Teonaa• 30 ноября 2023

Одненьке питання про війну, та про військових

Все частіше (навіть тут) пишуть «нема ким і нема чим»
Якщо з другим ясно, то з першим трохи ні - як це нема ким, якщо ж у нас гуляє таке , що нікого не питають особо, заставляють йти, ловлять, бусіки , з лікарні навіть забирають…
Тож якось незрозуміло.
Чи може все таке немає у нас ніякого насилля в цьому питанні?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
І русня вся така; щас, щас відкриєм кордони. хай їдуть до сибіру
Аха… навіть кримчани з донецькими українські паспорти повитягали, пилюку здули і чкурнула на пособія в Європу. Справжні українці, шо ж тут казати.

автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
Так уже Херсон відбили, ще в минулому році. Автор Ви загубилися в часі?
Ну не Херсон - Херсонщину. Обмовка
Renesmeе 16• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Нахиба нам та Европа сдалась что мы к ней шли?Шо мы там забыли?
з болот видніше куди йти ?
nutty• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А може в 14? Жму руку -обнімаю…. І кум хуйла в ВР
І за то теж, звісно...
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляMasushki2
А кто помнит бои на Советчице когда убеждали ,что закон о земле правильный ?
Вот теперь понятно кому нашу землю отдадут за бесценок (((
Кому? Ну почитайте ви той закон. Від же не секретний.
Нічого страшного там не має.
_Yunna_• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Сонечко мое, відправ для початку свого чоловіка. А я робила і буду робити для своеї країни все, що потрібно. Мій чоловік воює в спецпідрозділі, щоб ти тут виписувало, мій батько, все життя пропрацював в ПВО, і особисто збив 3 ракети, щоб ти тут виписувало (а можливо вона летіла саме в твою хату), моя мати, якій вже майже 60, повернулась на службу у якості принеси-подай, задля того, щоб зробити свій вклад і допомогти армії, щоб ти тут випусувало. Я кожен день катаюсь по Киеве у пошуках грілок для військових. І ніхто з нас тут не жаліється про тяжку долю. Мені соромно, що такі викидні пишуть таку ахінею, якщо так страшно за своє гузло / або мовчи, або роби хоча б що-небудь для того, щоб пришвидшити перемогу.
Послухайте, притримуйтесь правил форму на якому спілкуєтесь. Те , що ваші родичі воюють, хотіли вони того чи ні, не дає вам право хамити , вказувати , погрожувати і ображати фурмчанок. Як це в такої зайнятої за для перемоги жінки, ще є час і сили на форуми?
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Я вважаю, що треба створювати запит в прокуратуру і брати санкцію на проведення розшукових дій, з подальшими провадженнями згідно зі статтями 110, 111, 112 ККУ

І буде як в раші, з якою тут так багато людей хочуть домовлятись, а це до речі, для недолугих, кримінальний злочин.
А що розшукувати?

Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Хай хто хоче той и воює!!Ваші батьки,чоловік.Але це повинно буть добровільно ,а ви прокуротурою лякаєте?Не потрібні краіні такі’захисниці´як ви
YN8678• 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
Думаете раша предложит что-то другое?
Та у нас уже есть, спасибо
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляneortoju
Они только чужих мужиков отправляют. Повторюсь в сотый раз - мне муж нужен целый, невридим и с конечностями. И ребёнку папа тоже. Я не рашазомби, которым пофиг что с тем мужиком.
А у кого вже чоловіки воюють, у них немає таких побажань ’муж нужен целый, невридим и с конечностями. И ребёнку папа тоже’. Чи можна вже їх ховати?
Як на мене хай всі йдуть воювати, міняють тих, хто воює вже 2 роки і у вас з´явиться розуміння війни, а не тільки мобілізації.
Rina-e702• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Заєць на переговорах з вовком, щоб його не з´їли. Вы серйозно? Нас прийшли з´їсти, мира не буде.
А вы не понимаете, что дальше будет только хуже? У России намного больше населения, чем у нас. Они около 20 лет, накапливали все необходимые военные принадлежности, начиная с оружия заканчивая техникой. А что у нас есть ? Правильно, ни-х-ре-на. Зеля только бегает и выпрашивает хоть какие-то поставки. А если нам перестанут помогать? То что дальше? Не думали? Или вы думаете, эта помощь будет нам предоставляться до конца войны? Уже не особо хотят нам помогать и что-то давать. Так что, снимите розовые очки.
lilu1990• 30 ноября 2023
Багато відказників серед тих навіть хто підготовку пройшов.

Я вже писала тут, як колега мого зятя застрелився після того як побував на нулі.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Не будет.В Африку выедим.Да куда угодно.
Так Африка за хуйла. Гарантія, що воювати не прийдеться в вас є?
Чи перекати-поле все життя будете, і дітям таку долю вибудовуєте?
nutty• 30 ноября 2023
Ответ дляRina-e702
Я вам больше скажу, за две недели до деоккупации Херсона и части области, русские точно уже знали, когда им нужно будет уходить. Русские ушли, а наши следом зашли в город. Без боя, чтобы вы понимали. Как это понимать? Нету нигде договорняка?
Наше правительство давно было согласно отдать и Херсон, и всю область. Только неожидали, что люди начнут сопротивляться русскому миру. И поднимется шумиха.
Ну хоть хтось розуміє, шо війна договірна
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Це нащадки кацапів, тому і какая разніца, міра нада
Я нащадки? Може, не в курсі) але де , де ви таке побачили в можму питанні?
_Yunna_• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Як взагалі можна додуматись до того, щоб ставити людям у докір саме найприродніше бажання - жити і зберегти життя своїм близьким? Ви ким себе уявили?
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Удалено администрацией...
Masushki2• 30 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Надо отменить это закон. А еще запретит квартиры продавать. А то вдруг их иностранцам продадут.
К сожалению , будет видно .
karinaanik• 30 ноября 2023
Ответ дляReNITA
Для недолугих - у нас есть Конституция Украины, на основании которой собственно и должны приниматься законы и вноситься изменения в различные НПА.
И в ней нам гарантировано право на свободу мыслей и слов, на свободное выражение своих взглядов и убеждений. Цензура запрещена. Хотя да, ее ж никто не читает, зато законов напринимали как грязи.
Есть понятие «военная цензура, а еще есть статья 65 Конституции. Изучите и статью и выше написаное понятие. А еще лучше прочитайте Особливу частицу ККУ и особенно ее первый раздел «Злочини проти держави»

МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляRina-e702
Звичайно. А щас чого не відходять? Лізуть і лізуть, як і на донецькому напрямку?
Olga Zelenyak• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
Не дає право вказувати?) Це право мають тількі ті, у кого ніхто не воює і не збирається? Бо ви чомусь собі в цьому не відмовляєте.
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляП_росто_Я_
С детьми в армию не берут, только в резерве могут быть. Или есть есть офицерское звание.
Мені пропонували йти в армію і дітей теж брати з собою, бо військових роками годували, прийшов час помирати і їх сім´ям, бо всі нетакі ненароджені для війни
Veselka8• 30 ноября 2023
Я не знаю как обстоят дела реально, но государству нужна мощная пропаганда.
И нужно перекрывать вентель русской пропаганды.
Блокировать тиктоки, телеграмы и прочую дичь где русские сидят и пишут свою дичь.
Нужно жестко контроллировать сим-карты Украины, что бы можно было получать лишь по паспорту. Так русским троллям будет сложнее делать аккаунты на форумах вроде этого.
Нам нужна национальная государственная политика в сфере интернета и медиа и контроль. Что бы русские не могли пролезть со своей пропагандой.
И мощая государственная контр-пропаганда.
Тогда с моб.ресурсом проблем никогда не будет.
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляолена олена
Нема ким, Бо всі , хто хотіли, вже воюють. А інші ховаються, відкуповуються. Що вам не ясно?
Ну як ховаються
Людина хіба голка в сіні?
lilu1990• 30 ноября 2023
Ответ дляRina-e702
В смислі без боя? Нормально взагалі? Мій зять брав участь у тій операції. Там ще й які бої були. Багато загиблих. Вам норм таке патякати?
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Ну пока у нас всю жизнь обязанности и никаких прав.
Переїдьте в якусь країну нелегалом і стане зрозуміло які права у вас були.
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
А есть еще стаття, которая гарантирует свободу перелаидения
И жизнь по конституції наибольшая ценность, но вам как то пофиг, ибо у вас муж на войне и вам обидно, что не все хотят идти в расход
Renesmeе 16• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
Ви не мені писали але відповім, Ваш перший пост у темі? Ви питаєте іншої форумчанки чи воює її чоловік. Ну ось чоловік karinaanik воює, і чому ви їй затикаєте тепер рота??
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Я знаєте що тільки що подумала..
що незалежність наша - то якась була ілюзія. Я не великий знавець історіі України, особливо давньої, але у мене таке враження, що ми так і не вибороли ту незалежність, а ще й досі на цьому шляху.
Я так розумію з уривків, що читаю періодично, що то автро-угорці, то совєти, то монголо-татари, то німці - постійно хтось хоче нас захопити. Навіть ляхи (ті що поляки зараз).
А поки ми були от незалежні, (те щр я написала «ілюзія»), то яка це була незалежність? Формальна хіба що.
((((
Багато кацапськоі швалі московити завезли в Україну в період союзу. От вони тепер і вижчать про нададагаваріваться і какаяразніца.
owl62• 30 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
И те, кто потом первыми пойдет в расход, когда начнется очередная война. Здесь и Вангой быть не надо. Возвращаемся в начало войны и вспоминаем, что происходило в ДНР и ЛНР.
И это еще ДНР встречал их как братьев. А Украина сопротивлялась, многие рашики уехали домой в пакетах, представьте что будет если они сюда вернутся