Tinatin123• 02 декабря 2023

Інститут УІКПТ

Нужно ваше мнение. Хороший институт?
valentyn_a• 02 декабря 2023
розшифруйте
zhara• 02 декабря 2023
Не за адресою ви звертаєтесь. Ви дісно вважаєте компетентною думку тих, хто не розуміє цю абрівіатуру? Навіщо вам КПТ взагалі? Гроші на навчання великі, а доказових методів зараз є багато інших.
maggymys• 02 декабря 2023
Ответ дляzhara
А який доказовий метод потребує менше грошей на навчання?
автор Tinatin123 • 02 декабря 2023
Ответ дляzhara
Звертаюсь до тих, хто компетентентний у даному питанні.
Я психолог і планую вивчати напрямок терапії. Там ще не такі великі гроші, як ви вважаєте.
автор Tinatin123 • 02 декабря 2023
Ответ дляmaggymys
Мабуть гельштат 😂
zhara• 02 декабря 2023
Ответ дляTinatin123
За моїми даними 15 тисяч за навчальний модуль. Як на мене не дешево.
zhara• 02 декабря 2023
Ответ дляTinatin123
Мабуть гельштат 😂
в тому числі. Психоаналіз також.
автор Tinatin123 • 02 декабря 2023
Ответ дляzhara
25 тис грн за півроку, я таку інформацію читала на їхньому сайті
zhara• 02 декабря 2023
Ответ дляTinatin123
Подивіться ще крім оплати які умови сертифікації. Зараз ЄАП запровадила наче ’кандидат у психотерапевти’, треба цікавитись. Я не працюю у КПТ, точно не підкажу.
автор Tinatin123 • 02 декабря 2023
Ответ дляzhara
А ви в якому напрямку працюєте?
zhara• 02 декабря 2023
Ответ дляTinatin123
А ви в якому напрямку працюєте?
Давайте я не буду на загал це казати.
maggymys• 02 декабря 2023
Ответ дляzhara
в тому числі. Психоаналіз також.
Яка вартість навчання до сертифікованого терапевта у гештальті та ПА? З урахуванням необхідної особистої терапії та супервізій? В уікпт це було 50000 за рік (4 роки) наскільки я знаю.
I R E N• 02 декабря 2023
Навчалася на річній програмі. Задоволена на 100%.
Також проходила короткострокові програми.
Якість викладання на висоті.

В Україні вони єдині сертифіковані.
Ціна як на зараз, то норм.
Знайома навчається символ драмі, то там багато прихованих платежів. Типу 100 годин особистої терапії і тп.
Тут же пишуть на сайті, що все уже включено.
автор Tinatin123 • 02 декабря 2023
Ответ дляI R E N
Якість викладання на висоті.

В Україні вони єдині сертифіковані.
Ціна як на зараз, то норм.
Дякую за відповідь)
автор Tinatin123 • 02 декабря 2023
Ответ дляmaggymys
Щось мені здається, що гештальт та ПА набагато більше виходить за навчання, ніж КПТ.