Все частіше (навіть тут) пишуть «нема ким і нема чим»
Якщо з другим ясно, то з першим трохи ні - як це нема ким, якщо ж у нас гуляє таке , що нікого не питають особо, заставляють йти, ловлять, бусіки , з лікарні навіть забирають…
Тож якось незрозуміло.
Чи може все таке немає у нас ніякого насилля в цьому питанні?
Тож якось незрозуміло.
Ответ дляkarinaanik
Слухайте, ви знаєте, що окрім прав, про які ви тут розповідаєте, існують ще і обовʼязки. Це базовий принцип існування будь-якого суспільства. Не тільки викачка прав, а й відповідальність.
Ким-вашим чоловіком, братом, сватом. Мене це мало обходить. У нас у родині всі дотичні до війни і мені відверто пофіг на ваше ниття щодо того, що вам щось не подобається.
Давайте, віддамо Херсон і Миколаїв, потім Харків в Дніпро, далі - Черкаси і Кропивницький і т.д по карті. Ведіть свої всраті переговори і, як я вище написала, робіть ПМЖ.
І взагалі на що ви розраховували, створюючи тут таку тему.
Доречі: а що мені не подобається?)))ой не можу з Вас. Сама придумала, сама образилася це називається
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ага, 30 мільйонів десь чекають? В яку країну заїзжати будете? І може вже досить гнобити українців століттями, за що наші пращури гинули, щоб все їм віддати?
А как не отдавать собираетесь?Сотнями тысяч погибших и покалеченных?Моя ты радость
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Очень простой стимул. Оно общее, совместное. И воюют за него все. А тут предлагается пойти за чужое повоевать. За то, что твоим никогда не было и не будет. Отдать за сохранность чужого бизнеса и имущества руку, ногу, жизнь в обмен за очень среднюю зарплату - невыгодное предложение, как ни крути и какую шкуру патриотизма не натягивай
Воюють за свою країну, в якій є ваші права, хто гарантує, що рашисти вашу сім´ю не викинуть, дітей не відберуть, не згвалтують?
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як класно у таких як ви виходить. Захищати не буду, бо мені нічого держава не дала, а закордон виключно як громадянин України поїду, поки світ плюшки для українців роздає.
Зачем плюшки?Можна на работу как и раньше ездили ,до войны
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
В Израиле и женщины воюют. И даже детьми не прикрываются. Почему не последуете примеру израильских женщин, а только про мужчин здесь рассказываете?
Жінки, що мають дітей не воюють. Не видумайте.
Полковой раввин Изя• 30 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Чего вы решили, что я ничего об Израиле не знаю? Я написала что-то, что не соответствует действительности?
Не соответствует. Слишком много патетики и мало понимания происходящего.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляnutty
Треба нести відповідальність за те, шо обрали в 19му році....
А може в 14? Жму руку -обнімаю…. І кум хуйла в ВР
Ответ дляlekon-lekon
Так є шанс поборотися за майбутнє своїх дітей і онуків, захистити державу, яку виборювали млн українців, яких вбивали, морили голодом, репресували. А коли буде капітуляція, то ви знову станете малоросами, відсортують на поганих/ненадійних/ідейних, залишаться менше половини какаяразніца. Навезуть у ваші міста бурятів і ще когось, виселять вас із вашої домівки, дітей повезуть навчати рузькому всьому. Як ви уявляєте мір?
Мабуть, що раша заллє Україну грошима, як Чечню
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Потому что израилитяне понимают, за что они воюют.
И там не гибнет по 100 тыс за год
За всю их войну погибло 300 чел
Так можно воевать
И люди выездные
За всю их войну погибло 300 чел
Так можно воевать
И люди выездные
karinaanik• 30 ноября 2023
Я вважаю, що треба створювати запит в прокуратуру і брати санкцію на проведення розшукових дій, з подальшими провадженнями згідно зі статтями 110, 111, 112 ККУ
І буде як в раші, з якою тут так багато людей хочуть домовлятись, а це до речі, для недолугих, кримінальний злочин.
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Все 30 милионов убьют и изнасилуют?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляPrervana
В гугле читала, как всё в Израиле устроено и как они выводят в госсобственность те земли, которые были куплены, КАКАЛ погуглите. Вроде так называется.
А в целом логика примитивная и простая как двери. Слесарь Петя попросту не мотивирован идти в окоп за чужие мерседесы, угодья, заводы. Просто потому, что они чужие и ему от факта их сохранности нифига не достанется кроме медальки, и то в лучшем случае
Ви не зрозуміли що я вам написала? В Україні 80% земель у власності тих простих Вась, Пєть чи Микол.
Ответ дляkarinaanik
Ви розумієте, що без доброї волі нашої влади до перемоги, зсу іі не здобудуть. У вам жодних сумнівів щодо волі влади?
Тоді підкажіть
- чому стоять заводи
-чому на митниці якісь постійно трабли щодо пропуску волонтерів (з сша, нідерландів, польші)? Вони везуть допомогу, завони іх не пускають (наші закони!)
- ну про бруківку не буду писати, тут ясно
- і головне, будь ласка, дайте відповідь: для чого пропустили до херсону на початку? І чого зараз ваші чоловіки, ті що дотичні, як Ви писали, до війни, мають відбивате те, що віддали? Кладучи свої, ге дай боже, життя. От поясніть.
- ну я можу продовжувати, але думку Ви зрозуміли.
Тоді підкажіть
- чому стоять заводи
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Вы,садистка?Вы хотите что б вас чужие люди защищали?Трусы в горршек в сумку кидай и на передовую дуй!!!
Olga Zelenyak• 30 ноября 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Патетики?) я думала патетика это разговоры о том, что людей можно заставить воевать за пособия по безработице.
Вам просто нечего ответить на вопрос: за что и почему израильтяне воевали в первые же дни существования своего государства. Вот и все
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Та це жах, у людей взагалі в голові нічого немає, наративи зовсім як у русні
Це нащадки кацапів, тому і какая разніца, міра нада
Ответ дляlekon-lekon
Нееее, воюют ’за страну’ те, кто сознательно выбирал военную специальность и поступал на службу этой стране. Кто получал плюшки, ведомственное жилье, возможность выхода на пенсию в 40 лет. Вот эти люди да, должны воевать за страну, это их работа. А у слесаря Пети другая работа. И он со своих налогов кормил вот тех, первых. А сейчас как-то так получается, что те по ТЦК расселись и в штабах, а Петю отрывают от его гаек и гонят в окоп, чтоб он вместо них поработал
Ыыыыыы, смешно если честно.
олена олена• 30 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Я питаю ЧОМУ НЕМАЄ «КИМ»?? Вона мені пише що я нікчема.
Адеквантість валючайте. Разом з мізками, щоб розуміти ЩО НАПИСАНО
Нема ким, Бо всі , хто хотіли, вже воюють. А інші ховаються, відкуповуються. Що вам не ясно?
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
І русня вся така; щас, щас відкриєм кордони. хай їдуть до сибіру
Пусть сейчас открывают°.
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Мне жаль людей, которые так неполноценно мыслят. Ничего в жизни просто так не дается, к сожалению. Я выше писала, мы и так в жопе, сейчас и на многие годы вперед, просто сейчас у нас есть хоть какие-то шансы-дадим заднюю передохнем все, а после и наши дети.
Та нет никаких шансов
Они были в первые 3 мес
Дальше все
Они были в первые 3 мес
Дальше все
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво, це ви де таке почитали? В Україні 80% сільгоспземель знаходяться у приватній власності, з них більше ніж 70%- то паї.
А кто помнит бои на Советчице когда убеждали ,что закон о земле правильный ?
Вот теперь понятно кому нашу землю отдадут за бесценок (((
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Большенство видят будущее своих детей и внуков не в Украине.Даже военные говорят многие что после войны просто выедут целыми семьями.
Куди виїдуть?
Он Німеччина до війни готується, чоловік за Європу буде воювати?
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Куди виїдуть?
Не будет.В Африку выедим.Да куда угодно.
Ответ дляTeonaa
От і поясніть - чому цивільні мають тепер його відбивати?? Подарували (на верхах), а тепер що за цирк?
Я вам больше скажу, за две недели до деоккупации Херсона и части области, русские точно уже знали, когда им нужно будет уходить. Русские ушли, а наши следом зашли в город. Без боя, чтобы вы понимали. Как это понимать? Нету нигде договорняка?
Наше правительство давно было согласно отдать и Херсон, и всю область. Только неожидали, что люди начнут сопротивляться русскому миру. И поднимется шумиха.