Яжбоматуся• 01 декабря 2023
Подарунок подрузі. Порадьте по ситуації
Дружим 3-4 роки.
Я,коли йду до неї на день народження, або запитую що їй подарувати, або несу гроші.
Вона приносить подарунки, які сама обирає для мене.
Недавно був мій ДН, вона в цей день була на роботі. Коли зателефонувала привітати, сказала, що на днях хоче забігти. Прийшла десь через 3 тижні. Я готувалася, щоб її достойно зустріти.
Її подарунок - це елемент інтерєру, який я ніколи б не хотіла мати і коробка цукерок (хоч вона знає що я на спеціальному харчуванні, бо худну). Подарунок на наступний день викинула, бо він займав багато місця і не потрібен мені.
І от в неї день народження. Я тепер теж хочу їй щось подарувати непотрібне. Хай воно буде гарне, але непотрібене. Але там буде багато гостей, щоб мені не соромно було дарувати. Порадьте, будь-ласка.
Їй 29 років, бюджет 1000 грн.
Тільки будь-ласка, без моралі, по темі
Їй 29 років, бюджет 1000 грн.
Тільки будь-ласка, без моралі, по темі
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Треба було її подарунок не викидати, а передарувати.
Там таке що не передаруєш... Сказала чоловіку хай собі в гараж забере, то сказав що там і так багато сміття, не треба йому
Allein74999• 01 декабря 2023
Мне как-то подарили антикварные часы, такие, как на камин ставят. Камина нет и всунуть их некуда и веер китайский на пол стены. Я б не отказалась от катаны)))
В сувенирках зайдите - такого хлама вагон
Не пириживай• 01 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Ну подрузі воно точно подобається.
Смажена полуничка• 01 декабря 2023
Люблю кофе. Вот сотрудница на ДР подарила что-то типа турки, но большое, несуразное и не могу понять с какого материала, никаких обозначений нет.
Стоит в запаяной упаковке.
Сэкономить вам 900 грн ? Я вам бесплатно отдам. Оплатите только НП 100 грн или сколько там.
Ещё подарите ей упаковку ирисок, пусть потом тратиться на стоматолога.
Стоит в запаяной упаковке.
Гірчинка• 01 декабря 2023
Лучше, чтоб жалко было выкинуть, но... Книга. Подарочное издание. По этикету или еще что. Или кулинарная красивая книга с красивыми картинками и бестолковыми рецептами.
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Стоит в запаяной упаковке.
У неї якась крута кавомашина і спеціальна кава до неї
І саму каву мені буде соромно таке дарувати при всіх
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляДолькиКабана
Принестите большого гнома из Юска
У неї є діти, то це може бути корисно
А мені потрібна річ, як вона мені подарувала. Щоб гроші коштувала і була непотрібною
НЛОша• 01 декабря 2023
Погодная станция, набор для пикника, сейчас ещё вспомню что нам дарили ненужного🤣🤣
ДолькиКабана• 01 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
У неї є діти, то це може бути корисно
Набор для вышивки (если не вышивает )
Картину по номерам (если не рисует )
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
У неї є діти, то це може бути корисно
Ви точно подруга?
Своего не предлагать• 01 декабря 2023
Ви хочете її ’провчити’?
Ви впевнені, що вона вам обирала подарунок навмісне непридатний для використання?
Можливо вона з тих, дивних людей, що люблять дарувати ’корисні’ чи ’красиві’ речі на свій смак, якого немає...
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2023
Я б подрузі не хотіла помститись. Інакше вона не подруга і я теж.
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви хочете її ’провчити’?
У мене є така приятелька. Вона реально таке любить і тому дарує.
Тут варіант або прямо сказати, що я таке не люблю, або приймати мовчки
Своего не предлагать• 01 декабря 2023
Я просто з тих людей, які вже обирають від душі, якщо йдуть на свято.
Якщо ж людина неприємна або НЕдруг, то й іти на ДР не варто)
Своего не предлагать• 01 декабря 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
І у мене досвід з дитинства. У мами була подруга, яке дуужеее дивні речі дарувала. Але реально вона купувала завжди все таке в 3 екземплярах: собі, своїй сестрі і подрузі (моїй мамі). Це завжди було весело - розбирати її подарунки, але ми сміялись по-доброму, не ображались ніколи на неї)
Мир Мир Мир!• 01 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
От і я не розумію, нащо мстити.
Людина ж неизі зла таке подарувала.
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви хочете її ’провчити’?
Так, вона дарує і щиро вірить в те, що це супер класний подарунок. І грошей не шкодує на нього. Але мені не потрібні ці речі. І навпаки, я б буже собі багато чого б хотіла і не можу дозволити дешевшої вартості. І далі хочу... То чому я запитую у неї що б їй хотілось, вона мені скидує посилання, я приходжу з цими подарунками, а вона так не робить(((
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Людина приємна, у нас все добре в усіх планах. Тільки з подарунками дивна ситуація
Своего не предлагать• 01 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
То і ви так робіть!
А їй не даруйте непотріб. Вона все одно ваш натяк не зрозуміє.
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
От і я не розумію, нащо мстити.
Людина ж неизі зла таке подарувала.
Так і я не зі зла... Думала, вже подаривати дуже красивий набір шапка і рукавички (знаючи, що вона не носить шапки). Але він поза моїм бюджетом.
a.ostroverh• 01 декабря 2023
А язык из попы достать перед др и написать что-то типа ’Маша, можешь меня порадовать этим подарком’ и дальше ссылка слабо?
Ну такая себе вы подруга
Не подруга
Ну такая себе вы подруга
Не подруга
Яжбоматуся
• 01 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
То і ви так робіть!
Так я ї хочу так. Обираю гарний подарунок, який не соромно подарувати. Але не прям потрібну річ
Своего не предлагать• 01 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Тут я мала на увазі, що напередодні власного ДН писати їй, що саме ви хочете)) щоби не було рогів-вішаків)