Заместитель Анонима• 02 декабря 2023

Ставлення до клієнтів магазину jysk, купили стелаж на свою голову

Писала тут про стелаж за 5500 гривень із jysk, який виявився із токсичним сильним запахом. Стелаж винесено із квартири, але у спальні стоїть вже 3 дні цей самий запах не дивлячись на відкрите вікно.
При зверненні на їх номер підтримки вони забирати меблі відмовилися, сказали мені ’приносіть у магазин, можливо, буде зроблено повернення’. Можливо! Щоб було зрозуміло я жінка 50 кг, стелаж важить десь 24кг, до jysk більше 1 км. У мене було отруєння токсичними парами від цих меблів, і вони мені пропонують нести його у магазин і дихати ним. Але не суть.
Суть в тому, що робітники jysk відмовляються відповідати, які речовини можуть бути в складі стелажа, щоб хоча б зрозуміти, що це таке. Бо воно саме не вивітрюється ні на грам вже третій день, більше того, запах перекинувся на інші меблі спальні (вже йде сморід від старого комоду, столу із ікеі, підвіконня). Впевнена, що це треба чимось мити, бо так не пройде, але щоб знати чим, треба хоча б розуміти, це лак чи фарба чи формальдегідна смола.
Таке враження, що в jysk самі не знають, що за меблі у них продаються, з яким складом і як можна нейтралізувати токсичні пари.
Нам відповідають, що ’ запах це нормально, просто провітрюйте приміщення, де знаходиться стелаж’. Але ми не можемо вивітрити квартиру, при тому, що стелажу в квартирі вже нема.
У нас навіть не питали, на що воно схоже, не пропонували приїхати подивитися, що це таке, явно ж якась бракована партія, її треба ліквідувати. Але їм норм, вони збираються продавати цю отруту далі.
Скільки ми купували меблів, і дешевших у тому числі, у такій ситуації перший раз, і навіть не так важливо саме повернення, як те, що у квартирі зараз страшно проживати, а у спальні взагалі не можна знаходитися.
У магазині jysk брали товари не перший рік, чогось думала, що jysk лояльний до клієнтів, але ця ситуація за межами мого розуміння
автор Заместитель Анонима • 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Була вчора майже 2 години в юску - нічого не воняє і зараз
Я не кажу, що там всі меблі такі, але нам і ще деяким людям продали отаке токсичне. Ви так само можете купити неякісне
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Були випадки, коли jysk забирав товари сам
брехня
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Викликали майстра, який збирав
ви зовсім порадниць за ідіоток маєте?
Ответ дляВот Она Я
Того і замовляємо меблі у мебляра.
Колись купили «щастя-шафу» з Юска…задихнутися можна було, ще й воно таке все тоненьке, царапини з’являлися швидко.
З того часу оплачую вищу ціну і отримую якісні меблі, вони і на вигляд кращі, петлі якісні і т д
От саме такий запах, що можна задихнутися
Ответ дляЛамборджини
Я більше схиляюсь до думки. що автор стелаж помила якоюсь хімією, а тепер намагається зіпсутий товар втюхати назад магазину
Ні, це не так
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
При зборці запах почався, поки була просто відкрита коробка нічого не пахло. Підозрюю, що це саме через полички стелажа, а не бокові штуки.
Бо запах почався, коли майстер виклав перші дві полички на підлогу
не видумуйте
3@йk@• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну так почему мебель еще не возвращена в магазин? Чего ждёте?
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А зачем его мыть?
ну не мити, а протерти - суть не міняється
3@йk@• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мастер в носках был?
Я как-то после носков знакомого отца вымывала два дня полы и ковры пришлось чистить
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
а я просто до того ,що він нууу дуже їй не сподобався або знайшла варіант краще і мутить
так в юск повернути не проблема, вони спокійно приймають назад.
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я хотіла собі стелаж, але цей випадок мене налякав, тому поки що буду жити без стелажа
Пампушечка• 02 декабря 2023
Вы интересная женщина.
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не підкажете, де центральний офіс? я б туди написала
на сайті юску є вся інформація. І цю тему не забудьте скинути зі своїми наклепницькими постами
Пампушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я зараз, по-перше, не знаю, як 24 кіло по слизькій дорозі туди віднести, воно ж ще в зібраному вигляді, а, по-друге, від нього токсичний сморід, який доведеться нюхати.
І справа зараз більше в тому, як із спальні вивести цей жах
А це їх проблеми?
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У вас есть заключение экспертизы? Или это ваше субъективное мнение?
Це об´єктивна наявність сильного їдкого запаху і погіршення самопочуття через меблі
Пампушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Щодо токсичності це ще треба довести
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляinna.inna
люди в відгуках пишуть таке саме що ви описуєте..співчуваю вам.
не знаю це ваша модель чи ні.
але я юск не люблю,маю звідти стеллаж,комод,ліжко.
якість товару гівно.
ікея набагато якісніша.
маленьке ’але’ - пишуть, що запах був відразу.
Ответ дляЛгин
Вам чтобы пол помыть и проветрить - нужно заключение из хим лаборатории?
Ми мили підлогу вже три рази, нічого не змінилося. І кімната провітрюється вже третю добу з вікном навстіж
Лгин• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну вы же понимаете, что по законам физики такого быть не может? Или в вашей квартире законы физики не работают?
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ні, це не так
угу, угу))) то чим протирали?
Накладні мюслі• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
автор не лежить з отруєнням
автор не хоче повернути товар
автор не хоче зустрітись з продавцем
автор мутить щось явно і вже навіть тут забрехалась
Ні, то ви неуважні)
Свас в шоке• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Авторе, вам сюди!
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ні, то ви неуважні)
я якраз уважна. Бо якби автор хотіла все перечислене, то давжно вже з комодом була б в магазині. Так що це ще треба добре подивитись, хто тут неуважний
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Авторе, вам сюди!
думаєте, експерти розберуть комод і віднесуть в магазин?
Свас в шоке• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Думаю, однієї полиці буде достатньо
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Думаю, однієї полиці буде достатньо
за одну полицю автору юск гроші не поверне і по комод не приїде)))
Лгин• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Думаю, однієї полиці буде достатньо
А кто за это заплатит?
Свас в шоке• 02 декабря 2023
Ответ дляЛгин
А кто за это заплатит?
Автор хоче докопатись до істини, не просто повернути
Хто замовляє, той і платить
Фізик-ядерщик заочно• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
ось ,ви просто побачили у складеному вигляді ,що він займає забагато місця і краще без нього .Звідси і всі нерви .Вертайте і плата за доставку буде ваша наука за погану візуалізацію
Лгин• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Хто замовляє, той і платить
Она отвезти назад за свой счёт не может, а вы про экспертизу...