Чарочка діда• 02 декабря 2023

Существуют ли врачи с красивым почерком?

Интересно, все врачи пишут как курица лапой или у некоторых правда реальный почерк? Вас такое встречалось?
АгатаХристя• 02 декабря 2023
Так буває. Жінки лікарі краще пишуть .А розбірливий і гарний здебільшого в медсестер.
Повітруля• 02 декабря 2023
Нет, таких отчисляют из вуза. 😉
автор Чарочка діда • 02 декабря 2023
Ответ дляАгатаХристя
Самі придумали?
АгатаХристя• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Самі придумали?
Ні. Стикалася особисто
GaleTTa• 02 декабря 2023
Если честно я ходок по врачам с огромным опытом, особенно благодаря сыну. Но ни разу не попадался такой криворукий врач, всё всегда писали понятно. А в частных клиниках вообще кайф, набирают на компе и распечатывают всё
Білий Лосик• 02 декабря 2023
Так. Я)))
KROX@• 02 декабря 2023
Мне как-то выписали рецепт. Только в четвертой аптеке смогли прочитать название.
Блиск думки• 02 декабря 2023
Да, мне встречались врачи с хорошим почерком
Чарівна патика• 02 декабря 2023
Так, є такі, але мало
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
Так, є такі, але мало
Це лікар? Це якийсь психолог писав, вони не лікарі
автор Чарочка діда • 02 декабря 2023
Ответ дляЧарівна патика
Так, є такі, але мало
Ви вважаєте це гарний почерк?
автор Чарочка діда • 02 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
З яких пір психотерапевти не лікарі?
Добрая свекровь• 02 декабря 2023
Нет, это входит в базовый курс в медине
Ума Палата• 02 декабря 2023
недавно по телеку видела, что существует укр. общество, которое называется как-то типа ’Врачи с разборчивым почерком’. там суть не только в почерке, но и в разъяснении пациенту диагноза, причин его заболевания, механизма развития болезни.
А поговорить?• 02 декабря 2023
Є знайома офтальмолог з каліграфічним почерком
Чарівна патика• 02 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Це гастроентеролог про важливість психологічного стану для здоровʼя кишківника
Чарівна патика• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Ви вважаєте це гарний почерк?
Для лікаря- так
хутряна володарка• 02 декабря 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Нет, это входит в базовый курс в медине
Дві дочки вчаться на лікаря. Почерк стає у обох дедалі більш професійний. Хотя і раніше не був особливо гарним, а вчилися відмінно.
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
З яких пір психотерапевти не лікарі?
З тих, що я пишу про психолога. Чи вам заспокійливе не допомагає? Так, я подумала про психолога, а психологи не лікарі. Маю право помилятися щодо визначення фаху за почерком. А чого ви нервово кидаєтесь?
автор Чарочка діда • 03 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Психологи і психотерапевти—це одне й те саме. Ви спочатку б дізналися, під одразу токсичність показувати
автор Чарочка діда • 03 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я вас слово, ви мені 10
Добрая свекровь• 03 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Не одне й те саме. Психотерапевт - це людина з професійною освітою, яка має право виписувати рецепти
КаРаКаТиЦа• 03 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Хто б казав про ’спочатку дізналися’
Ви хоч тепер погуглили? Вибачень від вас, нетоксичної, звісно ж, не буде.
КаРаКаТиЦа• 03 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Я вас слово, ви мені 10
Це ви таким чином кількість слів набираєте?
автор Чарочка діда • 03 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Хто б казав про ’спочатку дізналися’
Які мають бути вибачення? Ви накинулись на мене, а не я
КаРаКаТиЦа• 03 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Та звісно, ви сплутали психолога з психотерапевтом, це було перше, потім звинуватили у необізнаності - це другий раз. Я іншого і неочикувала.
автор Чарочка діда • 03 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не написано, що психолог—не лікар
КаРаКаТиЦа• 03 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Не написано, що психолог—не лікар
І що? Вас далі Гугл нікуди не ’пускає’? Відзеркалю вас: не написано що лікар.
Психологи випускаються з будь якого вищу: педагогічного, технічного, пожежного, економічного.... Будь де можна найти цю спеціальність, а деякі тільки курси проходили і вже ’психологи’