Мими, в кого діти займаються футболом на вулиці, підкажіть будь ласка ,як ви вирішили цю проблему. В сина вже 4 рік тренування на вулиці взимку, але в цьому році скаржиться, шо дуже мерзнуть пальці на ногах, вже через 20 хв тренування при температурі- 2, -5 градусів. Хоча попередні роки займався і при більш низьких температурах, і наче не мерз
Файна цьоця• 01 декабря 2023
Шерстяні носки, а не хлопок. Можна в сороконожках попробовать сменить стельку на шерстяную.
Шкала Радощів• 01 декабря 2023
Я бы положила стельку с фольгой которая, фольгой вниз. Чтоб отталкивала холод
Однозначно• 01 декабря 2023
Ответ дляnata tima
Ні, не маленькі. Запас 1 см . Спробую
Наші купували ще якісь водонепроникні шкарпетки, хвалили. Але я не пробувала купувати. Зараз, якщо знайду, кину ссиль. Правда, вони ще три роки тому коштували дурні гроші.
Упругая попка• 01 декабря 2023
Подивиться довгі шкарпетки з мериносу, мій тільки в таких і займається, вони як гетри, супер. У нас фірма XTM