Нічна ненажера• 01 декабря 2023

ВПО та реєстрація у гуртожитку

Пропонують проживання у селі, типу гуртожиток, але обов´язкову треба зробити "прописку" так, я правильно розумію, що якщо я зміню адресу реєстрації, довідка ВПО лишиться, а допомогу від держави виплачувати перестануть?
Бабайко• 01 декабря 2023
Я меняла, все ок. Но это было в январе. Почему думаете, что выплат не будет? Опять что-ли изменения какие-то

автор Нічна ненажера • 01 декабря 2023
Ответ дляБабайко
бо мені так сказали у відділі що реєстрацію міста проживання громадян проводить, що як тільки я отримаю реєстрацію на ’підконтрольній’ території, я залишуся без виплат, а це дуже суттєва сума( п´ять тисяч на нас з дитиною)
автор Нічна ненажера • 01 декабря 2023
’змінити адресу реєстрації’ це я про отой штамп у паспорті, а не про адресу реєстрації ВПО
Бабайко• 01 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ааа, все. Я думала, что имеете ввиду типа просто адрес впо поменять. А так - да. Если прописка на территории, которая не входит в список, то прощайте выплаты впо
babich_2903• 01 декабря 2023
Тут взагалі не зрозуміло, що з тими виплатами буде.З лютого багото кому відмінять
автор Нічна ненажера • 02 декабря 2023
Ответ дляbabich_2903
І то вірно