А они в плесени
Обычно в магазинах покупаю , а тут увидела бабушка стоит мёрзнет
И обидно теперь мне ((
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я не видела чтоб для них где-то было отдельно. Они все в одной очереди везде и в супермаркете, и на почтах...
Приходьте на 04207 відділення
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Яловичину теж. Жодного м´ясо промислового виробництва.
Тато для себе тримає живність без ніяких гормонів.
Ну ви ж писали, що можете відрізнити, значить ходите, та вибираєте. А то якось не в´яжеться , що у вас своє м´ясо, а ви відрізняєте, де преміксне. Чого вам на нього дивитися, раз своє є?
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Ну за це не знаю. Я про базар багато в 90ті роки надивилась. Бо писала, батьки торгували, та і в 2000 х теж, я допомагала іноді. Корейські салати, квашені капусти, то все оцет. Бо брали гарно салати, а робити ж довго капусту, поки закваситься. От звечора з оцтом намішають і продають.
а как же отличить?
Бабуся мороз• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Довго, ще й запах. А в них рецепти: ввечері залив маринадом, на ранок вже готова.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Мариновану😂.
На вигляд мені вони +- однакові, але по смаку і запаху вони різні.
как отличить?
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
а как же отличить?
Ну ви що квашену капусту не їли? . Там запах бродіння, а не оцту.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
все время брали у одной хозяйки на рынке. она говорила - квашеная. а теперь оказывается то все маринованная. так может и не ела. может в детстве.
Стрекоза любви• 30 ноября 2023
Ответ дляОченьценная
Зараз в Форі продають яйця світло-бежевого кольору, один в один як несуть кури моєї свекрухи.
Дуже відрізняються - це як? Формою?)))
Схоже ви не експерт по домашнім яйцям. Мої батьки дуже довгий час тримали домашніх курей, повірте, у 99% я зможу відрізнити домашнє яйце від фабричного. Як? Пояснюю:
1) Дуже часто, люди тримають різні породи курей. Відповідно, яйце в кожної курки теж різне за формою. Якесь більше, якесь менше. Форма теж буває продовгуватою. Яйця у супермаркеті зазвичай всі однокового розміру по категоріям С1, С2 та інші.
2) Колір скорлупи теж різний. Від білого до майже темно-коричневого. Додатково є різні вкраплення.
3) Шероховатість або абсолютна гладкість.
Якщо зможете роздивитися на фото, то тут ці деталі представлені.
Щас ухожу• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Приходьте на 04207 відділення
То что рядом 04108 по оценкам Гугла имеет больше звёзд почти в два раза)))
Для пенсионеров отдельные окошки, кассы и как для мужиков отдельные вагоны в перспективе)))
Марфа Українівна• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
как отличить?
Можно спросить 🤷♀️
А ещё если вы знаете запах квашеного, то не перепутаете с маринованным. Там запах по типу ’брожения’ и кислее вкус.
Хз как обьяснить.
Тоже с огурцами.
Хз как обьяснить.
Тоже с огурцами.
ПП-шница• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
ну...у многих пристарелых уже мозги плохо соображают. поэтому они не видят ничего плохого ни в плесени, ни в червях. а еще ведь и не образованные.
Удалено администрацией...
Маю сечі• 30 ноября 2023
Ответ дляНе зви чайна
У нас на рынке домашнюю сметану продают в банках с грязными крышками, фу, теперь только магазинную беру
Я не у всіх знайомих салати їм. А щоб купити у незнайомої людини
і їсти термічно не обробляючи- то точно ні.
Замріяна• 30 ноября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Я все це розумію, але у нас в місті у бабульок купити моєна дорожче ніж в магазини...чому так
бо 90% самі куляють в супермаркеті, а потім стоять з ’домашнім’
Оце так цабе• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
На один кг шинкованої капусти, трохи моркви натріть і 20 грам солі, жомкаєте все, ставите під гньот на 3-4 дні в теплі ( в хаті) , потім виносите на балкон. Можна ложкою разок перемішати, поки кваситься. Потім по банкам і в холодильник))) Все просто.
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Удалено администрацией...
я ничего никому не продаю. а что вас так триггернуло? собственная безграмотность?
Инфотуфелька• 30 ноября 2023
А я купила 2 кг нечищених, біленьких всередині горіхів. Але й подумати не могла, що їх неможливо буде розколоти. Перший раз в житті таке. Товстошкурі, тоненькими перегородками між горішинами порізала руки, ще й зламала сантехнічний ключ, яким завжди дуже круто колола горіхи. І викидать було шкода, тож взяла точильне кільце, на нього горіх, на горіх рушничок (щоб шмаття не летіло в різні боки), зверху довбала молотком для відбивних. Чому так?
ПП-шница• 30 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ваша.
Викачую яйцями• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Я багато що вмію робити .
Дівка в намисті• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
у меня нет балкона. коридор теплый. я так уже помидоры квасила....все выбросила.
муха в кедах• 30 ноября 2023
Мій чоловік купив груш, гнилих, повністю. Я вже сміюсь кажу, ну шкода бабусю дай тих 30-50 гривень (чи більше), що вона просить і йди з Богом не неси ти те гниляччя додому.
Украиночка• 30 ноября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
+1) я когда-то захотела выручить бабушку старенькую с помидорами. Захотела она за них 120 грн/кг))) в магазинах они по 40 были, на рынке домашние по 60-80 грн. Вот и бабушка)
Викасикрет• 30 ноября 2023
Забудьте
Я так груші купила, пожаліла, 65 грн віддала, а вони вонючі від пакета, вонь не відмивався
Оченьценная• 30 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ну, скажемо так, інститути по спеціальності ’Яйцезнавство’ не закінчувала, тому прямо експертом в яйцях себе величати не буду. Але, зараз Вас здивую - я знаю, як виглядають домашні яйця. І впевнена, що і ви знаєте. Та мова не про мене і не про вас. А про тих людей, які цього не знають. І ці люди займають чергу до бабульки, яка сидить під супермаркетом, щоб купити ’домашніх’ яєць. Тих яєць,які куплені в тому магазині, що за спиною у бабульки. Звідки знаю? А точно такі, одне в одне, розміром і кольором, по акції в тому магазині.
Обижулька• 30 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
Якщо ви замітили, я не з вами спілкувплась, ви влізли , так би мовити)))
Если вы заметили, я поделилась как я делаю, а вы со своими советами и рекомендациями, что мне делать напали.
Бюст Березуцкого• 30 ноября 2023
Ответ дляКатеринка030
Они очищенные в кульке
Як можна вживати те, в чому кулупалися чиїсь нігті?🤢🤢🤢
долой_лама• 30 ноября 2023
Ответ дляГарнюнька
еще и обвесят и гнилое подсунут
зато все в церкву ходят
просто мерзко от этого
зато все в церкву ходят
просто мерзко от этого
Есть такое , пару раз видела и как магазинные яйца продавали и молоко переливали магазинное
Моя бабушка тоже продает с сада фрукты и вино делает , один раз она мне рассказала
Пошла продавать вино на базар постоянному клиенту а он ее спросил не разбавление ли вино водой , она сказала -нет
Он сказал а на иконе поклянетесь ?
Она да, поклялась на иконе . Вино он не купил
Я не поняла эту историю и спрашиваю -так а почему не купил ? Оно что и правда разбавленное было водой ?
Она мне -ну да
Мне так неприятно стало и из-за обмана и то что она готова была клясться на иконе , хотя я атеистка но все равно не приятно
Считала ее порядочным человеком , разочаровалась
Был еще момент ее дочь болела раком , уже во взрослом возрасте , бабушка пришло ее проведать и нашла мертвой на полу , позвонила мне , я приехала , вызвали похоронку . Сидим в стрессе , ждём когда тело заберут , потом уходить а бабушка -там колбаса в холодильнике была , я ее заберу что б не пропадала
Ну капец, ребенка своего мертвым нашла и о колбасе думала , меня это тоже неприятно удивило
Он сказал а на иконе поклянетесь ?
Она мне -ну да
Подвійна веселка• 30 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Як можна не відрізнити домашнє яйце від магазинного? Вони різні
Это Вы у бабушек спросите ))
Подвійна веселка• 30 ноября 2023
Ответ дляБабуся мороз
На хріні магазинному кришку жестяну на капронову міняють і продають :)
У свекрухи сусідка так робить:)
Поэтому я перестала покупать у бабушек )) хитрят.
ЯблокоРаздора• 30 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Я так у бабулі, що стояла під дощем, купила фасоль. Додому прийшла, а вона червива. Зареклася у них щось купувати
Господи ,да там копейки ,та фасоль 10 грн? Жалко что-ли ? Бабушка не клянчает ,а хочет честно заработать ,продать.