Teonaa• 30 ноября 2023

Одненьке питання про війну, та про військових

Все частіше (навіть тут) пишуть «нема ким і нема чим»
Якщо з другим ясно, то з першим трохи ні - як це нема ким, якщо ж у нас гуляє таке , що нікого не питають особо, заставляють йти, ловлять, бусіки , з лікарні навіть забирають…
Тож якось незрозуміло.
Чи може все таке немає у нас ніякого насилля в цьому питанні?
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Нахиба нам та Европа сдалась что мы к ней шли?Шо мы там забыли?
Так їдьте в кацапію, Україна йде в майбутнє, а не в минуле

Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Автор, ви нікчемна, раз рахуєте подвиги наших воїнів М А Є Ч Н Е Ю. Типовий принцип «моя хата з краю» вас і вашого оточення - показник меншовартості і недолугості. Вперед-топіть за переговорити з Путіним і робіть собі ПМЖ, бо коли добровільно даєш відрізати руки, то готуйся до то, що заберуть і інші кінцівки.
Может лучше вам язык отрезать?🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Жесть , ну и люди
owl62• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Все 30 милионов убьют и изнасилуют?
Конечно, нет. Оккупантам нужна обслуга, предатели, те кто будет работать за тарелку супа в прямом смьісле
Olga Zelenyak• 30 ноября 2023
Ответ дляMasushki2
А кто помнит бои на Советчице когда убеждали ,что закон о земле правильный ?
Вот теперь понятно кому нашу землю отдадут за бесценок (((
Надо отменить это закон. А еще запретит квартиры продавать. А то вдруг их иностранцам продадут.
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Три раза ха-ха!!!В будущее..ой я,не могу
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Я вважаю, що треба створювати запит в прокуратуру і брати санкцію на проведення розшукових дій, з подальшими провадженнями згідно зі статтями 110, 111, 112 ККУ

І буде як в раші, з якою тут так багато людей хочуть домовлятись, а це до речі, для недолугих, кримінальний злочин.
Нихера себе, хотеть жить криминальный злочин
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляRina-e702
Неожиданно было это только для жителей Херсона. А для нашего правительства это был план. И уже не один СБУ-шник, который работал на то время по Херсону и области подтвердил, то что сдача Херсона была организована нашими властями.
Неважливо як ми були готові до війни, винувати у окупації Херсона і інших регіонів - росія

МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Зачем плюшки?Можна на работу как и раньше ездили ,до войны
Цікаво, а чого до 22 року така розумна думка вам в голову не прилетіла? Як держава не така вам, то чого сиділи тут, а не поїхали працювати в Європах?
Olga Zelenyak• 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
И те, кто потом первыми пойдет в расход, когда начнется очередная война. Здесь и Вангой быть не надо. Возвращаемся в начало войны и вспоминаем, что происходило в ДНР и ЛНР.
nutty• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Что значит воевать людьми?Пусть дадут нормальное оружие,дальнобойные ракеты.Давайте что то свое выпускать.Дроны хоть из гамна и палрк делать .Нет,одна риторика-все на фронт!Сколько лет еще на фронт пачками посылать будут ?Ну просто интересно когда у граждан терпение лопнет
Коли всі 75 (чи скільки їх там було) відсотків, наржуться і по приколу прмруть на війні.
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ага, 30 мільйонів десь чекають? В яку країну заїзжати будете? І може вже досить гнобити українців століттями, за що наші пращури гинули, щоб все їм віддати?
Я знаєте що тільки що подумала..
що незалежність наша - то якась була ілюзія. Я не великий знавець історіі України, особливо давньої, але у мене таке враження, що ми так і не вибороли ту незалежність, а ще й досі на цьому шляху.
Я так розумію з уривків, що читаю періодично, що то автро-угорці, то совєти, то монголо-татари, то німці - постійно хтось хоче нас захопити. Навіть ляхи (ті що поляки зараз).
А поки ми були от незалежні, (те щр я написала «ілюзія»), то яка це була незалежність? Формальна хіба що.
((((
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
Поцікавтеся. Нащо мені щось видумувати.
Я цікавилась. Не воюють. Точно. Навіть не підлягають призову.
Masushki2• 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
Мабуть, що раша заллє Україну грошима, як Чечню
Ніколи !!!!
Бо вони нас ненавидять .
_Yunna_• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik

Ви зі своєю пропозицією набагато ближче до до СССР часів сталінського режиму, було б бажання статтю притягнути , то до всього можна.
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
А должны же хотеть только тетки с сиськами и письками.А мужики с членами и яйцами такого желания не должны иметь.У тети явно нет ни детей-мальчиков ни внуков или она уже на пособии в ЕС
owl62• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Пусть сейчас открывают°.
Так Украина еще не подписала капитуляцию, раша власти здесь нет
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вас забыла спросить.
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як класно у таких як ви виходить. Захищати не буду, бо мені нічого держава не дала, а закордон виключно як громадянин України поїду, поки світ плюшки для українців роздає.
Да не марить ніхто іхать на плюшки
Кажу за себе, своє оточення - принцип такий: хто на що гаразд. Всі мають голову, або руки, або мови. Як уж вийде🤷‍♀️
ReNITA• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik

Для недолугих - у нас есть Конституция Украины, на основании которой собственно и должны приниматься законы и вноситься изменения в различные НПА.
И в ней нам гарантировано право на свободу мыслей и слов, на свободное выражение своих взглядов и убеждений. Цензура запрещена. Хотя да, ее ж никто не читает, зато законов напринимали как грязи.

_Yunna_• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Куди виїдуть?
Он Німеччина до війни готується, чоловік за Європу буде воювати?
А Америка до війни не готується?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik

Активізувались рашаботи. Підгорає у хуйла добряче. Хочуть перемир’я, щоб очухатись і підкорити сили і зброю.
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляReNITA
Тут уже хотеть остаться живым и со всеми конечностями -криминальный злочин
Здобули
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Та вы шо?Право на жизнь!Можно мой сын им воспользуеться ???
Тож йому три роки!!!! )) на нього хіба зазіхне хтось?)
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Так штампуйте вже кіборгів, тоді ваших нетаких не будуть мобілізувати
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Вы,садистка?Вы хотите что б вас чужие люди защищали?Трусы в горршек в сумку кидай и на передовую дуй!!!
Сонечко мое, відправ для початку свого чоловіка. А я робила і буду робити для своеї країни все, що потрібно. Мій чоловік воює в спецпідрозділі, щоб ти тут виписувало, мій батько, все життя пропрацював в ПВО, і особисто збив 3 ракети, щоб ти тут виписувало (а можливо вона летіла саме в твою хату), моя мати, якій вже майже 60, повернулась на службу у якості принеси-подай, задля того, щоб зробити свій вклад і допомогти армії, щоб ти тут випусувало. Я кожен день катаюсь по Киеве у пошуках грілок для військових. І ніхто з нас тут не жаліється про тяжку долю. Мені соромно, що такі викидні пишуть таку ахінею, якщо так страшно за своє гузло / або мовчи, або роби хоча б що-небудь для того, щоб пришвидшити перемогу.
SmileyFace• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
В Израиле и женщины воюют. И даже детьми не прикрываются. Почему не последуете примеру израильских женщин, а только про мужчин здесь рассказываете?
Ну и в Израиле границы никто не закрывал.
nutty• 30 ноября 2023
Ответ дляReNITA
Вопросы свои адресуйте властям, не надо вот эти вот нападки урапатриотические на обычных людей набрасывать
Это власть развязали войну и отправляют туда ваших детей, мужей, братьев и тд., а не обычные люди. И если кто-то не хочет воевать - это его ЛИЧНОЕ ДЕЛО.
Ніфіга. Хто цю владу обрав, той хай за неї і воює
Filomena• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
То была шутка:(..Если серьезно то после голодомора 33 года надо было от рашки рвом с крокодилами окапываьться.А теперь поздно.Ни мы сами не защитимся и остальные за нас жопу не порвут .Так что ,как говорят врачи,мне очень жаль....
Не будемо тикати пальцями, але тут ситі за грн готові вдавитися.
А от після голодомору звісно потрібно було яри копати.
Іноді таке прочитаєш, що на голову не налазить.
Renesmeе 16• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Удалено администрацией...
Автор посту щиро дякую Вам і Вашому чоловікові, на таких людях тримається Україна. А тема ця як і сусідня провокативна, матрьошки виходять на роботу і працюють скопом, чому дозволяється таке на цьому форумі не розумію
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
22 года одному и 11 лет другому.Какие 3 года?