Заместитель Анонима• 02 декабря 2023
Ставлення до клієнтів магазину jysk, купили стелаж на свою голову
Писала тут про стелаж за 5500 гривень із jysk, який виявився із токсичним сильним запахом. Стелаж винесено із квартири, але у спальні стоїть вже 3 дні цей самий запах не дивлячись на відкрите вікно.
При зверненні на їх номер підтримки вони забирати меблі відмовилися, сказали мені ’приносіть у магазин, можливо, буде зроблено повернення’. Можливо! Щоб було зрозуміло я жінка 50 кг, стелаж важить десь 24кг, до jysk більше 1 км. У мене було отруєння токсичними парами від цих меблів, і вони мені пропонують нести його у магазин і дихати ним. Але не суть.
Суть в тому, що робітники jysk відмовляються відповідати, які речовини можуть бути в складі стелажа, щоб хоча б зрозуміти, що це таке. Бо воно саме не вивітрюється ні на грам вже третій день, більше того, запах перекинувся на інші меблі спальні (вже йде сморід від старого комоду, столу із ікеі, підвіконня). Впевнена, що це треба чимось мити, бо так не пройде, але щоб знати чим, треба хоча б розуміти, це лак чи фарба чи формальдегідна смола.
Таке враження, що в jysk самі не знають, що за меблі у них продаються, з яким складом і як можна нейтралізувати токсичні пари.
Нам відповідають, що ’ запах це нормально, просто провітрюйте приміщення, де знаходиться стелаж’. Але ми не можемо вивітрити квартиру, при тому, що стелажу в квартирі вже нема.
У нас навіть не питали, на що воно схоже, не пропонували приїхати подивитися, що це таке, явно ж якась бракована партія, її треба ліквідувати. Але їм норм, вони збираються продавати цю отруту далі.
Скільки ми купували меблів, і дешевших у тому числі, у такій ситуації перший раз, і навіть не так важливо саме повернення, як те, що у квартирі зараз страшно проживати, а у спальні взагалі не можна знаходитися.
У магазині jysk брали товари не перший рік, чогось думала, що jysk лояльний до клієнтів, але ця ситуація за межами мого розуміння
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ для3@йk@
Фото из коридора сделайте со стеллажом нам
Нам це кому саме і що ви хотіли б побачити
Кава з адреналіном• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Читала вчора відгуки на товари по форумах, то бачила на штори відгуки, що у людей був також хімічний запах фарби від штор, тому текстиль також треба перевіряти
Все потрібно перевіряти, у будь якому магазині, у мене є фіранки із льону, звичайні фіранки, ніяких хімічних запахів. Автор у вас був час перевірити запах коли вам меблі збирали, якби він був такий жахливий, ви би цей стелаж не зібрали, так не буває тут запах терпимий, а тут капець який токсичний. мені здається вам жаль грошей на розібрати і доставити, і понесло овно який юск поганий, так якість там дорівнює ціні, ви не морений дуб замовили, а хімічну тирсу, в таких меблях Завжди наявний запах)
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляInnusik_K
Автор, а вы не беременны?
Не тільки я чую запах, якщо ви про це
Кава з адреналіном• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ми його вручну несли з магазину, воно було дуже тяжке, ледве донесли. Але ж в коробці хоча би, проте дуже важке
))) економим на доставці, ну розбирайте і несіть назад
Звоночек• 02 декабря 2023
А які у них правила повернення? Немає варіантів доставки? Відгуки про запах дійсно є. Чесно кажучи, я, як людина чутлива до різких запахів в перший же ж день тягла б його назад. Є вантажні таксі, наприклад. Так, будуть зайві витрати, але ж мова про ваш комфорт.
3@йk@• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А как вы несли к себе?
Вернуть можете в течении 2-х лет, снег как раз растает.
Стеллажи икеи и юска легко собираются-разбираются за полчаса, проверено не один раз лично.
Но кажется смысл темы в другом..
Коли ми несли, дорога не була слизька. Це раз
Від того, що його розбереш, вага не зміниться, а кількість предметів навпаки збільшиться. Це два
Розбирати я його не буду, щоб оті пари вдихати. Це три
Для драки• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Воно вже три доби вивітрюється, нічого не змінилося
Ну серйозно, як таке можливо, якщо ви винесли стелаж в коридор, тобто усунули джерело запаху, від чого третю добу тримається запах?
Я не виправдовую Юск, але не може в кімнаті смердіти стелаж, якого там давно немає.
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Не думаю, що коли немає грошей на доставку і людина сама щось несе з магазину, то це смішно
Снегурочко• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
то вам так хотілось купити з запахом, що ви пішли туди після тих отзовів?
Кава з адреналіном• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Смішно коли ця людина намагається свої витрати перекинути на інших, а саме цим ви зараз займаєтесь, вам жаль грошей і починається драма.
Вакцениро Вона• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Разбирать не будете, дышать не будете, нести не будете.
Что вы будете? Кроме как мозги клевать
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
От ті, хто пише про повернення, ви розумієте взагалі у чому зараз проблема? Стелаж мені зараз дискомфорт не доставляє, бо ми його винесли з квартири. Дискомфорт доставляє запах їдкий у спальні, який взявся від стелажу, поки він там стояв
І якщо я навіть поверну стелаж сьогодні чи завтра, квартира у мене не вивітриться
Звоночек• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Може тоді визвати клінінг? Вони роблять таку обробку.
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Він пропах інші меблі, а ще ламінат, на якому збирали той стелаж, і ламінат мили три рази. Воно не відмилося, це або хімію якусь треба використовувати, або чимось відпарювати все у спальні. Ще папка з документами поглинула запах, може, ще якi речі
Снегурочко• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
У нас же зараз нема як такої санепідемстанції, якщо б була державна організація, то можна було би викликати. На сайті держ спожив служби нема змоги створити електронне звернення
Вы собрали мебель. Возврат по причине 14 дней цвет не понравился уже не возможен по закону. На экспертизу вы отвозите за ваш счет. Экспертизу делаете за ваш счет. Если результат покажет токсичность, то только тогда вам вернут деньги.
Для драки• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я це чую, що запах просочився на комод, стіл, підвіконня і на ламінат, де виконувалася зборка
Як таке можливо? Ну ви серйозно? Запах просочився з стелажу в ламінат? Я все більше схиляюся до того, що ви чимось незрозумілим помили ці речі і тепер відчуваєте той запах.
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Ці відгуки я читала вчора, а не до купівлі стелажу
Снегурочко• 02 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А как вы несли к себе?
Но кажется смысл темы в другом..
И мне кажется. Что это заказная тема обосрать Юск.
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Мені дуже жаль грошей, витрачених на стелаж, на зборку стелажу, а ще не знаю, чи вдасться вивітрити комод, наприклад, який перейняв запах стелажу. Може ще й комод доведеться у коридор виносити
Файна дівка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
ні, це саме через стелаж. Ми його винесли в загальний коридор, запах тепер і в коридорі
Відведіть у магазин, нехай там воно смердить. Можливо тоді якось будуть розбиратись що ж воно так смердить.
Пампушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мені не треба собі щось доводити, я вже впевнилась, що воно так
А ви до чого? Якщо хочете висувати якісь претензії магазину, то мають бути доведені факти.
Самоучка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ага, і ламінат теж прийдеться розбирати, в коридор виносити ((
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Что вы будете? Кроме как мозги клевать
Вас хтось змусив силою читати мій відгук? Можливо, вам просто байдуже на якість меблів, на відгуки про меблі, то це ваше право
Джонсонюк• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я не можу його зараз туди віднести, а jysk забирати відмовляється, тому поки що стоїть за межами квартири
ну то нюхайте
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Можна повернути по причині неналежної якості товару
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Стелаж, коли його збирали, лежав прямо на ламінаті. Тому не дивно, що там запах, а комод і стіл теж дуже близько знаходилися
Кава з адреналіном• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Жаль, далі що? Можете замовити експертизу і в суд звернутися по результатам. І якщо не має джерела запаха то будь які запахи зникають, у вам, можливо вже психологічно цей запах переслідує, якби все було б так жахливо, вы б його не зібрали, впали в момент відкрили коробку
Снегурочко• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
То це потрібно спочатку довести. Документи на руках мають бути. А у вас ще й комод провонявся. Вам і стелаж і комод тепер потрібно на експертизу вести.