Неначасі• 01 декабря 2023
Какой из тортов по вашему самый бюджетный?
Может есть собственный рецепт
Я шалунья• 01 декабря 2023
Ответ дляЗупка_цем
Завтра буду робити типу монастирської хати. Покупне тісто по акції 62 гривні, вишня в морозилці, сметанний крем. От і рахуєм. Сметана кг 21%, тісто. Вишню не рахую, бо своя з дерева. Приблизно 200 гривень. А торт буде по вазі приблизно 2,5 кг.
А яке тісто берете?
Мурзилка• 01 декабря 2023
Ответ дляКовбой Хагис
вафли намазанные сгущенкой - почему люди считают это тортом?
Потому что это и есть вафельный торт
Зупка_цем• 01 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Як я обожнюю цей торт і не вмію його пекти
Так а що там вміти? В мене через лінощі куповане тісто. Розкачуєте 15 довгих ’ паличок’, викладаєте на них вишню рядочком, защіпаєте і випікаєте. Потім 5 паличок - сметанний крем, 4 - крем, 3- крем, 2, 1. Гарно кремом покрили, потерли шоколад, дали настоятись і, приємного!
Сумка з негодою• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
А так, коли я робила торти на замовлення, самий дешевий був наполеон
За ним йшов шоколадний.
Якщо треба, можу дати рецепт
За ним йшов шоколадний.
Якщо треба, можу дати рецепт
рецепт, будь ласка.
Повітруля• 01 декабря 2023
Ответ дляНеначасі
Это какой?
шоколадний, можна з вишнями можна без, крем сметана+цукор
точніший рецепт вдома
Повітруля• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Це десь 1.5 кг торт.
Борошно перетерти з маслом, влити молоко і замішати тісто. Випікати на 200 градусів до гарного кольору)
Крем: молоко + половина цукру в каструлі до кипіння. Окремо решту цукру+крохмаль змішати, додати яйця і змішати. Як молоко закипить, вливати суміш і почтійно мішати, проварити пару хвилин щоб загусло. Потім трохи дати охолонути , додати масло і збити.
Я збираю торт у формі, коржі ламаю як потрібно, не парюсь коли розкатую на випічку.
Дати постояти день.
коржі: це мука+масло+молоко? зверху написано?
Зупка_цем• 01 декабря 2023
Ответ дляЯ шалунья
Дріжджове чи без? Вистачає пачки одної?
Я написала- листкове, кг.
Сумка з негодою• 01 декабря 2023
Ответ дляЗупка_цем
какое тесто покупаете ?
Упругая попка• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
За ним йшов шоколадний.
Якщо треба, можу дати рецепт
За ним йшов шоколадний.
Якщо треба, можу дати рецепт
Я наполеон очень люблю, но пока выпечешь эти тонкие коржи, столько времени пройдёт, воняют потом и волосы и одежда, я обычно пеку 11-12 коржей. Так что может он по затратам и не дорогой, но по времени очень долго.
Залізний кіготь• 01 декабря 2023
Крейзи кейк. Сахар вода мука какао раст.масло соль сода уксус. Можно глазурь сверху или сметанный крем, а можно и просто кексик.
Забрала і не сказала• 01 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
Те саме питання, і як його можна їсти не знаю
По темі: бісквітний, медовик, мурашник
Типу якщо я не розумію, як люди їдять Київський, то це не торт?
ХикориДикори• 01 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ні, мала на увазі, що то дійсно не зовсім ’торт’.
Смаки різні, так, написала за себе, бо солодюще і приторне, таке не можу їсти, хоча смаколики солодкі полюбляю)
Иванка Бур• 01 декабря 2023
Ответ дляМурзилка
Кучерявый парень
Мой торт на все случаи жизни. Ещё - три богатыря.
Забрала і не сказала• 01 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
Ну торти різні бувають. Якщо те, що ми розуміємо під класичним тортом, то корж та крем, то чим вафельний не торт?
Інша справа, що він зовсім не бюджетний)
І тут багато хто пише, що Наполеон бюджетний. Але в крем класичного Наполеону входить якісне масло. В мене в рецепті це мінімум 600 грам масла тільки в крем, в мене він точно не бюджетний 😀
заварний look• 01 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ого, 600 грам, це у вас там торт на 5 кг виходить мабуть
ХикориДикори• 01 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тут і питання бюджеткності стоїть)) що можна назвати ’бюджетним’: виріб за 100 грн (що нереально зробити або знайти) чи виріб за 500-800 грн.
Щодо наполеона - можна обійтись більш простим варіантом крему якщо мова про економію.
Не против• 01 декабря 2023
Ответ дляНеначасі
Какие коржи в птичьем с кремом на манке?
Звичайний бісквіт з какао
Неначасі
• 01 декабря 2023
Ответ дляПовітруля
точніший рецепт вдома
Это типа пьяная вишня?
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляИванка Бур
Пачка вишень- це як?
Покупні, пачка вишень без кісточок 400 гр
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляПовітруля
Так, ви вірно зрозуміли)
Не против• 01 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ви розумієте, що манка це пшениця, а пшениця це борошно. Вам хочеться упоротись розбиваючи манку в борошно? Бо саме так там потрібно зробити. А по суті густий заварний крем.
Я би не погодилась, смак відрізняється, та й борошно до такої стоячої густини, як манку, навряд чи вийде заварити. І упорюватись там нема на чому - збила масло і докидаєш заварну масу по ложці, це ж не як 40 років тому, коли міксерів з комбайнами не було, і креми в макітрі вручну розтирали чи збивали вінчиком. )
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
Так, бісквітні торти швидші. Якщо тільки з одним кремом, а не декількома
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
какие вишни вы покупаете и где ?
Вчора в атб взяла, пачка 400 гр 68 грн
Сумка з негодою• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вчора в атб взяла, пачка 400 гр 68 грн
заморозка ?