Ласую колобками• 02 декабря 2023

Посилка зараз заблокована на польській митниці

Доброго дня.
Порадниця, хто стикався з таким за останні 2 тижні?
Їде іграшка для дитини з Америки.

Посередник з викупу з іноземних сайтів зараз повідомив, що статус посилки: перевозиться територією Польщі в Україну.
Орієнтовний час у дорозі: 1 день
Вага: 0.22 kg
І так вже 2 тижні.

Посередник пише, що нічого зробити не може, перевізник також нічого не може вдіяти.

Що робити в такій ситуації?
Хто стикався?
Підкажіть будь ласка.
Вредняжка• 02 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
что то недоговаривает. посылки ходят, все доставляется и через нп и мист.
недавно получила посылку с сша и германии
Не знаю как Мист и НП, но Юкрейниан экспресс такая же ситуация как у автора. Почти 3 недели стоит посылка на границе.

ИзЮмрудная• 02 декабря 2023
Ответ дляВредняжка
не было у меня никаких задержек. все пришло быстро
Вредняжка• 02 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ходит авиа. Море стоит
Куда у вас авиа ходит? Все посылки авиа потом едут из Польши.
автор Ласую колобками • 02 декабря 2023
Ответ дляНевидимка
Таке буває. ЮЕ відправляє посилки не в порядку черги по прибуттю а як їм взбреде. В мене теж ті що приїхали раніше стоять на складі, а ті що пізніше вже доставляються. Що тут зробиш, проблеми на кордоні, про це кругом написано. Мені в листопаді щастило, тільки одне відправлення затримали на тиждень, а тепер хвилююсь аби до Нового року отримати, бо дивлюсь що ЮЕ не спішить відгружати зі складу, деякі посилки вже два тижні тільки в них на складі лежать, а ще скільки будуть їхати.
Дякую.