Заместитель Анонима• 02 декабря 2023
Ставлення до клієнтів магазину jysk, купили стелаж на свою голову
Писала тут про стелаж за 5500 гривень із jysk, який виявився із токсичним сильним запахом. Стелаж винесено із квартири, але у спальні стоїть вже 3 дні цей самий запах не дивлячись на відкрите вікно.
При зверненні на їх номер підтримки вони забирати меблі відмовилися, сказали мені ’приносіть у магазин, можливо, буде зроблено повернення’. Можливо! Щоб було зрозуміло я жінка 50 кг, стелаж важить десь 24кг, до jysk більше 1 км. У мене було отруєння токсичними парами від цих меблів, і вони мені пропонують нести його у магазин і дихати ним. Але не суть.
Суть в тому, що робітники jysk відмовляються відповідати, які речовини можуть бути в складі стелажа, щоб хоча б зрозуміти, що це таке. Бо воно саме не вивітрюється ні на грам вже третій день, більше того, запах перекинувся на інші меблі спальні (вже йде сморід від старого комоду, столу із ікеі, підвіконня). Впевнена, що це треба чимось мити, бо так не пройде, але щоб знати чим, треба хоча б розуміти, це лак чи фарба чи формальдегідна смола.
Таке враження, що в jysk самі не знають, що за меблі у них продаються, з яким складом і як можна нейтралізувати токсичні пари.
Нам відповідають, що ’ запах це нормально, просто провітрюйте приміщення, де знаходиться стелаж’. Але ми не можемо вивітрити квартиру, при тому, що стелажу в квартирі вже нема.
У нас навіть не питали, на що воно схоже, не пропонували приїхати подивитися, що це таке, явно ж якась бракована партія, її треба ліквідувати. Але їм норм, вони збираються продавати цю отруту далі.
Скільки ми купували меблів, і дешевших у тому числі, у такій ситуації перший раз, і навіть не так важливо саме повернення, як те, що у квартирі зараз страшно проживати, а у спальні взагалі не можна знаходитися.
У магазині jysk брали товари не перший рік, чогось думала, що jysk лояльний до клієнтів, але ця ситуація за межами мого розуміння
Фізик-ядерщик заочно• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Думаю, однієї полиці буде достатньо
то треба майстра викликати ,щоб розібрав )))йому заплати, а потім ще за експертизу
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
На сутки на проветривание .
Вы себя больше накрутили
Воно вже три доби вивітрюється, нічого не змінилося
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляinna.inna
люди в відгуках пишуть таке саме що ви описуєте..співчуваю вам.
не знаю це ваша модель чи ні.
але я юск не люблю,маю звідти стеллаж,комод,ліжко.
якість товару гівно.
ікея набагато якісніша.
не знаю це ваша модель чи ні.
якість товару гівно.
ікея набагато якісніша.
Так, це він, на жаль, ми не дивилися відгуки до купівлі
Джонсонюк• 02 декабря 2023
Ответ дляЛгин
Ну вы же понимаете, что по законам физики такого быть не может? Или в вашей квартире законы физики не работают?
может соседи что красили? у меня штын стоял когда-то от соседей
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 декабря 2023
Если бы у Вас было мед. подтверждение, что отравление от мебели, то это существенно. А так это просто балачки.
Секс-Бомба• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ми мили підлогу вже три рази, нічого не змінилося. І кімната провітрюється вже третю добу з вікном навстіж
Хто це - ми?
І з ким ви виносили той стелаж в коридор? Бо ви теж писали ’ми винесли’.
От беріть оцього ’ми’ і в магаз.
А взагалі дуже дивна ситуація. Отруєння без заключення. Дихати не можу, але хай стоїть в загальному коридорі. Сусідів спитали? Попередили? Що отрута під носом стоїть. Виходить, що самостійно берете на себе таку відповідальність, хоч самі й отруїлись. Три дні збираєтесь ще тільки все вимивати... Коротше, тема безглузда. Ви не відповідаєте на конкретні питання, лише високопарно торочите про отруєння і загрозу здоров´ю. І нічого з цим не робите конкретно. Вам просто треба аудиторія
От беріть оцього ’ми’ і в магаз.
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
Автор, то ваші проблеми, як нести і чим дихати. Не зрозуміло, ви хочете зробити повернення і щоб вони приїхали самі забрали, чи що?
Якщо б ви отруїлися їжею і звернулися у ресторан, щоб це повідомити, вам було би приємно, якщо б вам сказали ’нічого не знаєм, то ваші проблеми’
Снегурочко• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
зате як продавати товари, шкідливі для здоров´я, то це норм
Може у вас ковид и дерево вам пахнет формальдегидом? У всех нормально, а специально вам мебель с формальдегидом продали.
Свас в шоке• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну спробуйте якісь поглиначі запахів
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляinna.inna
тю,та нехай
можуть самі зайти на сайт юск,там відкриті відгуки.
дивно що вони їх не видаляють.
ми писали відгуки, їх не опублікували
Ананомчикус• 02 декабря 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Що саме ви хочете? Конкретно? Щоб вони приїхали? Щоб самі забрали? Щоб вимили вам квартиру? Щоб компенсували моральні збитки?
Що саме ви хочете, ви визначились?
Намвсі питання відповідь ТАК))
Секс-Бомба• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Покажіть заключення про отруєння! Бо інакше це чистої води наклеп
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
автор не лежить з отруєнням
автор не хоче повернути товар
автор не хоче зустрітись з продавцем
автор мутить щось явно і вже навіть тут забрехалась
автор не хоче повернути товар
автор не хоче зустрітись з продавцем
Ми звертались у jysk, про що я написала ще самим першим повідомленням. І звертались не один раз
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
ви зовсім порадниць за ідіоток маєте?
Не зрозуміла
Пушкининиана• 02 декабря 2023
У мене їх шефа та комод
Нічого не пахло
Пішла нюхнула-нічим не пахне зовсім
Нічого не пахло
Пішла нюхнула-нічим не пахне зовсім
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ для3@йk@
Ну так почему мебель еще не возвращена в магазин? Чего ждёте?
Я не можу 24 кг туди донести, і воно ж має запах, тому поки що стоїть за межами квартири
LoveYouOrNot• 02 декабря 2023
В Юску не все хороше, згідна.
Стільчик комп´ютерний мені підійшов, стійка для одягу ок, різні декори супер, подушки класні. А от мені чоловік подарував рушник - облазив сильно, ще й червоний. Фу.
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
ще раз, по буквах: п-о-в-е-р-н-і-т-ь т-о-в-а-р в м-а-г-а-з-и-н
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ для3@йk@
Мастер в носках был?
Я как-то после носков знакомого отца вымывала два дня полы и ковры пришлось чистить
Не думаю, що такі коментарі, як ваш, тут доречні, я можу відрізнити хімічний їдкий запах від чогось інакшого
Кава з адреналіном• 02 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Как хорошо что я не купила у них одеяло, а то была на старте уже
))) у мене три ковдри із юска яким років три, при чому тут текстиль до стелажу Автора
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
так в юск повернути не проблема, вони спокійно приймають назад.
не була б така проблема, якщо б це була просто неякісна річ, або якби воно важило менше. Або якби було авто, але в авто таке теж небезпечно класти, можна потім не вивітрити
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
на сайті юску є вся інформація. І цю тему не забудьте скинути зі своїми наклепницькими постами
ну так ми туди і дзвонили за номером, він один для всіх
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
ще раз: як везли з магазину - важило менше?
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
А це їх проблеми?
Так, це проблема магазину, що вони продають шкідливі для здоров´я товари
Секс-Бомба• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Воно має запах, нести його ви відмовляєтесь через страх знову надихатись, саме тому поставили сусідам під ніс) у фактично теж закритому приміщенні) залізна логіка. Не боїтесь, що вони теж звинуватять вас у отруєнні? Але вже свідомому. Оце вже трошки веселіше, ніж ви зараз закидає е юску
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Щодо токсичності це ще треба довести
Мені не треба собі щось доводити, я вже впевнилась, що воно так
Кава з адреналіном• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тим, хто намагається тут іронізувати чи писати приколи: якби ви купили такий товар із запахом і ви чи ваша дитина отруїлися цими парами, то думаю, було би вже не до приколів
Якщо вас не влаштовує товар, повертайте його в магазин, ви якась дивна, зібрали ’токсичні’ із ваших слів меблі, такі токсичні що капець, але якимось чином зібрали, хоча це не одна секунда і почувши запах могли відразу їх повернути, а тепер хтось має їх безкоштовно розібрати і завести в магазин, це називається хитропопістю)))