Сонячний зайчик• 01 декабря 2023
Постійні переживання
Допоможіть 🫣
Вагітна вдруге, перша вагітність закінчилась викиднем на 11 тижні ( більш всього через фіз навантаження, точної причини не знайшли)
Зараз 7 тижнів, в голові постійна тривога, десь шось кольне - заболить , я вже починаю крутити найгірші сценарії 😬
Не вдається справитись з тривогою, постійно ніби очікую шось погане. До лікаря в понеділок, не можу дочекатись, щоб перевірити чи все добре.
Може хтось був в подібній ситуації , дякую за відгуки)
Сонячний зайчик
• 01 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
а дуфастон вам назначили ?
Інжеста тільки
Глаголиця• 01 декабря 2023
Дякувати Богу, у такий сітуаціі не була, але у сестри чоловіка був викидень на 4 місяці.
Лікарі так і не сказали чому так сталося.
Друга вагітність племінник народився, третя племінниця. Легкі вагітності та пологи.
Чому тоді так сталося так і не зрозуміло.
То і Вам бажаю легкої вагітності і щоб все було добре)
А головне, намагайтеся не хвилюватися, бо Вам не можна)
Нульовий сантиметр• 01 декабря 2023
Ооо це я, зараз на 36 тижні і все одно нічого не змінилось, одразу купуйте доплер, слухати серцебиття, дуже заспокоює, я по сей день кожного дня слухаю серцебиття. Намагайтесь все таки «мислі в сторону»
Знаю це дуууже нереально, але потрібно… коли мені геть страшно то я тупо бігла ну УЗД… але це було додатково раза 3…
Все буде у нас добре) я в це вірю ❤️