Неначасі• 01 декабря 2023

Какой из тортов по вашему самый бюджетный?

Может есть собственный рецепт
Хропочка з гривкою• 01 декабря 2023
Мабуть таки Наполеон найбюждетніший.

автор Неначасі • 01 декабря 2023
Ответ дляНе против
Мабуть, пташине молоко за старим рецептом з кремом на манці.
Какие коржи в птичьем с кремом на манке?
автор Неначасі • 01 декабря 2023
Ответ дляПовітруля
на кип*ятку
Это какой?
автор Неначасі • 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
А так, коли я робила торти на замовлення, самий дешевий був наполеон
За ним йшов шоколадний.
Якщо треба, можу дати рецепт
Можно рецепт шоколадного???
РыжаяЛиса• 01 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Батон в воду и в сахар.
А если подсушенный батон, то вообще сказка)
автор Неначасі • 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
За ним йшов шоколадний.
Якщо треба, можу дати рецепт
А чего больше не делаете?
Хропочка з гривкою• 01 декабря 2023
Ответ дляНеначасі
Ви розумієте, що манка це пшениця, а пшениця це борошно. Вам хочеться упоротись розбиваючи манку в борошно? Бо саме так там потрібно зробити. А по суті густий заварний крем.

автор Неначасі • 01 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Мабуть таки Наполеон найбюждетніший.
Скорее всего.
Силиконочка• 01 декабря 2023
себестоимость 2-2,5 кг торта без декора, украшения и расходников
наполеон -11,8 евро
бисквит с клубничной прослойкой (без обтяжки) 14,3 евро
ФруктЕщеТот• 01 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вафельный
))) він точно не бюджетний.
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляПовітруля
дайте рецепт наполеону на новий рік хочу, на заварному кремі
Це десь 1.5 кг торт.
Борошно перетерти з маслом, влити молоко і замішати тісто. Випікати на 200 градусів до гарного кольору)
Крем: молоко + половина цукру в каструлі до кипіння. Окремо решту цукру+крохмаль змішати, додати яйця і змішати. Як молоко закипить, вливати суміш і почтійно мішати, проварити пару хвилин щоб загусло. Потім трохи дати охолонути , додати масло і збити.
Я збираю торт у формі, коржі ламаю як потрібно, не парюсь коли розкатую на випічку.
Дати постояти день.
Козачка• 01 декабря 2023
Наполеон.
Тесто:
мука – 500 г; - 8 грн.
вода – 180 мл; - 0 грн.
оцет – 20 мл; - 0,5 грн
масло (вершкове) – 1 пачка. - 60 грн. (наприклад комо по акції 82% 50 грн., непогане)

Крем:
коров´яче молоко (2,5 або 3,2% жирності) – 800 мл; - 30 грн.
курячі яйця – 4 штуки; - 25 грн
цукровий пісок – 350 г; - 12 грн.
крохмаль – 80 г; - 10 грн.
ванілін – 1 г. - 5 грн.

2 кг торту - 150 грн.

Мені знається дешевше не має, навіть пражський тільки банка згущенки + пачка масла = 110 грн. а ще яйця хоча б 4 і какао і глазур. Так на виходи з порції максимум 1,5 кг.
Жена_КотораяСтена• 01 декабря 2023
Морквяний
Галя-краля• 01 декабря 2023
шарлотка, зебра недорогие
Yuliya-23• 01 декабря 2023
вафельные коржи со сгущенкой
МинерАлочка• 01 декабря 2023
Наполеон
Протру пилюку• 01 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
наполеон -11,8 евро
А ми вже на євро перейшли?
Иванка Бур• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
От сьогодні зібрала П´яну вишню. Продукти: 4 яйця, 180 цукор, 160 борошно, 3 ложки какао, банка сгущенки, пачка масла і пачка вишень. Алкоголь (вино) який вдома був. В цілому купити треба було тільки масло і вишні, все інше було вдома. Смакота ппц
Пачка вишень- це як?
175см55кг19лет (она)• 01 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вафельный
а згущене молоко для нього з маслом? хіба що варенням змазать..
в мене це шарлотка,якшо її тортом можна вважать))

Силиконочка• 01 декабря 2023
Ответ дляПротру пилюку
А ми вже на євро перейшли?
ну я для себя считала в евро) можно пересчитать ко курсу НБУ, банков или обменников, кому как больше нравится)
Протру пилюку• 01 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Пачка вишень- це як?
Заморожених напевно
рукиЖимолости• 01 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Пачка вишень- це як?
Замороженная без косточек продается.
Зупка_цем• 01 декабря 2023
Завтра буду робити типу монастирської хати. Покупне тісто по акції 62 гривні, вишня в морозилці, сметанний крем. От і рахуєм. Сметана кг 21%, тісто. Вишню не рахую, бо своя з дерева. Приблизно 200 гривень. А торт буде по вазі приблизно 2,5 кг.
БершкомангоЗар• 01 декабря 2023
я медовик нещодавно робила. розміром на деко духовки. рахувала собівартість продуктів, то біля 250грн вийшов ( при умові, що мед в мене дома минулорічний є).
Дверной_Проем• 01 декабря 2023
Наполеон
Иванка Бур• 01 декабря 2023
Ответ дляЗупка_цем
Як я обожнюю цей торт і не вмію його пекти
рукиЖимолости• 01 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Попробуйте, ничего хитрого нет, только крем чтобы стабильный получился.
Мурзилка• 01 декабря 2023
Кучерявый парень
Мурзилка• 01 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Батон в воду и в сахар.
И что это за торт такой?
Сумка з негодою• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
какие вишни вы покупаете и где ?