Престидижитатор• 30 ноября 2023

Хто винен в цій ситуації

Пара одружилась, дуже молоді, мати дівчини сказала, що вони мають жити у неї, постійно казала, що хлопця треба виховувати під себе, виховувала - виховувала,а він пішов.
Хоча у нього була квартира, а так вирішила мати дівчини та налаштувала саму дівчину , що квартиру треба здавати.
Він пропонували піти та жити разом, але дівчина не хотіла через те, що мама допоможе.
От він і пішов.
Хто винен в цій ситуації і як хлопець повинен був поступити як чоловік?
Непозбувна Бентега• 30 ноября 2023
Мамо, что лезла, дочка, потому что не выросла

КОШЪ• 30 ноября 2023
Всі винні
Госпожа Белладонна• 30 ноября 2023
ви доця? ви повинні були сказати мамі, що виросли!
Живчик-счастливчик• 30 ноября 2023
Дівчина, бо своїм розумом треба жити
So_so• 30 ноября 2023
Девушка виновата
Мовчу, але хочу• 30 ноября 2023
Какая разница уже, кто виноват. Девушке надо было думать своими мозгами- создала семью, значит живи отдельно, если есть жилплощадь. Маме нечего лезть в семью к детям
Дрібка щастя• 30 ноября 2023
Усі винні - мамо винна, що примушувала їх будувати життя по своєму сценарію, а вони винні, що слухали.
Сундучок с каникулами• 30 ноября 2023
Ну она ж хотела с мамой жить, мечты сбываются!🤣
Проня_Прокоповна• 30 ноября 2023
Дочка не доросла до хлопців

Мона Лиза• 30 ноября 2023
Нащо шукати винного?
Достатньо просто дітям подорослішати. Та взяти відповідальність за своє життя на себе.
Дрібка щастя• 30 ноября 2023
Ще ж неясно який той хлопець - може, теж маніпулятор ще той.
Творю чудеса• 30 ноября 2023
А в чому поміч? В сім´ї тройня народилсь?
Мовчу, але хочу• 30 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мамо, вспокойтесь уже!
Госпожа Белладонна• 30 ноября 2023
а можна трохи прояснити ситуацію? ви і хлопець працювали? чи мама побачила, що піськи повиростали, а мозок ні, і вирішила вже хай біля неї будуть, раз так хочеться і чухається? бо, судячи по стартпосту, ’дівчина не хотіла бо мама допоможе’ - з чим, якщо дітей немає? награлись у пісі-попи?
вину не хлопця не перекладайте, бо так хочеться, так?
Дрібка щастя• 30 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Мамо, вспокойтесь уже!
Та чого - я ж на боці молодих, якщо що😀, просто, всі швиденько погодились, що мама- зло, а хлопець постраждалий.
Грабля• 30 ноября 2023
Девочка без мозгов к сожалению 🤷🏻‍♀️
Така бойова Я• 30 ноября 2023
Рано девушке было выходить замуж.
Она ещё от мамкиной юбки не оторвалась.
Мовчу, але хочу• 30 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Про него вообще никто не говорил. Надеюсь, что он найдет свое счастье в жизни. В любом случае, каким бы он ни был, все решения они должны были принимать вдвоем, без мамы
Дуб береза• 30 ноября 2023
Дівчина винна.А взагалі причому тут вина, якщо йому не всралося жити з її матір´ю, а вона навпаки, не може жити без матері, то який був вихід крім розлучення?Справжній мужчина типу мусив жити з тещею бо так жінці хочеться?З якого це дива?Він на мамі не одружувався і якщо не бажав жити втрьох то чесно і по-чоловічому було піти.
Він знайде жінку яка зможе жити без мами, а вона-чоловіка, який погодиться на проживання з мамою.Всім буде добре.

Ля-ля-ля• 30 ноября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Рано девушке было выходить замуж.
Она ещё от мамкиной юбки не оторвалась.
В данном случае от сиськи
Нет что б писькой заниматься...
Ля-ля-ля• 30 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Девочка без мозгов к сожалению 🤷🏻‍♀️
Таких много
На днях была тема про ’муж ходит работать к маме домой’
Феерическая 🤦‍♀️
Kusalochka• 30 ноября 2023
Дочка конечно
Ля-ля-ля• 30 ноября 2023
Интересно послушать точку зрения дочки, т е автора.
Какие у нее будут аргументы что #невинаватаяя
Клин_Кляйн• 30 ноября 2023
Дівчина
riri• 30 ноября 2023
Правильно мужик сделал! Красавчик!
Пік Антна• 30 ноября 2023
Считаю, что изначально виноваты парень и девушка. У них не было ещё на берегу нормальных отношений, поэтому и расстались
Грабля• 30 ноября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Таких много
Феерическая 🤦‍♀️
Наверное на этом форуме уже ничему не стоит удивляться 😂 но я все же еще удивляюсь 🫣😂😂
Пік Антна• 30 ноября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
У вас прям пунктик на писях какой-то
Госпожа Белладонна• 30 ноября 2023
Ответ дляПік Антна
У вас прям пунктик на писях какой-то
та ні, просто до слова прийшлось
Червона рута• 30 ноября 2023
Найбільше винен чоловік, що так і не став чоловіком