100%• 02 декабря 2023
Чим нагодувати 7 чол?
Гості прийдуть після роботи, всі голодні , що приготувати на вечерю , щоб супер швидко (на все про все менше години) , смачно і ситно? Яка ваша фірмова страва для вечері? Не доставка готового
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Если єто правда то такая себе ситуация, гости вечером сказали что придут завтра зная что вы на работе???
Ми спонтанно пазли на роботі, сьогодні можна зібратися на 17 і спокійно посидіти, зранку нікуди не потрібно
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Автор, ви вже придумали, в якій ви країні?
Це вона вас такою душнілою зробила чи ви завжди були такою?
І чи є взагалі щось таке, що вам ПІДХОДИТЬ?
А то все не так вам.
Мені придумувати на треба, насправді просте питання, не знаю, чому в людей така дивна лекція
НуКаНаКа• 02 декабря 2023
Рисовая вермишель, пока она три минуты варится, обжаривайте кусочки филе в соевом соусе с медом . Смешиваете и все. За это время кто-то нарубает салат .
IQ 80• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Это у вас странные вводные - небудничная/сосиски, макароны, яичница/ еда на 7 человек, время приготовления - час, готовое не подходит, картошку не предлагать. Стейки и салат- единственный вариант в таком случае
Лепетун• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Так в якій ви країні? Не бачите в упор запитання?)
Лялькодзьоб• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Дізналася вечері, вже часу щось купувати не було
Вечером могли достать мясо или рыбу из морозилки,утром замариновать
Телячі ніжноСті• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Блин, да приготовьте сначала какие-то закуски - бутерброды, нарезки. И займитесь основным блюдом. Нет ничего страшного в том, что оно будет готово позже - гости не чужие люди, должны же понимать, что домашняя еда не появляется по щелчку пальцев, когда человек с работы приходит.
Тем более, есть время спокойно посидеть, а значит, и подождать готовности блюда можно.
Выдумали себе проблему на ровном месте, что прямо к приходу гостей все должно быть готово
Ромашкинная• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Для гостей?
Что не так с картошкой в мундире? Полить маслом и зелень к ней, плюс мясо или рыба какая угодно, соленая.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 декабря 2023
пусть эти 7 человек хотя бы что-то припрут с собой и помогают готовить
Кастрюлька• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Вони прийдуть на вечерю , це нормально поїсти
Ви звечора не можете якихось заготовок зробити? Крила замаринувати, голубців натушкувати, млинців нажарити, чи ви думаєте води підігріти і норм, щоб не готувати, не купляти, все вам не так, купіть мандаринів і 2 л горілки, готувати не треба
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Франція
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Не зберігаю нічого в морозилці
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Ні, ввечері вже магазини закриті , горілку ніхто не п´є
ТебеОноНадось• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Вареники є в слов´янських магазинах , мені туди їхати зовсім не по дорозі. А з чищенням картоплі в мене завжди нелюбов , це занадто довго
а не треба її чистити. купіть красиву з тонкою шкірою. вимийте щіточкою. поріжте як апельсин на ольки. мішвєте зі спеціями , трошки олії і на пергамент чи фольгу на протіень. між нею шматки будь якого м’яса. на 40-60хв в духовку. смачно
ТебеОноНадось• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Я величезні магазини поруч , всі види м´яса, риби - без проблем , просто не знаю, що приготувати
якщо фінансово не обмежені і є гриль, то купіть м’ясних і рибних стейків, овочів на салат і смачний свіжий хліб.
Не виправдовуюсь• 02 декабря 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ну мы ж не знаем ,что у вас есть
Картошку можно почистить утром ,пельмени можно купить
Я еще быстро готовлю пасту с тунцом
Пасту карбонару супершвидко і салат
Миллениалка• 02 декабря 2023
Ого. На восьмой странице так ничего и не решили?)))) За это время можно было уже на целую дивизию наготовить
Нога на ногу• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Доставку з магазину треба чекати в середньому 3 год, чищену картоплю вони не доставляють
картошку чистить 10 хв. а у вас он 3 години є.
ТРОЛЯКА.
Та не реву я• 02 декабря 2023
Кожен з собою най приносять. Хто салат хто млинці хто м´ясо готове
Лепетун• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Франція
Чому вам не підходить жоднісінький варіант з вище запропонованих на 8 сторінках?
Ви чуда чекаєте?
Чому вам все НЕ ТАК?
Ви чуда чекаєте?
Чому вам все НЕ ТАК?
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Ви чуда чекаєте?
Чому вам все НЕ ТАК?
Ви чуда чекаєте?
Чому вам все НЕ ТАК?
Бо насправді майже нічого не запропонували , крім картоплі і відвертих дурниць
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляНога на ногу
ТРОЛЯКА.
Доставка з магазину працює таким чином, що ви все вибираєте, оплачуєте на касі і далі чекаєте протягом 3-х годин на неї. Якщо замовляти повністю онлайн, то не завжди привозять те , що має бути і вихідні взагалі можна вічно чекати
Лепетун• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Верніться на першу сторінку і перечитайте ще раз. Бо ви душніла ще та..
Лепетун• 02 декабря 2023
Дівчата, починайте пропонувати заново!
Автор не сприймає інформацію окрім картоплі!!!
Лялькодзьоб• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Так никто не знает какие у вас дома продукты
100%
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я ж писала , що жодних, я не роблю запасів
Лялькодзьоб• 02 декабря 2023
Ответ для100%
Не зберігаю нічого в морозилці
Каждый день ходите в магазин?