесет на пятистал.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
и помидоры?
Ну за це не знаю. Я про базар багато в 90ті роки надивилась. Бо писала, батьки торгували, та і в 2000 х теж, я допомагала іноді. Корейські салати, квашені капусти, то все оцет. Бо брали гарно салати, а робити ж довго капусту, поки закваситься. От звечора з оцтом намішають і продають.
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Я по звичці кажу квашена капуста, хоча розумію, що то маринована🤷‍♀️
Якраз корисна квашена мені не така смачна. Але як завчилось з дитинства ’квашена’, то так і кажу.
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
о боги.....а какую????
Мариновану😂.
На вигляд мені вони +- однакові, але по смаку і запаху вони різні.
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Яловичину теж. Жодного м´ясо промислового виробництва.
Тато для себе тримає живність без ніяких гормонів.
Как нефиг делать• 30 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну, что вы сочиняете. Всё они знают.
Я так возвращала неликвид.
То потом на следующий день мой же кульочек перепродавали снова, уже точно зная, что отсыревшее и пованивает😂
У меня мама старенькая и передаёт такое внукам и с плесенью и с молью.
Даже чистит их что б я не заморачивалась, а не видит дефектов.
Внукам то точно же добра не для пакостей. Просто и в очках чистит и когда я ей говорю, она не верит
Щас ухожу• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Я не видела чтоб для них где-то было отдельно. Они все в одной очереди везде и в супермаркете, и на почтах...