Неначасі• 01 декабря 2023

Какой из тортов по вашему самый бюджетный?

Может есть собственный рецепт
Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляНеначасі
А чего больше не делаете?
Дуже втомилась, це важка робота без вихідних і свят
Отак виглядав холодильник в звичайний вихідний

Не виправдовуюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
заморозка ?
Так, звісно)
Сумка з негодою• 01 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так, звісно)
дякую.
Жирафовое варьенье• 01 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вафельный
В пересчете на вес вообще не бюджетный, тем более, в АТБ сгущенка подорожала)
Забрала і не сказала• 01 декабря 2023
Ответ длязаварний look
Ого, 600 грам, це у вас там торт на 5 кг виходить мабуть
Та ні, кілограма 2 мабуть.
Це на 2 літри молока. В Наполеоні це ж найважливіше, я вважаю, багато якісного масла.
заварний look• 01 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та ні, кілограма 2 мабуть.
Я навпаки, терпіти не можу масло у кремі, тільки молоко та яйця, масла додаю трішки, щоб було)
Забрала і не сказала• 01 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
Тут і питання бюджеткності стоїть)) що можна назвати ’бюджетним’: виріб за 100 грн (що нереально зробити або знайти) чи виріб за 500-800 грн.

Щодо наполеона - можна обійтись більш простим варіантом крему якщо мова про економію.
Так, звісно, якщо з точки зору економії, то згодна. Можна взагалі робити без масла і буде нормальний торт (мабуть).
Я з точки зору класики 😀
В класичному рецепті має бути багато масла.

Медовик у порівнянні з Наполеон бюджетніше вийде

Забрала і не сказала• 01 декабря 2023
Ответ длязаварний look
Ну це справа смаку, звісно. Я про класику 😀
А так, Наполеон можна робити і зі сгущеним молоком, і зі сметаною, але то вже підвиди)
мадам Везувий• 01 декабря 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Крейзи кейк. Сахар вода мука какао раст.масло соль сода уксус. Можно глазурь сверху или сметанный крем, а можно и просто кексик.
Я и кексиками запекаю в микроволновке и в духовке на противне. Классная штука.
Протру пилюку• 01 декабря 2023
О, Може бите скло? Теж тортом вважається
Бджолина королева• 01 декабря 2023
Наполеон. Читала рецепт, там нічого дорогого. Але так і не приготувала. Трохи руки не з того місця. Та може і наважусь зробити.
КаваЗМолоком• 01 декабря 2023
Акукарача• 01 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вафельный
Якщо купляти еюнормальну згущенку і вершкове масло, то зовсім він не дешевий виходить.
Дншевий то бісквіт і заварний крем або сметана з цукром
Папина дочка• 01 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та ні, кілограма 2 мабуть.
Та які ж 2 кг Наполеон, якщо у вас лише молоко+ масло вже 2 кг 600 грами?))
Забрала і не сказала• 01 декабря 2023
Ответ дляПапина дочка
Молоко випаровується, коли крем довго вариться, але хай буде 3)