А они в плесени
Обычно в магазинах покупаю , а тут увидела бабушка стоит мёрзнет
И обидно теперь мне ((
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
То скажіть хоч один...
Вони всі різної форми і розміру, коли нам з села передають.
Оченьценная• 30 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так домашні дуже відрізняються зовнішньо від тих, що з птахофабрики
Зараз в Форі продають яйця світло-бежевого кольору, один в один як несуть кури моєї свекрухи.
Дуже відрізняються - це як? Формою?)))
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
То скажіть хоч один...
Форма , забарвлення шкаралупи, твердість шкаралупи, це потрібно вміти відрізняти. Сестра займатися випічкою на продаж, купує яйця в магазині, то відразу видно, що не домашні.
Якщо людина відрізнити не може, то краще відразу купувати в магазині.
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Сколько потратили на орехи?
Если что лучше в скорлупе брать и самому колоть
А там вони теж бувають і пліснявілі, і чорні висохлі.
Оченьценная• 30 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Сколько потратили на орехи?
Биті горіхи можна попробувати на місці (якщо не затупити як автор).
А цілі, якщо на продаж збиралися -- великий відсоток, що будуть недосушені=цвілі
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Просто покупаю, что бы помочь. Я впринципе бы не ела то, что бабули продают, но жаль их. Покупаю и выкидываю(
хорошо, что вы такая богатая.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Є люди, якім з села не передають. Я часто бачу, як молоденькі дівчата купують, бо ’ домашнє’. Сама, як молода була, на хитрожопих бабуль попадала не раз. Вже всьо, не ведусь. Навіть допомагати таким не хочу, які людей дурять.
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Бо бабуся фізично вже квола, не може добре їх просушити. + вони пліснявіють і на землі до збору, залежить від погоди.
Це має її виправдати?
Вона ж знає, що продає.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
Как это необразованные? Вы что, не верите в лучшее в мире советское образование?)
даже в советские времена были и двоечники и иже им. я встречала таких, которые плесень называли пенициллином и не брезговали употреблять.
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Це має її виправдати?
Вона ж знає, що продає.
Не факт. У бабусь свої дуде відмінні від наших уявлення про чистоту чи якість продуктів. Моя свекруха регулярно вимочує в воді з оцтом м´ясо тухле і вважає, що все ок.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
хорошо, что вы такая богатая.
Але такий вчинок Обіжульки, просто допомагати, і спонукає тіх бабок далі дурити людей. Вона робить просто добре брехухам, от і все. А хтось отрується із людей рано чи піздно.
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляалергирина
Думайте о том, что вы просто помогли. Бабулька могла и не знать что там плесень. Может её кто то угостил, а она на рынок сразу
Ну, что вы сочиняете. Всё они знают.
Я так возвращала неликвид.
То потом на следующий день мой же кульочек перепродавали снова, уже точно зная, что отсыревшее и пованивает😂
Я так возвращала неликвид.
Обижулька• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
хорошо, что вы такая богатая.
Не богатая, там не устрицы продают.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
отравится - больше в жизни не купит. а отравиться можно и в магазине. как повезет.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Не богатая, там не устрицы продают.
Там продають те, що якась жінка купить дитині, і дитина може отруїтися. Ви їх підштовхуєте своїми ’добрими дєлами’, на подальший обман. Нічого гарного ви не робите.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Не богатая, там не устрицы продают.
те, кто покупает у бабулек, явно на устрицы денег не имеют. ваш сарказм ни к чему.
Обижулька• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Вы женщин за дур держите? Неужто кроме вас ни у кого мозгов нету?
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Вже років 10 не купую у ’бідних бабульок’ нічого. Тільки де багато всього. Тобто у фермерів. Бачила я чим бабульки ту клубнику поливають, помідори , щоб розовіли швидше, а картошка на продаж просто забрискується від колорадів заспіль. Все життя не купую молочку домашню. Сусіжка продає, хай Бог милує, через які тряпки вона ціде, як качкам бадляє їжу, а потім навіть не споліскує, іде важе сир по пакетам тіми руками. В неї багато клієнтів. Кажуть , в неї тільки беремо, вона своя провєрєнная)))
І вам раджу нікоди не купувати молочки і у бідних бабульок.
Я в домашньому творозі якось жуйку знайшла. На вигляд жінка, що продає, дуже позитивна, ціни вище середнього, але ось такий бонус 😂
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляДюймовочка
Плесень?
а вы говорите _образование_. вот - наглядный пример.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Можна. Але в магазіні із жалю до касирів ніхто не бере плавлений сирочок просрочений)))) А так із жалю підбадьорюють бабок на подальшу торгівлю.
Напланетянка• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
А хіба ж ви твердість шкаралупи перевірите? Хто вам дасть розбити яйце... А форма - як саме відрізняється?
Я погнала• 30 ноября 2023
. я с рук, с земли, беру то, что проходит термообработку - фасоль, тыкву, коренья. иногда - зелень или соленые огурцы.
а вообще, мне жаль не только бабусь, но и селян среднего возраста. вырастить тут помидорину или фасолину - это труд. а потом еще привези и торгуй. поэтому если нужный товар хороший вижу у перекупов и у селян, то выбираю купить у вторых.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
:))) из жалости к кассирам!
насмешили:))) бабки продавали, продают и продавать будут...ничего не поделаешь
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
Дури? Це ви якраз автора дурой обізвали. Бо вона таки купила ті горіхи. А якби хтось із жалю в неї не купував, то фіг би та бабка там сиділа.
Якраз жінки і не дури, бо вірять , що все ок. А бабки хитрожопі продають, бо купують із жалю де хто.
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Чого там тільки немає. Просто ми його не бачимо, бо це бруд з рук. Але він є.
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Візьміть в руку домашнє яйце і магазинне і ви все зрозумієте.
Домашнє м´ясо свині від вирощеного на преміксах зможете відрізнити? Я можу.
Напланетянка• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Або думаєте що можете )
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Знову питаю - це має її виправдати?
Для себе можна, що завгодно споживати. Нв продаж - лише у відмінному стані.
Ваша ж свекруха для себе ж готує, то її вибір і спосіб економити. Не від гарного життя.
А такі бабки, як у автора, все прекрасно знають і розміють, але просто хитро зроблені.