Teonaa• 30 ноября 2023

Одненьке питання про війну, та про військових

Все частіше (навіть тут) пишуть «нема ким і нема чим»
Якщо з другим ясно, то з першим трохи ні - як це нема ким, якщо ж у нас гуляє таке , що нікого не питають особо, заставляють йти, ловлять, бусіки , з лікарні навіть забирають…
Тож якось незрозуміло.
Чи може все таке немає у нас ніякого насилля в цьому питанні?
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Слухайте, ви знаєте, що окрім прав, про які ви тут розповідаєте, існують ще і обовʼязки. Це базовий принцип існування будь-якого суспільства. Не тільки викачка прав, а й відповідальність.

Ким-вашим чоловіком, братом, сватом. Мене це мало обходить. У нас у родині всі дотичні до війни і мені відверто пофіг на ваше ниття щодо того, що вам щось не подобається.

Давайте, віддамо Херсон і Миколаїв, потім Харків в Дніпро, далі - Черкаси і Кропивницький і т.д по карті. Ведіть свої всраті переговори і, як я вище написала, робіть ПМЖ.

І взагалі на що ви розраховували, створюючи тут таку тему.
Доречі: а що мені не подобається?)))ой не можу з Вас. Сама придумала, сама образилася це називається

Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ага, 30 мільйонів десь чекають? В яку країну заїзжати будете? І може вже досить гнобити українців століттями, за що наші пращури гинули, щоб все їм віддати?
А как не отдавать собираетесь?Сотнями тысяч погибших и покалеченных?Моя ты радость
owl62• 30 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
От і поясніть - чому цивільні мають тепер його відбивати?? Подарували (на верхах), а тепер що за цирк?
Так уже Херсон відбили, ще в минулому році. Автор Ви загубилися в часі?
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Очень простой стимул. Оно общее, совместное. И воюют за него все. А тут предлагается пойти за чужое повоевать. За то, что твоим никогда не было и не будет. Отдать за сохранность чужого бизнеса и имущества руку, ногу, жизнь в обмен за очень среднюю зарплату - невыгодное предложение, как ни крути и какую шкуру патриотизма не натягивай
Воюють за свою країну, в якій є ваші права, хто гарантує, що рашисти вашу сім´ю не викинуть, дітей не відберуть, не згвалтують?
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як класно у таких як ви виходить. Захищати не буду, бо мені нічого держава не дала, а закордон виключно як громадянин України поїду, поки світ плюшки для українців роздає.
Зачем плюшки?Можна на работу как и раньше ездили ,до войны
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
В Израиле и женщины воюют. И даже детьми не прикрываются. Почему не последуете примеру израильских женщин, а только про мужчин здесь рассказываете?
Жінки, що мають дітей не воюють. Не видумайте.
Полковой раввин Изя• 30 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Чего вы решили, что я ничего об Израиле не знаю? Я написала что-то, что не соответствует действительности?
Не соответствует. Слишком много патетики и мало понимания происходящего.

_Yunna_• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Поцікавтеся. Нащо мені щось видумувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляnutty
Треба нести відповідальність за те, шо обрали в 19му році....
А може в 14? Жму руку -обнімаю…. І кум хуйла в ВР
owl62• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Так є шанс поборотися за майбутнє своїх дітей і онуків, захистити державу, яку виборювали млн українців, яких вбивали, морили голодом, репресували. А коли буде капітуляція, то ви знову станете малоросами, відсортують на поганих/ненадійних/ідейних, залишаться менше половини какаяразніца. Навезуть у ваші міста бурятів і ще когось, виселять вас із вашої домівки, дітей повезуть навчати рузькому всьому. Як ви уявляєте мір?
Мабуть, що раша заллє Україну грошима, як Чечню
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Потому что израилитяне понимают, за что они воюют.
И там не гибнет по 100 тыс за год
За всю их войну погибло 300 чел
Так можно воевать
И люди выездные
karinaanik• 30 ноября 2023
Я вважаю, що треба створювати запит в прокуратуру і брати санкцію на проведення розшукових дій, з подальшими провадженнями згідно зі статтями 110, 111, 112 ККУ

І буде як в раші, з якою тут так багато людей хочуть домовлятись, а це до речі, для недолугих, кримінальний злочин.
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Все 30 милионов убьют и изнасилуют?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляPrervana
В гугле читала, как всё в Израиле устроено и как они выводят в госсобственность те земли, которые были куплены, КАКАЛ погуглите. Вроде так называется.
А в целом логика примитивная и простая как двери. Слесарь Петя попросту не мотивирован идти в окоп за чужие мерседесы, угодья, заводы. Просто потому, что они чужие и ему от факта их сохранности нифига не достанется кроме медальки, и то в лучшем случае
Ви не зрозуміли що я вам написала? В Україні 80% земель у власності тих простих Вась, Пєть чи Микол.
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik

Ви розумієте, що без доброї волі нашої влади до перемоги, зсу іі не здобудуть. У вам жодних сумнівів щодо волі влади?
Тоді підкажіть
- чому стоять заводи
-чому на митниці якісь постійно трабли щодо пропуску волонтерів (з сша, нідерландів, польші)? Вони везуть допомогу, завони іх не пускають (наші закони!)
- ну про бруківку не буду писати, тут ясно
- і головне, будь ласка, дайте відповідь: для чого пропустили до херсону на початку? І чого зараз ваші чоловіки, ті що дотичні, як Ви писали, до війни, мають відбивате те, що віддали? Кладучи свої, ге дай боже, життя. От поясніть.
- ну я можу продовжувати, але думку Ви зрозуміли.
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik

Вы,садистка?Вы хотите что б вас чужие люди защищали?Трусы в горршек в сумку кидай и на передовую дуй!!!
Olga Zelenyak• 30 ноября 2023
Ответ дляП_росто_Я_
Патетики?) я думала патетика это разговоры о том, что людей можно заставить воевать за пособия по безработице.
Вам просто нечего ответить на вопрос: за что и почему израильтяне воевали в первые же дни существования своего государства. Вот и все
lekon-lekon• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Та це жах, у людей взагалі в голові нічого немає, наративи зовсім як у русні
Це нащадки кацапів, тому і какая разніца, міра нада
owl62• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
І русня вся така; щас, щас відкриєм кордони. хай їдуть до сибіру

Prervana• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Нееее, воюют ’за страну’ те, кто сознательно выбирал военную специальность и поступал на службу этой стране. Кто получал плюшки, ведомственное жилье, возможность выхода на пенсию в 40 лет. Вот эти люди да, должны воевать за страну, это их работа. А у слесаря Пети другая работа. И он со своих налогов кормил вот тех, первых. А сейчас как-то так получается, что те по ТЦК расселись и в штабах, а Петю отрывают от его гаек и гонят в окоп, чтоб он вместо них поработал
Ыыыыыы, смешно если честно.
_Yunna_• 30 ноября 2023
Ответ дляlekon-lekon
Велика разніца, вбиватися на війні далі українцям, чи лишитися живими.
олена олена• 30 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Я питаю ЧОМУ НЕМАЄ «КИМ»?? Вона мені пише що я нікчема.
Адеквантість валючайте. Разом з мізками, щоб розуміти ЩО НАПИСАНО
Нема ким, Бо всі , хто хотіли, вже воюють. А інші ховаються, відкуповуються. Що вам не ясно?
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляowl62
Пусть сейчас открывают°.
Krasivaja_ja• 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
Мне жаль людей, которые так неполноценно мыслят. Ничего в жизни просто так не дается, к сожалению. Я выше писала, мы и так в жопе, сейчас и на многие годы вперед, просто сейчас у нас есть хоть какие-то шансы-дадим заднюю передохнем все, а после и наши дети.
Та нет никаких шансов
Они были в первые 3 мес
Дальше все
kh0110• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Удалено администрацией...
А она их ’съест’? Думаете они ей нужны?)
Masushki2• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Цікаво, це ви де таке почитали? В Україні 80% сільгоспземель знаходяться у приватній власності, з них більше ніж 70%- то паї.
А кто помнит бои на Советчице когда убеждали ,что закон о земле правильный ?
Вот теперь понятно кому нашу землю отдадут за бесценок (((
МАМА НИКИТКИ-2• 30 ноября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Большенство видят будущее своих детей и внуков не в Украине.Даже военные говорят многие что после войны просто выедут целыми семьями.
Куди виїдуть?
Он Німеччина до війни готується, чоловік за Європу буде воювати?
автор Teonaa • 30 ноября 2023
Ответ дляkarinaanik
У вас більше прав, чим ви вважаєте, але з якихось причин ви ним не користуєтеся.
137ма відповідь - гарно написано оно
Кайдашева дочка• 30 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Куди виїдуть?
Не будет.В Африку выедим.Да куда угодно.
Rina-e702• 30 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Я вам больше скажу, за две недели до деоккупации Херсона и части области, русские точно уже знали, когда им нужно будет уходить. Русские ушли, а наши следом зашли в город. Без боя, чтобы вы понимали. Как это понимать? Нету нигде договорняка?
Наше правительство давно было согласно отдать и Херсон, и всю область. Только неожидали, что люди начнут сопротивляться русскому миру. И поднимется шумиха.